Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikos,
Gal kuri domejosi "Atgaiva tau" profilaktoriumo kavine? Kaip ten sale?
Atsakyti
QUOTE(meska @ 2004 04 02, 16:52)
As svenciau Moletu rajone, Siesarties malune. Fantastiska pilaite gana nebrangiai.


mano pussesere praeita vasara ten dare vestuvs, o mes jas darysim irgi Moletu raj, Santa Barbaroj ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gita_tiesiog @ 2007 03 06, 15:57)
as gal ir uzsakyciau pati sodyba, bet jas issirinkau ukmergej, moletuose ir pan., todel viena ten vazineti nenoriu. Pasiimciau mama, kad padetu issirinkti, bet ji apie vestuves nieko nezino ir suzinos tik balandi  blush2.gif  tai vat tokia pas mus situacija... todel teks laukti balandzio ir tiketis, kad viskas bus ok


tik ziurekit, kad nebutu per velai g.gif
Papildyta:
QUOTE(remisita @ 2007 03 06, 03:03)
4u.gif stai kodel as dbr jau dziaugiuosi kad mano vestuves 5deny, nes bedos butu 6dieniui rast viska... visiem kam skambinau, sodybos, muzikantai,fotografai, filmuotojai,net baznycia rugsejo 8 uzsakyta..tai visi sako jus laimes kudikis kad svenciat 5deny,plius viskas pigiau! thumbup.gif


o tai jusus vestuves truks 1 d.?
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 02, 22:53)
thumbup.gif  mes issinuomavom Petrausku sodyba Kulautuvoj, 120lt zmogui, dviem dienom, su dviem karstais. Rugsejo 7-8 dienai. Sakyciau gan pigiai o aplinka man labai patinka,esu yen buvus anksciau gimtadienyje.Erdves tikrai nemazai, apie 40 miegamu vietu, jaunavedziams atskiras kambarys o kitur po tris keturias dvigulias lovas. Laukiu nesulaukiu:))

P.s.gal kas neseniai sventet ten vestuves? Nes ash tai ta gimtadieni svenciau tik pries kokius 3 metus.


Nors as pati is Kretingos, bet pernai teko atsokti pusbrolio vestuves Kulautuvoje Petrausku sodyboje. Man ten labai patiko thumbup.gif Ir aplinka grazi, ir sale normali, gal ten sokiams ir ne baisiai daug vietos, bet dukti mes persikelem i kiemeli smile.gif Miegalieji irgi labai jaukus, maistas skanus buvo,nu,zodziu, labai man ten patiko. As pati zenijuos rugsejo 8 d. 4u.gif
Atsakyti
pries menesi buvau Petrausku sodyboje. tik siaip apsiziureti nuvykom, bet nepatiko. kazkaip laukuose stovi ji, absoliuciai jokio vaizdo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 05 17, 21:28)
pries menesi buvau Petrausku sodyboje. tik siaip apsiziureti nuvykom, bet nepatiko. kazkaip laukuose stovi ji, absoliuciai jokio vaizdo  schmoll.gif


Na, Uz pacios petrausku sodybos vaizdelis nera akiai mielas: ten laukai matosi ir pusys. ir tas nemunas uz kazkokiu sabakstynu pasislepes. Bandem iki jo nueiti, bet issigandom krumynu smile.gif Bet pati Petrausku sodyba ir jos aplinka man yra jauki ir grazi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogas22 @ 2007 02 12, 08:43)
Sveikutes.... gal ka esate girdeja apie www.aerodream.lt?


Na man teko pabuvoti ten, tai vasara aplinka labai grazi, yra nemazai pramogu, nameliai graziai irengti..nesenai padare pavesine...man tai ten grazu biggrin.gif thumbup.gif ..ir netoili nuo Vilniaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSSTE: 18 gegužės 2007 - 13:15
Mes ieskojom labai ilgai gražios sodybos, aplik Kauną visos buvo užsakytos, nuspręndėm švęsti netoli Tauragės - Griežpelkiuose, tik 135 km nuo Kauno ir visai nepasigailėjome. Nuvykome keliu besidriekiančiu palei Nemuna - pasakiški vaizdai. Ten priima net virš 100 žmonių, gali visus apnakvinditi ir pirtele pakurti. Kainos tikrai nesikandžioja.
Atsakyti
O gal kas zinot sodyba Jurbarko rajone?Vestuves rugsejo 7d.Grisiu i Lietuva po savaites ir tik tada teks nertis i paieskas.o pasiskaiciusi visu jusu pasisakymu,tai jau baime ima,kad galim ir nerast nieko tinkamo.Buciau labai dekinga uz informacija. biggrin.gif
Atsakyti
Mes išsirinkome vietą iš 4 skirtingų- apvalaus stalo klubą, pačiame Trakų centre. Visos kitos vietos kur buvome mum nepatiko : dvi per daug kaimiškos (sienos medinės, kėdės medinės ir tt), kita vieta moderni, bet per daug sterili g.gif Kiek sodybų žiūrėjom internete, tai irgi nelabai interjeras patiko g.gif

Gal kas šventėt apvalaus stalo klube? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Zilyte3 o gal galetum man kontaktus duoti Taurages rajone?gali but,kad prireiks.O kada tavo vestuves?
Atsakyti
Sveiki.Gal kas galetu suteikti informacijos apie sodybas ir sales Siauliuose ir aplink? ax.gif Buciau labai dekinga uz pagalba...Beje,ar ne per velu man ieskoti?Nes tuokiames rugpjucio 18 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnieshkaR: 21 gegužės 2007 - 21:55
QUOTE(AgnieshkaR @ 2007 05 21, 20:55)
Sveiki.Gal kas galetu suteikti informacijos apie sodybas ir sales Siauliuose ir aplink? ax.gif Buciau labai dekinga uz pagalba...Beje,ar ne per velu man ieskoti?Nes tuokiames rugpjucio 18 blink.gif
Per velu ar ne vistiek turita kazka susirasti mirksiukas.gif O kodel kitose rajonuose Kaune negerai blink.gif
Atsakyti