Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(svikte @ 2007 03 01, 14:29)
o gal galetum pasakyti kokios mazdaug kainos zmogui?  4u.gif


žmogui tai nežinau, bet vien nuoma parai nuo birželio mėn 4000lt mums tai brangoka g.gif o kur dar visa kita schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baste: 01 kovo 2007 - 14:34
QUOTE(baste @ 2007 03 01, 14:31)
žmogui tai nežinau, bet vien nuoma parai nuo birželio mėn 4000lt mums tai brangoka  g.gif o kur dar visa kita  schmoll.gif


Tikrai nepigu ax.gif Bet idomu kur pigu, dabar kainos kyla valandom, net liudna darosi verysad.gif
Atsakyti
svikte o tu aplink Ukmergę ieškaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baste: 01 kovo 2007 - 15:17
QUOTE(baste @ 2007 03 01, 15:31)
žmogui tai nežinau, bet vien nuoma parai nuo birželio mėn 4000lt mums tai brangoka  g.gif o kur dar visa kita  schmoll.gif

Matau tik viena iseiti ax.gif Pavaziuoti toliau nuo Ukmerges.Jei nera ten graziu vietu,o ir kainos truputi perzengia proto ribas,tai as visai negalvociau ir pavaziuociau toliau...Dar geriau,gamtoje daugiau vietu pasifotkinsite... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 03 01, 16:30)
Matau tik viena iseiti ax.gif Pavaziuoti toliau nuo Ukmerges.Jei nera ten graziu vietu,o ir kainos truputi perzengia proto ribas,tai as visai negalvociau ir pavaziuociau toliau...Dar geriau,gamtoje daugiau vietu pasifotkinsite... smile.gif


Mintis tikrai nebloga smile.gif ieškosim ir tikrai atrasim vietelę kur mūsų vestuves atšvesti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 03 01, 19:24)
Mintis tikrai nebloga  smile.gif ieškosim ir tikrai atrasim vietelę kur mūsų vestuves atšvesti drinks_cheers.gif

Man skirtumo tikrai nebutu...Reiktu ir puse Lietuvos apvaziuociau.Kuras pigiau kainuos nei uz sodyba,kad moketi vien uz nuoma tokia kaina.Na,nerealu cia doh.gif Tikrai dar paieskokite,nes sodybu dabar daugybe,pasirinkimo yra,o rinktis tik is dvieju,tai kazkas ziauraus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2007 03 01, 13:09)
Mes su MB tris kartus ten vaziavome, kad uzsisakytumeme. Ir pirma, ir antra karta buvo labai nepagarbiai elgiamasi, bet galvoju: "ai, nu visiems pasitaiko dienu be nuotaikos". Trecia karta susiskambinau ir sakau, kad atvaziuojame, sutereme laika, nuvaziavome anksciau, pavalgeme restorane, apziurejome meniu. O kai nuejome sutartu laiku uzsisakyti, vel pradejo mus "gainioti", nieko nenorejo aprodyti. Atseit "ka cia ziureti - palikit uzstata ir tiek, vis tiek mes patys geriausi, graziau niekur nerasite, pas mus jau pris kelis metus data uzsisako ir pan.". Kainu nenorejo sakyti "zinojau tik tiek, kad nepriklausomai nuo zmoniu skaiciaus, maziausiai jiems reikes palikti 10 000Lt".
Kai paprasem kambarius aprodyti, tai atsake: "O ko jus ten - lovu nesate mate". As labai mandagiai paaiskinau, kad man labai svarbu ir ant kokiu lovu mano sveciai miegos... verysad.gif  Galiausiai ju nebeuzsisakeme, vos neapsiverkiau ziuredama tuos kambarius, kad kazkas drista taip negraziai elgtis. O MB mane apsikabino ir issivede, sake neleis niekam manes liudinti svarbiausia musu gyvenimo diena. Tik pagalvojau, jei dabar taip negerbia, kazin kaip bus vestuviu diena... Gaila, kad zmones taip elgiasi...
O Jums tikiuosi, kad viskas bus kuo geriausiai  thumbup.gif  Tik sekit juos, nes as ir anksciau buvau labai daug skaiciusi, kad jie saskaitas labai isplecia, priraso daugiau gerimu, nei buvo isgerta ir pan. Aptarkite visas smulkmenas, nes sake sugalvoja papildomai visokiu apmokestinamu paslaugu ir pan. Sekmes Jums  4u.gif


va butent,man del to ten ir nepatinka,nes ju vadybininke ar kaip ten vadinas Kristina tikras siaubas,kazkokia arogantiska,uzsikelus ir t.t. ir pan,atrodo yra jei ten del ko lotuliukas.gif o ir visi ten kazkokie "ale pas mus geriausia"
o ir siaip cia gal ne prie to,bet darbuotojai paprasti (virejos,valytojos ir pan.) ten dirba belenkiek valandu per para,o moka minimuma. nu zodziu Karpyne mano akyse tai absoliutus nulis...
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 03 01, 15:17)
svikte o tu aplink Ukmergę ieškaisi?


Ieskau aplink Vilniu ir toliau nuo jo link Traku, Moletu...Nors siuo metu domina ivairus variantai, nes kiek skambinu arba uzimta arba kaina nereali schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2007 03 02, 11:15)
Ieskau aplink Vilniu ir toliau nuo jo link Traku, Moletu...Nors siuo metu domina ivairus variantai, nes kiek skambinu arba uzimta arba kaina nereali  schmoll.gif

doh.gif o taip...Mes norima sodyba irgi per stebukla radom ax.gif Gruodi nunesem pareiskimus,o rugpjucio pradzioje sodyba viskai uzimta.Tai cia jau iskvaisimas doh.gif Iki ko einama,paskui isiklausem,kada yra laisvu vietu ir keitem ddata vestuviu.
Atsakyti
thumbup.gif mes issinuomavom Petrausku sodyba Kulautuvoj, 120lt zmogui, dviem dienom, su dviem karstais. Rugsejo 7-8 dienai. Sakyciau gan pigiai o aplinka man labai patinka,esu yen buvus anksciau gimtadienyje.Erdves tikrai nemazai, apie 40 miegamu vietu, jaunavedziams atskiras kambarys o kitur po tris keturias dvigulias lovas. Laukiu nesulaukiu:))

P.s.gal kas neseniai sventet ten vestuves? Nes ash tai ta gimtadieni svenciau tik pries kokius 3 metus.
Atsakyti
pasiskaityk ankstesnese temose, tikrai yra atsiliepimu apie sia sodyba.
Atsakyti
sveikutes smile.gif gal kas lanketes AZUOLOTE?cia kedainiu rajone.as jau uzsisakiau,man labai patiko,bet gal kas dar ka papasakos mirksiukas.gif
Atsakyti