Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Skaiste(dar ne mama) @ 2007 03 03, 23:14)
sveikutes smile.gif gal kas lanketes AZUOLOTE?cia kedainiu rajone.as jau uzsisakiau,man labai patiko,bet gal kas dar ka papasakos mirksiukas.gif


Azuolote turejau keleta progu, kol dar besimokiau mokykloj paskutiniais metais (uzsakydavo tik del to, kad ten nebrangiai jaunimui pabaliavot) ir baigus mokykla karta dar buvom.......Mano nuomone cia schmoll.gif ....pazistu tuos, kurie ten viska priziuri, tad zinau, kas ten per sistema...Is visu vietu, kur teko pasibuti, sita yra baisiausia...aplinka grazi, viduje irgi nieko, pirtis yra. Teko per viena baliu girdet, kaip girta stambi moterele(kuri ten buna su savo dukra, kai priziuri) rekia visa gerkle kad (apie 2-3 nakties) arba eisim miegot, arba atvaziuos cia is Kauno vyrukai ir apramins... blink.gif ziauru blink.gif o visi tiesiog dainavo, soko, durnavojo....Geriausiai buvo, kai ryte liepe arba susiplaut indus arba moket 20lt blink.gif kai gavo tuos 20lt liko patenkinta....ai, dar po pirties bande primest, kad sutvarkyt doh.gif
Zodziu ir ten atsiminimai nekokie schmoll.gif zodziu aplinka lyg ir nieko, bet elgesys tu motereliu papiktino....Bet gal cia jos taip elgesi, kadangi nedaug pinigu imdavo is musu(kiek atsimenu 20lt/zm(nes maista ir gerimus savo nesemes) ,tai 25zmonems=250lt+100lt jei neklystu uz pirti)...O va zinau, kas dare 20metu mokyklos baigimo proga susitikima ten, tai sake gerai pamokejo ir labi dideliu aptarnavimo nusiskundimu nebuvo(jei neklystu mokejo apie 100lt/zm. su maistu).....
Teko daryt susitikima klases "Viščių sodyboje" irgi kedainiu raj , va ten, jokių priekaistų... Mokejom, jei gerai pamenu apie 30-40lt/zm. su saltais patiekaliukais, gerimu siek tiek buvo......Va ten tai zmones liuks, jokiu nusiskundimu nepalikom..Ir aplinka viduj faina, zidinukas, sale is medzio apkalta....ten ir vestuves yra dare...

p.s.cia tik mano nuomone, kuria susidariau ten sudalyvavus...
Papildyta:
QUOTE(Dija24 @ 2007 03 01, 12:09)
Mes su MB tris kartus ten vaziavome, kad uzsisakytumeme. Ir pirma, ir antra karta buvo labai nepagarbiai elgiamasi, bet galvoju: "ai, nu visiems pasitaiko dienu be nuotaikos". Trecia karta susiskambinau ir sakau, kad atvaziuojame, sutereme laika, nuvaziavome anksciau, pavalgeme restorane, apziurejome meniu. O kai nuejome sutartu laiku uzsisakyti, vel pradejo mus "gainioti", nieko nenorejo aprodyti. Atseit "ka cia ziureti - palikit uzstata ir tiek, vis tiek mes patys geriausi, graziau niekur nerasite, pas mus jau pris kelis metus data uzsisako ir pan.". Kainu nenorejo sakyti "zinojau tik tiek, kad nepriklausomai nuo zmoniu skaiciaus, maziausiai jiems reikes palikti 10 000Lt".
Kai paprasem kambarius aprodyti, tai atsake: "O ko jus ten - lovu nesate mate". As labai mandagiai paaiskinau, kad man labai svarbu ir ant kokiu lovu mano sveciai miegos... verysad.gif  Galiausiai ju nebeuzsisakeme, vos neapsiverkiau ziuredama tuos kambarius, kad kazkas drista taip negraziai elgtis. O MB mane apsikabino ir issivede, sake neleis niekam manes liudinti svarbiausia musu gyvenimo diena. Tik pagalvojau, jei dabar taip negerbia, kazin kaip bus vestuviu diena... Gaila, kad zmones taip elgiasi...
O Jums tikiuosi, kad viskas bus kuo geriausiai  thumbup.gif  Tik sekit juos, nes as ir anksciau buvau labai daug skaiciusi, kad jie saskaitas labai isplecia, priraso daugiau gerimu, nei buvo isgerta ir pan. Aptarkite visas smulkmenas, nes sake sugalvoja papildomai visokiu apmokestinamu paslaugu ir pan. Sekmes Jums  4u.gif



Manau, bet kurioj vietoj susidurus su nepagarba klientui, reikia pranest vyresnybei.....Juk jei cia kalbejote su vadybininke, kas ta vadybininke, tokiu kaip ji pilna.....Bet jei visi tik cia issako savo nuomone, Karpynes vyresnybe nezino apie ju darbuotoju elgesi .... Jei su manim butu taip kalbeje, nemanau kad buciau patylejus gun_bandana.gif kaip pagalvoji, zmones sitiek pinigu i tai kisa, o cia kazkokia boba , atsiprasant, kaip povas isskleidus uodega puciasi triniti.gif cia ji turetu lankstytis pries klienta ir butm maloni, o ne pustis g.gif
Manau, jei taip vyksta paskambinkit ir pasakykit savo nuomone....
Karpynes Direktorė

tel. +370-428-70123

fax. +370-428-70124

mob. +370-699-92903
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nomadica: 04 kovo 2007 - 15:38
QUOTE(Nomadica @ 2007 03 04, 16:35)

p.s.cia tik mano nuomone, kuria susidariau ten sudalyvavus...


aciu labai uz nuomone smile.gif na,man truputi sokas verysad.gif nes iki siol tik gerus atsiliepimus esu girdejus,ir labai maloniai mus prieme...gal viskas bus gerai?pas mus daug zmoniu bus,jei del pinigu jos siausiasi...bet jau geriau viskas butu gerai,nes savom rankom visas ten issmaugsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Azuolote mus irgi aptarnavo stambi vireja su stamboka dukra. Niuansu del pinigu nezinau, ne mano vestuves, bet kaip baisiai "pasirede" i sale nesdavo patiekalus, tai dar nemaciau taip niekur. Kazkokiais purvinais skarmalais apsirenge. doh.gif Aj, bet neemem i galva, maistas buvo labai gerai paruostas.
Atsakyti
QUOTE(Ziogas22 @ 2007 02 12, 08:43)
Sveikutes.... gal ka esate girdeja apie www.aerodream.lt?



Sveika, žinok tikrai gražu ten smile.gif
Mes prieš kelias savaites buvom nuvažiavę ten - LIUKS - likau sužavėta tiek sale (nuostabus interjeras) tiek aplinka ir viskuo...Bet kaina....Brangoka....
Tiksliai net nepasakė kiek viskas kainuotų, bet sakė kažkur 180lt žmogui...
Bet ten TIKRAI gražu....Ech...
O vasarą jaučiu išvis grožis nerealus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 05 kovo 2007 - 14:04
QUOTE(Velniukstis @ 2007 03 05, 16:02)
Sveika, žinok tikrai gražu ten smile.gif
Mes prieš kelias savaites buvom nuvažiavę ten - LIUKS - likau sužavėta tiek sale (nuostabus interjeras) tiek aplinka ir viskuo...Bet kaina....Brangoka....
Tiksliai net nepasakė kiek viskas kainuotų, bet sakė kažkur 180lt žmogui...
Bet ten TIKRAI gražu....Ech...
O vasarą jaučiu išvis grožis nerealus smile.gif


Skambinau as praeita savaite i aerodream, tai labai maloni maloni moteriske viska man isaiskino. Paskaiciavau, kad ten 50 zmoniu dviem dienom su ju alkoholiu iseitu apie 10 000lt, gal netgi su trupuciu.
Atsakyti
QUOTE(gita_tiesiog @ 2007 03 05, 15:27)
Skambinau as praeita savaite i aerodream, tai labai maloni maloni moteriske viska man isaiskino. Paskaiciavau, kad ten 50 zmoniu dviem dienom su ju alkoholiu iseitu apie 10 000lt, gal netgi su trupuciu.



doh.gif doh.gif doh.gif
Bet tikrai ten labai grazu.....ech....
bet 10000 jau daugiau nei daug....
Atsakyti
Sveikos,
man skubiai reikia surenkamo namelio vestuvėms Vilkaviškyje, gal turite ką pasiūlyt. Radau kol kas tik vieną iš Kauno už 1200 Lt. Gal kas turit kokių kontaktų. Iš anskto dėkoju. g.gif
Atsakyti
Mes planuojame švesti Šiauliuose t. y. šalia Šiaulių-gamtoj, kokioj sodyboj. tai ieškau optimalaus varianto-kad butu grazu ir uz normaliai kaina. gal kas galit pasidalinti savo ispudziais??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiste(dar ne mama) @ 2007 03 04, 19:43)
aciu labai uz nuomone smile.gif na,man truputi sokas verysad.gif nes iki siol tik gerus atsiliepimus esu girdejus,ir labai maloniai mus prieme...gal viskas bus gerai?pas mus daug zmoniu bus,jei del pinigu jos siausiasi...bet jau geriau viskas butu gerai,nes savom rankom visas ten issmaugsiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




labai tikiuosi kad viskas liuks praeis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 03 05, 17:25)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Bet tikrai ten labai grazu.....ech....
bet 10000 jau daugiau nei daug....


kiek skambinau i panasaus lygio kaip aerdream vietas, tai zinok kainos panasios. Baisu doh.gif
Atsakyti
as irgi kiek apskambinau sodybu, tai kaineles 150lt ir daugiau zmogui.
Atsakyti
4u.gif stai kodel as dbr jau dziaugiuosi kad mano vestuves 5deny, nes bedos butu 6dieniui rast viska... visiem kam skambinau, sodybos, muzikantai,fotografai, filmuotojai,net baznycia rugsejo 8 uzsakyta..tai visi sako jus laimes kudikis kad svenciat 5deny,plius viskas pigiau! thumbup.gif
Atsakyti