Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Ingrez @ 2007 10 05, 12:06)
sveikos, gal kas esate buvusios Vilijos Cepulienes sodyboje?

kazkaip numiro sita temele,reikia ja prikelti lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas nors turi ka gero pasiulyti apilnk Jurbarka?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(subalansuota @ 2004 10 07, 16:44)
Mes vestuves sventem netoli Druskininku prie Avirio ezero, Viloj. Grazi gamta, pirtele ant ezero pastatyta. Ir uz dvi dienas tik 600 Lt.  thumbup.gif

gal galit i AŽ kontaktus sodybeles ?
Atsakyti
Na mes issirinkom sodyba Namija. buvom nuvaziave labai grazu , tik noreciau paklausti ji kas sventet ir uzsissakyet kad ir sale jie puostu kaip pauose gal kas galetu papasakot?
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2007 10 21, 17:17)
Na mes issirinkom sodyba Namija. buvom nuvaziave labai grazu , tik noreciau paklausti ji kas sventet ir uzsissakyet kad ir sale jie puostu kaip pauose gal kas galetu papasakot?



Kažkaip netikėtai į šią temą užklydau. Kaip tik apie Namiją diskutuojam skyrely ,,Atsargiai mane apgavo", labai siūlau pasiskaityt, tai salės puošimas pradės atrodyt tokia nesvarbi detalė.... Pati buvau toj sodyboj, kai ieškojau vietos vestuvių šventimui, bet dar iki to SM jau buvau skaičius truputi baisybių tai žinojau į ką dėmesį atkreipt. Žodžiu galiausiai nepasirinkom jos, iki šiol tuo džiaugiuosi. Su ta p. Jurga (savininke) būk LABAI BUDRI.


Ir dar gal kam pravers. Nereali sodyba yra Molėtų rajone (Birutės Šeškauskienės Įlankos sodyba). Daugiau info su nuotraukom yra www.atostogoskaime.lt . Ne tik mes, bet ir svečiai liko tikrai patenkinti ne tik aplinka, bet ir žmogiškais ir sąžiningais šeimininkais (aptarnaujantis personalas tokios mergelės pritinginčios, bet turėjom savo žmogų, kur joms užmigt neleido ir žiūrėjo, kad perdaug nekniauktų butelių ir kitų gėrybių mūsų sąskaita). O šeimininkai liuks, sukalbami, geranoriški, aplinka puiki, visokių pramogų yra (laivas, vandens čiuožykla, vandens motociklai, valtys ir t.t.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ista: 23 spalio 2007 - 13:00
o kur svesti vestuves aplink Druskininkus ? Gal kas zinot kokia vietele su puikiais atsiliepimais? sodyba reikalainga 2008 geguzei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wit@ @ 2007 10 29, 17:22)
o kur svesti vestuves aplink Druskininkus ? Gal kas zinot kokia vietele su puikiais atsiliepimais? sodyba reikalainga 2008 geguzei  rolleyes.gif

Man labai patiko viena sodyba www.sodybakaime.lt Druskininkuose. Labai norejau ten svesti, bet pasirode truputeli tolokai nuo Kauno smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Malina @ 2007 10 29, 23:13)
Man labai patiko viena sodyba www.sodybakaime.lt Druskininkuose. Labai norejau ten svesti, bet pasirode truputeli tolokai nuo Kauno  smile.gif

Ji yra salia Giedavardzio ezero smile.gif
Atsakyti
Ir as jau atsvenciau savo vestuves- Azuoluotam.Cia daug skaiciau graziu atsiliepimu,bet man teko nusivilti schmoll.gif kaina zinoma nedidele,bet pinigelius susirenka kitaip... Seimininkai pradzioj kai dar tik buvom atvaziave apsiziuret buvo labai malonus ,paslaugus ir tiesiog atsisakeme jau sutartos vietos Romo uoste,rinkomes Azuoluota.Taciau nebuvo taip kaip zadejo...Maistas antra diena kazkur dingo (kai praktiskai nieks nieko nevalge,uzteko karstu).Buvo zadeta paruost stala antra diena mazoj salej kad galetu ruostis sekanciom vestuvem.Tai radom ryte tik stala vienam kampe su SIEK TIEK maisto.Sedimos vietos nebuvo paruostos,lekstes kruvoj.Na ir antrai dienai siule rinktis ar kopustai su desrelem,ar kibinai su sultiniu.Tai mes rinkomes kupustus.Ka jus manot?Gavom tik svieziu kopustu sriuba verysad.gif Dar griztant prie pirmos dienos,tai seimininkes dingo apie 23 val. Zodziu 24val. po fejerverku teko man paciai daryti sveciam kava ,arbata,dalinti torta.Net nieks neispejo ,kad palieka seimininkes rupescius man ,likau apsalus. blink.gif Taip pat uzsisakem sales puosima uz 200 Lt su dirbtinom gelem.Tai vestuviu diena radom ta pati puosima(nuo kitu vestuviu) kaip ir visus kartus kuriuos ten buvau(derinant maista ,vezant pinigelius).Juolab kad as dar perklausiau ar ne toks pat puosimas bus-NES MAN JIS NEPATINKa. Sake,kad ne toks -BUS ZYMIAI GRAZIAU.Deja radom ta pati puosima tik papildomai musu vardu raides pakabino schmoll.gif Sekancia diena paprasem kad sudetu mums likusi maista ,pagal tai kiek jo buvo like-maniau dalinsiu ne tik tevam bet ir draugam(nes mes ruosemes isvykt i kelione patys).Gavom tik dezute nedidele.Zodziu mus nestuke.gif .Bukite atsargios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretele: 30 spalio 2007 - 10:03
kas gali atsiliepti apie roko sodyba!?????
kitais metais mes uzsisakem 50 zmoniu sale .vienam zmogui 240 lt.parasykit kuri nors ...ar tikrai verat?!!!??nors ir rankpinigiai jau palikti,ir sutartis parasyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif

user posted image

Atsakyti
[quote=WEITA,2007 11 04, 03:01]
kas gali atsiliepti apie roko sodyba!?????
kitais metais mes uzsisakem 50 zmoniu sale .vienam zmogui 240 lt.parasykit kuri nors ...ar tikrai verat?!!!??nors ir rankpinigiai jau palikti,ir sutartis parasyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif

o cia su maistu?
siaip tikriausiai yra ir pigesniu variantu, bet ten, kur mes sventeme (http://www.santabarbara.visiems.lt/) irgi panasi kaina gaunasi, tik va ten miegamuju kiekvienai seimai tai nera, visiems sveciams teko miegoti ant ciuziniu doh.gif yra tik jauniesiems atskiras kambarys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera83: 04 lapkričio 2007 - 12:29
[quote=pantera83,2007 11 04, 11:27]
[quote=WEITA,2007 11 04, 03:01]
kas gali atsiliepti apie roko sodyba!?????
kitais metais mes uzsisakem 50 zmoniu sale .vienam zmogui 240 lt.parasykit kuri nors ...ar tikrai verat?!!!??nors ir rankpinigiai jau palikti,ir sutartis parasyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif

o cia su maistu?
siaip tikriausiai yra ir pigesniu variantu, bet ten, kur mes sventeme (http://www.santabarbara.visiems.lt/) irgi panasi kaina gaunasi, tik va ten miegamuju kiekvienai seimai tai nera, visiems sveciams teko miegoti ant ciuziniu doh.gif yra tik jauniesiems atskiras kambarys ax.gif
[/quote]
jo cia viskas jau kartu.50 zmoniu gaunasi 12 000 litu.bet manyciau verta tu pinigu sodyba.labai skanu,grazi didele sale,aplinka grazi.kas man patiko kad ten kambariai labai jaukus ir sviesus 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos,

Mes po ilgu svarstymu ir paiesu internete issirinkom Europa Royal Druskininkuose

http://www.europaroy..._Druskininkuose

Maisto kaina apie 200Lt zmogui + alkoholis. Galutine kaina sutarsim veliau kai issirinksim maista ir alkoholi.

Viskas atrodo tikrai graziai, restoranas jau atsiunte preliminaru meniu, bet ji galima keisti ir pritaikyti.
Vestuviu planuotoja, kuri rupinasi musu vestuvemis, ten jau renge pora vestuviu tai is anksto pasake visus pliusus ir minusus, manau kad pavyks suorganizuoti grazia svente ax.gif

gal yra merginu ten sventusiu kokia svente??? gal kas galetu pasidalinti ispudziais???
Atsakyti