Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

gal kas galit rekomenduoti kur kaune butu galima svesti vestuves. kad butu grazi aplinka, geras maistas ir.tt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rozela @ 2007 02 01, 21:30)
gal kas galit rekomenduoti kur kaune butu galima svesti vestuves. kad butu grazi aplinka, geras maistas ir.tt  ax.gif


MAnau jog tai priklauso nuo noru, kas tau patinka mirksiukas.gif
Mes svesime savo vestuves viesbutyje "Sfinksas", mums labai patiko romantiska aplinka, grazus stalo irankiai, taures, zvakides wub.gif Zinoma ir maistas patiko. Kitiems gal ten nepatinka, bet mums... wub.gif
Sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 01 23, 01:38)
Čia tas 150lt tai mums aiškino už indų nuomą  lotuliukas.gif , servetėles, aptarnavimą ir visas kitas smulkmenas. Jūs pigiai radot po 28  g.gif .O kada jūsų vestuvės bus? mūsų rugpj 4

na, mums tos seimininkes atsake verysad.gif tai sodybos seimininkas dave numeri moters, kuri ima 45lt uz maista ir 100lt papildomai, jei antra diena nori sultinio su kokiais kibinais... g.gif
Atsakyti
Labukas
Gal galite pasiuliti kokia vietele 1 dienai, 30 zmoniu kavine Kaune ar Kauno rajone.Rasykite i e-meil Koncyta@one.lt
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 02 03, 01:35)
na, mums tos seimininkes atsake  verysad.gif tai sodybos seimininkas dave numeri moters, kuri ima 45lt uz maista ir 100lt papildomai, jei antra diena nori sultinio su kokiais kibinais...  g.gif


mums irgi tas sodybos šeimininkas davė numerį tai mums sake po 35lt zmogui plius 150lt g.gif Kad nebutu kad sumastys pakelt kainą prieš vestuves kai avansas jau sumokėtas. Dar prisiklausiau gandų kad tas šeimininkas nelabai prie tvarkos tai baisu daros. Reiks prieš vestuves kokią savaitę nuvažiuot pažiūrėt kaip ten kas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammy: 04 vasario 2007 - 23:00
QUOTE(mammy @ 2007 02 04, 23:56)
mums irgi tas sodybos šeimininkas davė numerį tai mums sake po 35lt zmogui plius 150lt  g.gif  Kad nebutu kad sumastys pakelt kainą prieš vestuves kai avansas jau sumokėtas. Dar prisiklausiau gandų kad tas šeimininkas nelabai prie tvarkos tai baisu daros. Reiks prieš vestuves kokią savaitę nuvažiuot pažiūrėt kaip ten kas

o koks tos seimininkes, kur tau dave telefona vardas? man dave marijos telefona, tai su ja pacia kalbejau. ir cia tik orientacine kaina, priklauso nuo to, ka mes uzsisakysim... bet as tai tiesa sakant manau, kad mes uzsisakysim uz truputi mazesne kaina, nes pas ja ten i ta kaina buvo itrauktas tarkim ir zele tortas, tai manau, kad mes jo neimsim...
o kaip suprast, kad sodybos seimininkas nelabai prie tvarkos? unsure.gif ka, gali buti patalyne nesvari? blink.gif arba neisluotos grindys, kokie dulkiu kukuliai metytis? mane gasdina tik vienas vienintelis dalykas: ar pas juos langai issivalo saleje, kuri iskart tik iejus yra. nes ten maciau tarp langu musiu prikritusiu doh.gif tai dabar baisu, ar tie langai atsidaro, bet nemaciau jokiu rankenu doh.gif tai galvoju, jei neatsidaro, ir tos muses ten liks, tai kaip uzdengt stiklo apacia, kad nesimatytu... gal su kokiom nors medziagom... nu bet ir bjauriai skamba apie tas muses... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 05 vasario 2007 - 00:12
Linelee, tu nori tik kavines? sodybos netinka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 05 vasario 2007 - 00:33
QUOTE(Ausrytia @ 2007 02 05, 09:11)
o koks tos seimininkes, kur tau dave telefona vardas? man dave marijos telefona, tai su ja pacia kalbejau. ir cia tik orientacine kaina, priklauso nuo to, ka mes uzsisakysim... bet as tai tiesa sakant manau, kad mes uzsisakysim uz truputi mazesne kaina, nes pas ja ten i ta kaina buvo itrauktas tarkim ir zele tortas, tai manau, kad mes jo neimsim...
o kaip suprast, kad sodybos seimininkas nelabai prie tvarkos?  unsure.gif ka, gali buti patalyne nesvari?  blink.gif arba neisluotos grindys, kokie dulkiu kukuliai metytis? mane gasdina tik vienas vienintelis dalykas: ar pas juos langai issivalo saleje, kuri iskart tik iejus yra. nes ten maciau tarp langu musiu prikritusiu  doh.gif tai dabar baisu, ar tie langai atsidaro, bet nemaciau jokiu rankenu  doh.gif tai galvoju, jei neatsidaro, ir tos muses ten liks, tai kaip uzdengt stiklo apacia, kad nesimatytu... gal su kokiom nors medziagom... nu bet ir bjauriai skamba apie tas muses...  doh.gif


Nu mums irgi davė Marijos nr. ir aš jai pačiai skambinau ir su ja kalbėjau g.gif . Buvom nuvažiavę, sutarėm ir avansą sumokėjom. O dėl to šeiminko tai vieniem pažįstamiem teko ten pabuvoti vasarą tai sakė labai trūksta tvarkos. Ir blogiausia kad ne iš jų vienų girdėjau. Tikiuosi bent žolę nupjaus ir dulkes nusivalys.
Dėl tų musių tai reik jam pasakyt kad pats susitvarkytų. Mes tai švęsim tam mažesniam namelyje arčiau tvenkinio. Kai buvom nuvažiavę tartis tai toks kvapelis neblogas degtinėlės nešė nuo šeimininko. Nu bet tikiuos viskas bus gerai. Bet vistiek dar kokią savaitę prieš vestuves nuvažiuosiu apžiūrėt kaip ten kas
Atsakyti
Labas vakarelis,

esu naujoke forume, taciau jau seniai vis pasiskaitinedavau ir daug naudingu dalyku suzinodavau smile.gif O kai jau atsirado rimtesniu reikalu nusprendziau ir as prisiregistruoti ir savo nuomone su visais pasidalinti gal kam pravers bigsmile.gif

Kadangi tenka padeti gerai draugei su vestuviu organizavimu galiu pasidalinti patirtimi del vietos smile.gif
Norejome vietos arti Vilniaus, dviems dienoms, kad miegomu vietu butu 60 zmoniu;
Apskambinejome ivairiausius variantus ir issirinkome kelias vietas, kurias nusprendeme aplankyti. Beja dauguma vietu jau rezervuota visai vasarai.
galiausiai pasirinkome vila Santa Barbara. Tikrai suzavejo pati seimininke, labai maloni, dave daug pasiulymu ir patarimu del vestuviu, tikrai matosi, kad turi didele patirti vestuviu organizavime.
Tikiuosi vestuves praeis l.gerai smile.gif
Gal kam teko ten svesti kokia svente?

P.S. o stai del fotografu ir filmuotoju tai dideles problemeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 02 05, 16:14)
Nu mums irgi davė Marijos nr. ir aš jai pačiai skambinau ir su ja kalbėjau  g.gif . Buvom nuvažiavę, sutarėm ir avansą sumokėjom. O dėl to šeiminko tai vieniem pažįstamiem teko ten pabuvoti vasarą tai sakė labai trūksta tvarkos. Ir blogiausia kad ne iš jų vienų girdėjau. Tikiuosi bent žolę nupjaus ir dulkes nusivalys.
Dėl tų musių tai reik jam pasakyt kad pats susitvarkytų. Mes tai švęsim tam mažesniam namelyje arčiau tvenkinio. Kai buvom nuvažiavę tartis tai toks kvapelis neblogas degtinėlės nešė nuo šeimininko. Nu bet tikiuos viskas bus gerai. Bet vistiek dar kokią savaitę prieš vestuves nuvažiuosiu apžiūrėt kaip ten kas

na, kad zole nupjuas ar ne, tai zinai, man dzin biggrin.gif nes mes baliavosim didziajame name, o ten aplink nelabai zoles yra, privaziavime pripilta zvyro man rodos blush2.gif o kad dulkes nuvaltytu nuo palangiu, grindis isplauti ir lovas svarias paklotu - tai cia be jokiu abejoniu, manau blink.gif
man svarbiausia, kad jis nesikistu per pacias vestuves: nevaiksciotu, nereguliuotu kazko... noriu jo isvis nematyt iki to laiko, kai reikes pinigus atiduot... blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,kazkuri klauset apie sodyba Kauno raj ar salia Kauno,tai galiu pagirt Petroniu dvareli uz Vaisvydavos gal keli kilometrai.Aplinka fantastiska,vienkiemis,o patogumai kaip namie,labai jauku,moteriskute kaip mama viska patarinejo...zinoma pinigeliai ne maziausi,150 uz zmogu.man patiko kedes aptrauktos su bantais ir kas nauja dar Lietuvoj apskriti stalai!Vyro senelius pagulde savo namuose,kad nelaipinti i antra auksta.musu sveciai aikciojo del gerviu ir gandru cia pat uz tvoros,mat pataikem silta rugsejo pabaiga.Musu buvo 58 ,tai nakti autobusiukas svecius is uzsienio isveze i viesbuti,nes jaunuju kambarys turi savo dusa,o kiti sveciu kambariai tik su tualetais ir kriauklem.Dar buvom uzsisake lektuveli su ismetamom gelem ir saldainiais virs sodybos,gaila pilotas is triju uzskridimu du kartus nepataike i pieva ismest ,buvo proga pasilakstyt ir susirankiot is pusynelio...siaip viskas super,pajauciau tikra svente ir pries draugus negeda buvo pasirenkant kaimo sodyba,o ne restorana
Atsakyti
QUOTE(kadaryti @ 2007 02 05, 21:23)
Labas vakarelis,

esu naujoke forume, taciau jau seniai vis pasiskaitinedavau ir daug naudingu dalyku suzinodavau smile.gif O kai jau atsirado rimtesniu reikalu nusprendziau ir as prisiregistruoti ir savo nuomone su visais pasidalinti gal kam pravers bigsmile.gif

Kadangi tenka padeti gerai draugei su vestuviu organizavimu galiu pasidalinti patirtimi del vietos smile.gif
Norejome vietos arti Vilniaus, dviems dienoms, kad miegomu vietu butu 60 zmoniu;
Apskambinejome ivairiausius variantus ir issirinkome kelias vietas, kurias nusprendeme aplankyti. Beja dauguma vietu jau rezervuota visai vasarai.
galiausiai pasirinkome vila Santa Barbara. Tikrai suzavejo pati seimininke, labai maloni, dave daug pasiulymu ir patarimu del vestuviu, tikrai matosi, kad turi didele patirti vestuviu organizavime.
Tikiuosi  vestuves praeis l.gerai  smile.gif
Gal kam teko ten svesti kokia svente?

P.S. o stai del fotografu ir filmuotoju tai dideles problemeles smile.gif


gal gali pasidalinti kainomis?
Atsakyti