Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(tagnute @ 2007 12 17, 23:41)
Vestuviu dar nesvenciau, tad nelabai galiu patarti ka nors konkretaus. Bet del vietos, noriu ispeti del "Maisto intrigos" Juozapaviciaus g. 13, Vilniuje -  ten su giminem darem viena minejima. Buvom nemaloniai nustebinti, kad sale, uzsisakyta is anksto, reikejo dalintis su kita didele zmoniu grupe. Savininkai nei ispejo, nei atsiprase, o be to, ju poziuris i klienta tiesiog sokiravo - jokios kulturos bendraujant, jiem "normalu" sugrusti kelis klientu pobuvius i viena sale. Tad tikrai nerekomenduoju ten - nesirinkit, galit but nustebintos, kai toj pacios salej dar ir kita jaunuju svita bus.


Na man karta teko svesti vestuves sitame restorane, buvau svecias, tai net visai nieko, maistas buvo puikus, aptarnavimas irgi thumbup.gif , sale didele ir erdvi, zodziu patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(r@siukas @ 2005 02 07, 08:51)
Pasiulyciau Grigiskese "Siesta", tikrai labai grazu



O kokios ten mazdaug kainos? Ir kaip aptarnavimas ir t.t., nes meniu.lt komentarai tai nelabai geri blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnele007: 27 gruodžio 2007 - 12:00
QUOTE(DIANAD @ 2007 12 18, 11:21)
SWEIKUTES!!!PRASAU ATSILIEPIMU APIE ''ŽALIAJI DVARA''...KAI KA BLOGO JAU PERSKAICIAU....


Kraupi vietele... blink.gif
2006 vasara ten buvo atvejis kai visi zmones apsinuodijo maistu..rase laikrasciai ir delfis.
Mes kai rinkomes sau vieta, tai zaliasis dvaras i atrinktu vietu dvidesimtuka nepateko smile.gif
Jau geriau ziurekit Svajone Nemencinej..tikrai tvarkingesne ir padoresne vieta su galimybe nakvoti..didele sale ir t.t. tik musu atveju 2006 gruodi jau buvo uzimta visa 2007 vasara.

Mes atsventem Traku slenyje thumbup.gif Bet ten vasara nelabai ima vestuves..tik i vasaros pabaiga ir rudeni. Musu buvo rugpjucio 25 tai ikalbejom.
Sekmes wink.gif
Atsakyti
Sveikos, man kazkada atsiunte sarasiuka vietu siauliuose:
861268478, 868647324 - Plugo broliai (link Joniskio)
861627919 - Vingis (link Kurtuvenu)
868534431 - Nijole "Pilies uzeiga" (link Kelmes)
869871126 - Kurtuvenai
868849874 - link Pasvinio
869873618, 841552522 - "Raganaite", Audrone
841559030, 860047606 - Bubiu Zalgiris
84125639, 867634452, 868217402 - Svaja
841432613 - kavines "Salomeja" seimininku sodyba link bazilionu (cia as svenciau)
869938735, 841399970 - Jocu sodyba Sutkunuose 861561505, 868871512 - sodyba prie Bridu.

Tik labai noreciau kad kas nors parasytu atsiliepimus, jei kazkam teko nors vienoje is siu vietu svesti savo vestuves. Jei galite ir turite noro blush2.gif , papildykite si sarasiuka, vietos gali buti ne tik apie Siaulius, bet ir tarp Seduvos ir Siauliu. Dekui is anksto 4u.gif . Mano meilas: kristocka@gmail.com
Atsakyti
Ka zinote apie sodyba Pikeliskese, kuri vadinasi Rezidencija?
Atsakyti
QUOTE(nadin70 @ 2008 01 18, 14:13)
Ka zinote apie sodyba Pikeliskese, kuri vadinasi Rezidencija?


Mes ten buvom apsiziureti, viskas atrodo liux, tik mums kaina nepatiko.... biggrin.gif
O musu draugai ten visai sekmingai atsvente vestuves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nadin70 @ 2008 01 18, 12:13)
Ka zinote apie sodyba Pikeliskese, kuri vadinasi Rezidencija?


Ar cia tik ne ta pati sodyba, kur anksciau Pesimistas vadinosi? g.gif
Papildyta:
Gavau daug uzklausimu del sodybos, va cia yra skelbimas, galite ir nuotraukas, ir kainas pasiziureti

http://www.skelbiu.lt/3080285.html

Jei turit dar kokiu klausimu, rasykit i az 4u.gif O jei del sodybos uzimtumo, del apziurejimo ir pan, tai geriau skelbime nurodytu telefonu teirautis, nes sodyba ne mano, as pastoviai kontaktu nepalaikau, tai nezinosiu tiksliai kada laisva, kada ne. Sutikau tik pagelbet seimininkam parasydama jog tokia sodyba is viso egzistuoja. Bet aisku esu ten buvusi, tad jeigu kas idomu, pagelbesiu 4u.gif
Atsakyti
Labukas,
Ar esate svente vestuves "Karvio dvare"?
Atsakyti
gal kas kokiu atsiliepimu yra girdeje apie "rokyne" raseiniu raj.?
Atsakyti
QUOTE(ingra11 @ 2008 01 20, 23:18)
gal kas kokiu atsiliepimu yra girdeje apie "rokyne" raseiniu raj.?

Mes ten praleidom laika tarp ceremonijos ir "baliaus". Ir mums labai patiko: saudem su lankais ir laidynem, pasivaiksciojom po teritorija. Siek tiek uzkandom ir susilom pirtyje (buvom uzsisake vieno kasnio sumustinuku ir arbatos su kava). Siaip teritorija nereali, veikti tikrai yra ka, seimininkas paliko gera ispudi. Bijau ka nors sakyti, kaip viskas buna svenciant visas vestuves, bet kiek girdejau zmones lieka patenkinti.
Atsakyti
Sveikos merginos, esu naujoke kol kas bet galeciau pasidalinti idejomis.
As nusprendziau svesti savo vestuves Jazz viesbutyje. www.jazzhotel.lt be galo grazi vieta. Taciau nieko apie tuos zmones nezinau ir noreciau paklausti gal kas turi kokiu atsiliepimu. Si vieta uz Senuju Traku . Kaina kazkur 5000 lt parai. Truputi brangoka taciau tikrai verta paziureti bent tongue.gif
p.s. talpina iki 50 zmoniu (miegamuju) yra sale iki 100 zmoniu svesti...
Atsakyti
Sveikutes,
Ar esate ka nors girdeje, ar svente Karvio dvare? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jellygirl @ 2008 01 22, 03:23)
Sveikos merginos, esu naujoke kol kas bet galeciau pasidalinti idejomis.
As nusprendziau svesti savo vestuves Jazz viesbutyje. www.jazzhotel.lt be galo grazi vieta. Taciau nieko apie tuos zmones nezinau ir noreciau paklausti gal kas turi kokiu atsiliepimu. Si vieta uz Senuju Traku . Kaina kazkur 5000 lt parai. Truputi brangoka taciau tikrai verta paziureti bent  tongue.gif
p.s. talpina iki 50 zmoniu (miegamuju) yra sale iki 100 zmoniu svesti...


niekaip neisivaizduoju kur ten tilptu 100 zmoniu blink.gif
Atsakyti