Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Sypsenele_7 @ 2007 08 29, 00:06)
Sis patarimas tiktu ir kitoms sodyboms  smile.gif


tikriausiai, bet kadangi man taip atsitiko su Santa Barbara, todel cia ir parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Man iskilo vienas klausimas blink.gif Uz sveciu nakvyne moka patys sveciai ar jau cia musu pareiga? smile.gif Nes as ziurejau vienoj sodyboj dviviecio kambario nuoma 100lt (kitur dar brangiau), tai jeigu as turesiu apie 30-40 sveciu, tai vien uz nakvyne paklosiu 2000lt blink.gif net nezinau ka daryti ir kaip yra daroma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2007 08 31, 18:24)
Sveikutes  mirksiukas.gif  Man iskilo vienas klausimas  blink.gif  Uz sveciu nakvyne moka patys sveciai ar jau cia musu pareiga?  smile.gif Nes as ziurejau vienoj sodyboj dviviecio kambario nuoma 100lt (kitur dar brangiau), tai jeigu as turesiu apie 30-40 sveciu, tai vien uz nakvyne paklosiu 2000lt  blink.gif  net nezinau ka daryti ir kaip yra daroma  blush2.gif


dauguma tai moka uz svecius. nezinau, kaip tu sutarsi su savo sveciais, gal jie ir patys susimokes g.gif bet ar ju noretum, nuejus i vestuves, dar ir susimoketi uz nakvyne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 08 31, 18:39)
dauguma tai moka uz svecius. nezinau, kaip tu sutarsi su savo sveciais, gal jie ir patys susimokes g.gif bet ar ju noretum, nuejus i vestuves, dar ir susimoketi uz nakvyne? mirksiukas.gif


tai as irgi taip pagalvojau smile.gif tik mano brangusis kazka pradejo svaigti apie vestuviu biudzeta ir kad mums bus per brangu uz kitus moketi blush2.gif smile.gif bet kanors sugalvosim, gal ka su nuolaida rasim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2007 08 31, 18:43)
tai as irgi taip pagalvojau  smile.gif  tik mano brangusis kazka pradejo svaigti apie vestuviu biudzeta ir kad mums bus per brangu uz kitus moketi  blush2.gif  smile.gif  bet kanors sugalvosim, gal ka su nuolaida rasim  biggrin.gif


tokiu atveju, nekvieskit tiek sveciu, nereikes ir moket uz juos. bet kokios vestuves be sveciu? g.gif
o siaip tai tada uz ka jus ten mokat? tik uz maista? ar yra ir sales nuoma?
pvz., mes nuomojom vila ir ta kaina iejo sveciu nakvyne. aisku, ten nebuvo kiekvienai seimai atskiro kambario, bet buvo keli kambariai, kuriuose miegojo sveciai. nors uz tokia suma, kokia mes mokejom, galima surasti vieta su atskirais kambariais kiekvienai seimai.
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 08 31, 19:11)
tokiu atveju, nekvieskit tiek sveciu, nereikes ir moket uz juos. bet kokios vestuves be sveciu? g.gif
o siaip tai tada uz ka jus ten mokat? tik uz maista? ar yra ir sales nuoma?
pvz., mes nuomojom vila ir ta kaina iejo sveciu nakvyne. aisku, ten nebuvo kiekvienai seimai atskiro kambario, bet buvo keli kambariai, kuriuose miegojo sveciai. nors uz tokia suma, kokia mes mokejom, galima surasti vieta su atskirais kambariais kiekvienai seimai.


As ziurejau kelias sodybas Klaipedos rajone, nes ten planuoju svesti, bet kaina susidejo is maistas+sales nuoma+kambariu nuoma. dar daug laiko iki mano vestuviu, tai spesiu rasti sau tinkama varianta. Nors as nieko pries ir sumoketi uz savo svecius, kad ir is savo pinigines biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba Visiems,
Kiek daug pasiulymu cia perskaiciau..
Tik nerandu tinkamo pagal vieta..
Gal kas turejo pobuvi "Karpyneje"? Labai noreciau isgirsti atsiliepimus g.gif
Aplinka ten nuostabi, bet... brangoka.
Tai nezinau ar verta moketi tokius pinigus?
Padekit, prasau unsure.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif ,
Na va, atšokome savo vestuves sodyboje"Pas Algirdą". Įspūdžiai patys geriausi thumbup.gif thumbup.gif Labai patiko tiek mums, tiek mūsų svečiams lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na, žodžiu, superinė vieta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos biggrin.gif
gal kuri nors svente ar ruosiasi svesti vestuves VILNOJOJE,gal galetumete pasakyti,kaip sekesi,kas ten fainai,kokius trukumus matet,kaip aptarnavimas,kaip maistas,kiek zmoniu talpina,kaip su miegamosiosmis vietomis.Ir turbut svarbesnis klausimelis bus kaip ten su kainom reikaliukai
busiu labai laiminga jei kuri nepatinges ir atrasis
aciuks is anksto smile.gif
Atsakyti
Sveikos:) per visas temas klausineju to paties:)

gal kas turit sodybos nuomos sutarteles pavyzdi? paprasta paprasciausia smile.gif galetumet atsiust nmigle@gmail.com?
aciu smile.gif
Atsakyti
o gal kas yra sventes vestuves ar koki baliuka MEDZIOTOJU SOSTINEI? Randasi kedainiuose,gal zinot kokiu atsiliepimu ar esat girdejusios kokiu pletku lotuliukas.gif pasidalinkit ir su manim
Atsakyti
sveikos, gal kas esate buvusios Vilijos Cepulienes sodyboje?
Atsakyti