Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(remisita @ 2007 03 06, 04:03)
4u.gif stai kodel as dbr jau dziaugiuosi kad mano vestuves 5deny, nes bedos butu 6dieniui rast viska... visiem kam skambinau, sodybos, muzikantai,fotografai, filmuotojai,net baznycia rugsejo 8 uzsakyta..tai visi sako jus laimes kudikis kad svenciat 5deny,plius viskas pigiau! thumbup.gif


O kada skambinai?
Mano vestuves rugsejo 22, kolkas kiek skambinau tai visur laisva, tik viena vieta uzimta buvo, bet labai pergyvenu, nes MB i Lietuva atvaziuos tik per velykas, tada ir zadame issirinkti ir uzsisakyti sodyba, bet bijau, kad balandi jau bus nedidelis sodybu pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 06, 02:03)
4u.gif stai kodel as dbr jau dziaugiuosi kad mano vestuves 5deny, nes bedos butu 6dieniui rast viska... visiem kam skambinau, sodybos, muzikantai,fotografai, filmuotojai,net baznycia rugsejo 8 uzsakyta..tai visi sako jus laimes kudikis kad svenciat 5deny,plius viskas pigiau! thumbup.gif


Mano vestuves irgi penktadieni, tik deja nieko gero nerandu, nes sestadieniui daug kas uzsakyta, todel penktadieniui uzsakymu nebepriima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2007 03 06, 11:29)
Mano vestuves irgi penktadieni, tik deja nieko gero nerandu, nes sestadieniui daug kas uzsakyta, todel penktadieniui uzsakymu nebepriima  unsure.gif

Tai kiek sodybu jau apskambinot? verysad.gif Tikriausiai uzdelset labai,per velai uzsakinejat.Mes jau gruodi ja uzsisakem ir avansa pervedem,nors tuoksimes tik liepa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 03 06, 10:38)
Tai kiek sodybu jau apskambinot? verysad.gif Tikriausiai uzdelset labai,per velai uzsakinejat.Mes jau gruodi ja uzsisakem ir avansa pervedem,nors tuoksimes tik liepa ax.gif


dabar jau einam link to varianto, kad svesim kokioj pobuviu saleje ar kavineje, nes visos bent kiek grazesnes sodybos uzimtos. Turim viena atsargini sodybos varianta, bet labai jau ten nyku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2007 03 06, 11:56)
dabar jau einam link to varianto, kad svesim kokioj pobuviu saleje ar kavineje, nes visos bent kiek grazesnes sodybos uzimtos. Turim viena atsargini sodybos varianta, bet labai jau ten nyku  smile.gif

verysad.gif kaip dabar sunku.Tai dar reikes transporta parupinti,kaad svecius isveziotu jau apsiforminusius hihihi.gif
Pasidalink tomis sodybomis.Kur skambinote?Siaip idomu blush2.gif
Atsakyti
Yra toks zurnaliukas "vestuves", ten yra visokiu visokiausiu sodybu. is ten rinkomes ir skambinom, manau tai didziausia klaida, nes tos sodybos labai populiarios jaunuju tarpe, zinoma, ir brangesnes uz kitas. pvz, grigo vila, sakalausku kaimo turizmo sodyba, elniakampio slenis.
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2007 03 06, 12:58)
Yra toks zurnaliukas "vestuves", ten yra visokiu visokiausiu sodybu. is ten rinkomes ir skambinom, manau tai didziausia klaida, nes tos sodybos labai populiarios jaunuju tarpe, zinoma, ir brangesnes uz kitas. pvz, grigo vila, sakalausku kaimo turizmo sodyba, elniakampio slenis.

drinks_cheers.gif tai tuomet taip.Bet dar nenuleiskite ranku.Is interneto kazka paieskokite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gita_tiesiog @ 2007 03 05, 14:27)
Skambinau as praeita savaite i aerodream, tai labai maloni maloni moteriske viska man isaiskino. Paskaiciavau, kad ten 50 zmoniu dviem dienom su ju alkoholiu iseitu apie 10 000lt, gal netgi su trupuciu.




dar nepamirskit, kad jei su nakvyne + dar 100 lt, tai viso 250 lt zmogui:)
vieta pasakiska, todel mes jau papraseme kad sutartele atsiustu perziureti....

Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 03 06, 12:26)
drinks_cheers.gif tai tuomet taip.Bet dar nenuleiskite ranku.Is interneto kazka paieskokite ax.gif


o kokia jus sobyda issinuomavot 4u.gif skaiciau komentaruose, kad labai nebloga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2007 03 06, 14:48)
o kokia jus sobyda issinuomavot  4u.gif  skaiciau komentaruose, kad labai nebloga  blush2.gif

Musu labai sauni,bet kazkaip visiems uzkliuva jos vieta ax.gif Na,ji yra Seredziaus sen ir zmoniu nedaug talpina,tai daugeliui ir nepatinka del to.Pas mus zmoniu bus mazai,tai del to mums ji idealiai(26zmones).
Jei jums tiks ir patik,tai rasyk man i AZ,placiau aprasysiu.
Atsakyti
QUOTE(gita_tiesiog @ 2007 03 06, 11:38)
O kada skambinai?
Mano vestuves rugsejo 22, kolkas kiek skambinau tai visur laisva, tik viena vieta uzimta buvo, bet labai pergyvenu, nes MB i Lietuva atvaziuos tik per velykas, tada ir zadame issirinkti ir uzsisakyti sodyba, bet bijau, kad balandi jau bus nedidelis sodybu pasirinkimas



Jetau kaip keista kad nepriima uzsakymu...As tik praejusios savaites pradzioje uzsisakiau... ir balius prasides 6vakare o sestadieni 3val turim isvaziuot bet as manau jau kad bus per akis tu gerimu ir taip bus visi pavarge... rolleyes.gif
negali buti kad viskas penktadieniams uzimta...Na o tu gita_tiesiog geriau nedelsk, nes net jei ir rasit kokia vieta tai paskui kaina uzsikels nors ir rudens metas.Siaip as ir ne pati uzsakinejau, pasitikejau avo mamos skoniu, nes as pati tik balandzio menesi i Lt grisiu, tai priversk ir tu savo vyra pasitiket tavo pasirinkimu,nes paskui galit likt tikrai tik su sale o kainos panasios kaip sodybu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 06, 16:52)
Jetau kaip keista kad nepriima uzsakymu...As tik praejusios savaites pradzioje uzsisakiau... ir balius prasides 6vakare o sestadieni 3val turim isvaziuot bet as manau  jau kad bus per akis tu gerimu ir taip bus visi pavarge... rolleyes.gif
negali buti kad viskas penktadieniams uzimta...Na o tu gita_tiesiog geriau nedelsk, nes net jei ir rasit kokia vieta tai paskui kaina uzsikels nors ir rudens metas.Siaip as ir ne pati uzsakinejau, pasitikejau avo mamos skoniu, nes as pati tik balandzio menesi i Lt grisiu, tai priversk ir tu savo vyra pasitiket tavo pasirinkimu,nes paskui galit likt tikrai tik su sale o kainos panasios kaip sodybu.. 4u.gif


as gal ir uzsakyciau pati sodyba, bet jas issirinkau ukmergej, moletuose ir pan., todel viena ten vazineti nenoriu. Pasiimciau mama, kad padetu issirinkti, bet ji apie vestuves nieko nezino ir suzinos tik balandi blush2.gif tai vat tokia pas mus situacija... todel teks laukti balandzio ir tiketis, kad viskas bus ok
Atsakyti