Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Hun @ 2007 02 21, 15:27)
Merginos pasidomekite daugiau apie Karpyne, nes praejusiais metais buvo labai daug skundu forume doh.gif sake pazada kad bus vienokia suma o galu gale isauga vos nedvigubai ir kazka panasiai g.gif  zodziu pasiziurinekita temose mazdaug rugsejo - lapkricio men 2006
sekmes!



niu bet mes kai buvome musu pirsliu vestuvese, jos vyko karpynej ir jokiu nusiskundimu lyg ir nebuvo g.gif bet pasidomesiu 4u.gif dekui
Atsakyti
Merginos norėjau paklausti gal kam teko švesti Ukmergės apylinkėse, yra aplink nemažai sodybų, tik taip ir nežinom kurią pasirinki, tai norisi kad tą dieną viskas būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 02 26, 11:46)
Merginos norėjau paklausti gal kam teko švesti Ukmergės apylinkėse, yra aplink nemažai sodybų, tik taip ir nežinom kurią pasirinki, tai norisi kad tą dieną viskas būtų  thumbup.gif



Galiu rekomenduoti svesti sodyboje Zirnaja, taip pat geras ir Juodasis namas, taciau siurpokai ten atrodo, nes namas tikrai juodas doh.gif
Papildyta:
Ir dar cia pamegink

www.ilgajis.com

Atsakyti
QUOTE(satin @ 2007 02 26, 19:30)
Galiu rekomenduoti svesti sodyboje Zirnaja, taip pat geras ir Juodasis namas, taciau siurpokai ten atrodo, nes namas tikrai juodas  doh.gif
Papildyta:
Ir dar cia pamegink

www.ilgajis.com


Aš kažkaip ir buvau žirnaja nusižiūrėjusi, nu bet ten truputi brangoka doh.gif gal ten buvai ir galėtum plačiau papasakoti apie maistą ir pan, būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 02 26, 17:36)
Aš kažkaip ir buvau žirnaja nusižiūrėjusi, nu bet ten truputi brangoka  doh.gif gal ten buvai ir galėtum plačiau papasakoti apie maistą ir pan, būčiau dėkinga 4u.gif


Ten tikrai nepigu, bet kokybe labai gera ir atitinka kaina, platus meniu pasirinkimas ir galimybe reiksti pageidavimus, aplinka tikrai super grazi
Atsakyti
QUOTE(satin @ 2007 02 27, 12:03)
Ten tikrai nepigu, bet kokybe labai gera ir atitinka kaina, platus meniu pasirinkimas ir galimybe reiksti pageidavimus, aplinka tikrai super grazi


Aplinka man irgi super thumbup.gif kainutės tai g.gif bet kai gryš MB gal nuvažiuosim apsidairyti, gal šiek tiek nuleistų blink.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Mes šventėme ROMO UOSTE, Kaune. Šaunus aptarnavimas, graži aplinka, puiki veranda, viešbutis, pirtis, žinoma reikalingas geras oras smile.gif. Prie pat priplaukia laivas... Pati esu organizatorė, tiksliau baigusi renginiu režisūrą tai viską organizavau pati. Buvo šaunu, svečiai patenkinti ir man pačiai buvo gera. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2007 02 21, 15:27)
Su tuo vestuvių šventimu sunku buvo rast vieta normalią .... Vos gavom...Švęsime mes "Karpynėje"...Kartą buvau ten, tai labai patiko  smile.gif
karpyne



bet tenai kartais vasara laaabai smirdi... blink.gif nes ten su tais vandenim kazkaip,nu as tiksliai nezinau,gal ir nepasitaikys g.gif siaip tai ten yra teke lankytis ne viena karta,nes gyvenu netoli,bet man labai nepatinka ju aptarnavimas schmoll.gif na bet gal vestuvems ir gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
norejau pasakyti kad vestuves gal aptarnaus gerai, ir viskas bus liuks ax.gif
Atsakyti
Mes šventėm Šiaulių apylinkėse, Meškuičių rajone, Onos Gutkauskienės sodyboje. Ten taip pat ir žirgynas yra. Kai šventėm išleistuves, tai mum labai patiko, bet vestuvėms tai ši vieta deja netinkama, ypač vasarą. Labai nusivylėm. Vestuvės buvo rugpjūty. Diena buvo graži, bet vakare prasidėjo audra, lietus baisingas ir žaibai. Langų pravert negalėjom, parūkyt nebuvo kur normaliai. Visi rūkė tarpdury, nes bijojo sušlapti ir dūmai ėjo į salę. Lyg to dar būtų per mažai 21val. dingo elektra. O ten elktriniai vandens siurbliai, taigi dingo ir vanduo. Muzikantui teko groti su armonika visas vestuves ir dainuoti labai garsiai. Fotografam nebebuvo kur pasikrauti bateriju, apsvietimas prastas - taigi ir filmuota medziaga nieko verta liko. I tuoleta eit baisu, nes vandens nebuvo su kuom nuleisti. Kavos irgi nebuvo kaip issivirti. Seiminke atvaziavo tik po 1,5 val. su keliais bidonais vandens. Elektra atsirado tik apie 24 val. Paskui vel buvo dingus ir vel atsiradus. O as prie zvakiu netycia uzsidegiau ir sudeginau suknele doh.gif . Kita ryta seiminke leido nemokamai naudotis baseinu( bet maudymuku tai niekas neturejo, tik keli vyrai plavkes verysad.gif ). stai tokia ir buvo nuolaida uz neskalndumus, dar gal kokius du simtus nuleido.
Bent yra dabar ka atsiminti. Vestuves praejo su nuotykiais, bet niekam nelinkeciau savo noru tokius nuotykius rinktis.
Atsakyti
QUOTE(EJZ @ 2007 02 27, 15:13)
Sveikutės,
Mes šventėme ROMO UOSTE, Kaune. Šaunus aptarnavimas, graži aplinka, puiki veranda, viešbutis, pirtis, žinoma reikalingas geras oras smile.gif. Prie pat priplaukia laivas... Pati esu organizatorė, tiksliau baigusi renginiu režisūrą tai viską organizavau pati. Buvo šaunu, svečiai patenkinti ir man pačiai buvo gera.  4u.gif



oi kaip man viskas idomu kaip jums sekesi ten svesti vestuves ir visa kita yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2007 02 21, 15:27)
Su tuo vestuvių šventimu sunku buvo rast vieta normalią .... Vos gavom...Švęsime mes "Karpynėje"...Kartą buvau ten, tai labai patiko  smile.gif
karpyne


Mes su MB tris kartus ten vaziavome, kad uzsisakytumeme. Ir pirma, ir antra karta buvo labai nepagarbiai elgiamasi, bet galvoju: "ai, nu visiems pasitaiko dienu be nuotaikos". Trecia karta susiskambinau ir sakau, kad atvaziuojame, sutereme laika, nuvaziavome anksciau, pavalgeme restorane, apziurejome meniu. O kai nuejome sutartu laiku uzsisakyti, vel pradejo mus "gainioti", nieko nenorejo aprodyti. Atseit "ka cia ziureti - palikit uzstata ir tiek, vis tiek mes patys geriausi, graziau niekur nerasite, pas mus jau pris kelis metus data uzsisako ir pan.". Kainu nenorejo sakyti "zinojau tik tiek, kad nepriklausomai nuo zmoniu skaiciaus, maziausiai jiems reikes palikti 10 000Lt".
Kai paprasem kambarius aprodyti, tai atsake: "O ko jus ten - lovu nesate mate". As labai mandagiai paaiskinau, kad man labai svarbu ir ant kokiu lovu mano sveciai miegos... verysad.gif Galiausiai ju nebeuzsisakeme, vos neapsiverkiau ziuredama tuos kambarius, kad kazkas drista taip negraziai elgtis. O MB mane apsikabino ir issivede, sake neleis niekam manes liudinti svarbiausia musu gyvenimo diena. Tik pagalvojau, jei dabar taip negerbia, kazin kaip bus vestuviu diena... Gaila, kad zmones taip elgiasi...
O Jums tikiuosi, kad viskas bus kuo geriausiai thumbup.gif Tik sekit juos, nes as ir anksciau buvau labai daug skaiciusi, kad jie saskaitas labai isplecia, priraso daugiau gerimu, nei buvo isgerta ir pan. Aptarkite visas smulkmenas, nes sake sugalvoja papildomai visokiu apmokestinamu paslaugu ir pan. Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 02 27, 11:57)
Aplinka man irgi super  thumbup.gif kainutės tai  g.gif bet kai gryš MB gal nuvažiuosim apsidairyti, gal šiek tiek nuleistų  blink.gif


o gal galetum pasakyti kokios mazdaug kainos zmogui? 4u.gif
Atsakyti