Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(aggate @ 2007 03 06, 13:52)
Musu labai sauni,bet kazkaip visiems uzkliuva jos vieta ax.gif Na,ji yra Seredziaus sen ir zmoniu nedaug talpina,tai daugeliui ir nepatinka del to.Pas mus zmoniu bus mazai,tai del to mums ji idealiai(26zmones).
Jei jums tiks ir patik,tai rasyk man i AZ,placiau aprasysiu.


Aciu, bet ieskom aplink Vilniu ir jo aplylinkese, o kaip matau Seredziaus sen. yra Jurbarko raj. doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif wow, paslaptys! angel_not.gif na aisku viskas, tikiuos pasiseks viskas ciki! thumbup.gif
Atsakyti
ivarysi mamai infarkta su tokia zinia biggrin.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
tiksliau norejau pasakyti su tokia staigmena tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 03 06, 22:21)
ivarysi mamai infarkta su tokia zinia  biggrin.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
tiksliau norejau pasakyti su tokia staigmena  tongue.gif


Man paciai niezti liezuvis papasakoti viska, nes jau vestuves planuojame nuo naujuju. Bet MB isvaziaves, ne lietuvoje, todel laukiu kada jis grys ir sia zinia pranesime kartu abieju tevams smile.gif
Atsakyti
o kada jis gryzta, ta prasme kiek likus laiko iki vestuviu jus pranesite tevams?
paskui zinai kaip mamos: oi mums mazai laiko pasiruosti ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
help verysad.gif

kažkuri kažkada kažkur forume buvo įdėjus šitos salės foto ...
dabar peržiūrėjau krūvą temų bet neberandu tos foto ir kas ją talpino doh.gif ...
gal pas ką nors atmintis šviesesnė, o gal netyčia ir ta pati mergička peržiūrės temą, nes man labai reikia visos informacijos apie šitą salę ir vietą....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 03 08, 15:06)
help  verysad.gif

kažkuri kažkada kažkur forume buvo įdėjus šitos salės foto  ...
dabar peržiūrėjau krūvą temų bet neberandu tos foto ir kas ją talpino  doh.gif ...
gal pas ką nors atmintis šviesesnė, o gal netyčia ir ta pati mergička peržiūrės temą, nes man labai reikia visos informacijos apie šitą salę ir vietą....

user posted image

www.countryside.lt paieškok Birutės Norušaitienės sodybos. Ten ji nufotografuota mirksiukas.gif PAti vakar nuotraukas šitos sodybos žiūrinėjau, tai greitai suradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 03 08, 16:49)
www.countryside.lt paieškok Birutės Norušaitienės sodybos. Ten ji nufotografuota  mirksiukas.gif  PAti vakar nuotraukas šitos sodybos žiūrinėjau, tai greitai suradau  ax.gif


as zinau kieno cia sodyba ir kur ji tongue.gif
man reikia ziniu is pirmu lupu taip sakant, is tos forumietes kuri ten svente ir buvo ikelusi sita foto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 03 08, 16:02)
as zinau kieno cia sodyba ir kur ji  tongue.gif
man reikia ziniu is pirmu lupu taip sakant, is tos forumietes kuri ten svente ir buvo ikelusi sita foto  doh.gif

tai nesupratau aš tada doh.gif Maniau, kad nuotrauką turi, bet nežinai, aks per sodyba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 03 08, 17:43)
tai nesupratau aš  tada  doh.gif  Maniau, kad nuotrauką turi, bet nežinai, aks per sodyba  blush2.gif

nieko tokio, vis tiek dekui uz gerus norus 4u.gif
o tu toj sodyboj nesi buvusi kaip suprantu verysad.gif
o gal esi kazkurias kitas salia ukmerges apziurejusi?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 03 08, 17:21)
nieko tokio, vis tiek dekui uz gerus norus  4u.gif
o tu toj sodyboj nesi buvusi kaip suprantu  verysad.gif
o gal esi kazkurias kitas salia ukmerges apziurejusi?

Ne nesu buvusi... Mes dar tik šį savaitgalį važiuosim apsižiūrėti po Kėdainiu rajoną thumbup.gif
Atsakyti
http://www.skundai.lt/?id=6625


pasiskaitykit kurios svesite PAS RAPOLA
Papildyta:
http://www.skundai.lt/?id=6684

Antano Bielinio sodyba
Atsakyti