Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikos,

Gal kas zinote kokiu atsiliepimu apie Norviliskiu pili, va sita http://www.klimkyne.lt/lt/1?
Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 01 21, 03:27)
Sveikos,

Gal kas zinote kokiu atsiliepimu apie Norviliskiu pili, va sita http://www.klimkyne.lt/lt/1?
Buciau dekinga 4u.gif

sveikute,na cia labai prasmatniai atrodo,kiek toks malonumas kainuos?na siaip la grazu,ko dar reikia.ten nebuvus jau gali pasakyt kad super rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2007 01 21, 02:35)
sveikute,na cia labai prasmatniai atrodo,kiek toks malonumas kainuos?na siaip la grazu,ko dar reikia.ten nebuvus jau gali pasakyt kad super  rolleyes.gif

Nu jo prasmatniai, tik gaila kad ne as planuoju ten tuoktis rolleyes.gif . Mano drauge isteka uz uzsieniecio tai metyt gali sau leisti. O kiek kainuoja net neisivaizduoju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 01 21, 03:37)
Nu jo prasmatniai, tik gaila kad ne as planuoju ten tuoktis  rolleyes.gif . Mano drauge isteka uz uzsieniecio tai metyt gali sau leisti. O kiek kainuoja net neisivaizduoju  blink.gif

oho...tikrai neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 21 sausio 2007 - 11:04
QUOTE(erikkute @ 2007 01 21, 02:27)
Sveikos,

Gal kas zinote kokiu atsiliepimu apie Norviliskiu pili, va sita http://www.klimkyne.lt/lt/1?
Buciau dekinga 4u.gif


kaip gražuuu wub.gif labai gražu ten būtų vestuves kelti smile.gif bet turbūt ir kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 01 21, 12:55)
kaip gražuuu  wub.gif labai gražu ten būtų vestuves kelti  smile.gif bet turbūt ir kainuoja  doh.gif

Nu jo, geaziai nuotraukose atrodo. Bet as galvoju ar nebutu kitoks vaizdas realiai pamacius. O del kainu kazkas rase jog vien nuoma 10000lt. kainuoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 01 18, 23:14)
Skambinėjau po visą Kauną ir radau  mirksiukas.gif , ji randasi Bernatonyse, nuo Kauno 5km, rast labai lengva. Mes apžiūrėjom mums patiko, yra jos 2 mažesnė ir didesnė, mes ėmėm mažesnę ant tvenkinio kranto (didesnė toliau nuo vandens). Ten yra pirtis šalia (sakė viso 4 turi ir galima šiaip mergvakarį ar bernvakarį atšvęst sakė net striptizo šokėjų ir vyrų žino  mirksiukas.gif ) Čia kaina visam savaitgaliui, mes kadangi vestuves švęsim  šeštadienį tai leido būti iki pirmadienio. www.vegyne.lt galit pasiskambint ir susitart ar nuvažiuot ir pažiūrėt.
Į tą mažesnę sodybą telpa sakė iki 50 žmonių bet tik miegojimui 7 lovos plius "jaunavedžių apartamentai". galima sakė ar palapinę statytis ar kaip nori ir nieko nekainuos papildomai. Maistą irgi jis mums užrodė 35lt/žm plius 150lt už aptarnavimą ir visą kitą.
Tam didesniam namely yra tikrai daugiau lovų ir nakvynės vietų, o kaina ta pati, viskas nuo žmonių skaičiaus priklauso.

na, pasirodo, mes svesim toje pacioje sodyboje bigsmile.gif tik as didesniame name.
tik suneramino mane kalba apie seimininkes. mums uzrode dvi jaunas merginas, tai su jom kalbejom - 28lt zmogui maistas ir apie joki aptarnavimo mokesti nesake schmoll.gif aisku, uz papildoma kaina maisto galima uzsisakyt daugiau kokio tik nori... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2007 01 21, 03:35)
sveikute,na cia labai prasmatniai atrodo,kiek toks malonumas kainuos?na siaip la grazu,ko dar reikia.ten nebuvus jau gali pasakyt kad super  rolleyes.gif


doh.gif labai brangiai kainuoja smile.gif Na, mes bent jau tikrai negalim sau leisti sito malonumo. Maniskis skambino pasiklausineti kokios kainos vien is smalsumo, tai ten vien to dvaro nuoma didele kaina sudaro, poto papildomai maistas ir t.t. Asiku, jie ten sake gali padaryti ir riteriu kova del jaunosios ir mini spektakli uz papildoma mokesti. Zodziu ka tik nori, pinigu tik turek biggrin.gif
Atsakyti
Del Norviliskiu pilies. Vestuviu svesti ten neteko, bet esu buvusi. Visu pirma, labai jau toli belstis reikia, net pro toki pasienio posta reikia pravaziuoti, tad butina ispeti svecius, kad turetu asmens dokumenta. Pati pilis aisku grazi, romantiska...bet niuria ziema ji man nepasirode tokia grazute kaip nuotraukose. Be to paskambinus ten ir apie 60-70 sveciu sako kad suguldys ir apie spa centra papasakoja. O is tikruju pacioje pily ten nedaug miegoti tegali, tiksliai nepamenu ar tai 20 ar 30 zmoniu. Visus kitus suguldytu netoli esanciame pastate, kuris dar nera baigtas irengti kaip ir tas spa centras(is viso to centro kaip suprantu bus pirtis ir baseiniukas).Gal ten man ne toks geras ispudis susidare del to, kad aplink purvynai, molynai buvo. Vasara susitvarkys ir gal viskas geriau atrodys nei dabar.
Atsakyti
QUOTE(Tiama @ 2007 01 22, 18:11)
Del Norviliskiu pilies. Vestuviu svesti ten neteko, bet esu buvusi. Visu pirma, labai jau toli belstis reikia, net pro toki pasienio posta reikia pravaziuoti, tad butina ispeti svecius, kad turetu asmens dokumenta. Pati pilis aisku grazi, romantiska...bet niuria ziema ji man nepasirode tokia grazute kaip nuotraukose. Be to paskambinus ten ir apie 60-70 sveciu sako kad suguldys ir apie spa centra papasakoja. O is tikruju pacioje pily ten nedaug miegoti tegali, tiksliai nepamenu ar tai 20 ar 30 zmoniu. Visus kitus suguldytu netoli esanciame pastate, kuris dar nera baigtas irengti kaip ir tas spa centras(is viso to centro kaip suprantu bus pirtis ir baseiniukas).Gal ten man ne toks geras ispudis susidare del to, kad aplink purvynai, molynai buvo. Vasara susitvarkys ir gal viskas geriau atrodys nei dabar.

Labai aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 21, 23:46)
na, pasirodo, mes svesim toje pacioje sodyboje  bigsmile.gif tik as didesniame name.
tik suneramino mane kalba apie seimininkes. mums uzrode dvi jaunas merginas, tai su jom kalbejom - 28lt zmogui maistas ir apie joki aptarnavimo mokesti nesake  schmoll.gif aisku, uz papildoma kaina maisto galima uzsisakyt daugiau kokio tik nori...  g.gif


Čia tas 150lt tai mums aiškino už indų nuomą lotuliukas.gif , servetėles, aptarnavimą ir visas kitas smulkmenas. Jūs pigiai radot po 28 g.gif .O kada jūsų vestuvės bus? mūsų rugpj 4
Atsakyti
na, kur svesti nepatarsiu, bet kur NESVESTI tikrai galiu pasakyti, nes vienintelis nemalonus dalykas, kuris uzsifiksavo tai butent Dalios Bartkienes sodyba, esanti Varenos raj, Karklionyse, sodyba pati pasakiska ir visi zmones nakvot tilpo ir daugmaz maistu likom patenkinti, bet jau seimininkes ir seimininko nesutarimas ir pastovus reguliavimas, kisimasis, burbejimai tikrai gadino nuotaika ir svente, beto likus iki vestuviu savaitei paskambino ir pasake, kad pakelia kaina uz maista 10 litu, atrodo nedaug, bet visgi +500 lt ir antra diena, kai visi jau beveik issiskirste, atsiskaitem, ir likom saslyku su aluciu, nes seimininke pasake -bukit kiek norit- beje buvo 15 valanda, seimininkas atejo ir pareiske, - imes svaziuojam po 40 minuciu prasom krautis ir...

net dabar pikta kai prisimenu, kaip verkiau del tokio elgesio, aisku seimininke stengesi viska uzglaistyt, bet...
Atsakyti