Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(jurgaval @ 2006 06 07, 11:11)


Tai cia tas kempingas? As jiems bandziau rasyti anksciau, bet jie atrase sakydami skambinti, ir iki siol vis dar niekaip neprisiskambinu (nenoriu skambinti i mobilu is Anglijos). Gal gali papasakoti daugiau - kokios ten apgyvendinimo salygos? Po kiek zmoniu gyvena kambaryje, ar yra dusai kiekvienam kambariui ar bendri ir panasiai? As i Lietuva griztu liepos menesi, ir turesime vos kelias dienas visur apvaziuoti ir viska susitvarkyti, tad bet kokia informacija labai padetu.
Atsakyti
QUOTE(ginvzt @ 2006 06 07, 14:42)
Tai cia tas kempingas? As jiems bandziau rasyti anksciau, bet jie atrase sakydami skambinti, ir iki siol vis dar niekaip neprisiskambinu (nenoriu skambinti i mobilu is Anglijos). Gal gali papasakoti daugiau - kokios ten apgyvendinimo salygos? Po kiek zmoniu gyvena kambaryje, ar yra dusai kiekvienam kambariui ar bendri ir panasiai? As i Lietuva griztu liepos menesi, ir turesime vos kelias dienas visur apvaziuoti ir viska susitvarkyti, tad bet kokia informacija labai padetu.


siaip mes ten nesvente nei karto, tik buvom nuvaziave apziureti visko.pati sale labai dideli, yra net keletas didesniu ir mazesniu.apgyvendinimas man atrodo yra ir tame paciame pastate kur sale ir atskiruosiuose nameliuose.del dusu tikrai nieko negaliu pasakyt ir po kiek ten ju guldo irgi nezinau.mes tik mateme bendra vaizda.
nelabai suprantu kodel nenori skambinti i mobiluji? as visuomet tik ir skambinau i mobiliuosius budama ten, juk tas pats, nebent jai is laidinio telefono, bet irgi nemanau kad problematiska.
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2006 06 07, 18:36)
siaip mes ten nesvente nei karto, tik buvom nuvaziave apziureti visko.pati sale labai dideli, yra net keletas didesniu ir mazesniu.apgyvendinimas man atrodo yra ir tame paciame pastate kur sale ir atskiruosiuose nameliuose.del dusu tikrai nieko negaliu pasakyt ir po kiek ten ju guldo irgi nezinau.mes tik mateme bendra vaizda.
nelabai suprantu kodel nenori skambinti i mobiluji? as visuomet tik ir skambinau i mobiliuosius budama ten, juk tas pats, nebent jai is laidinio telefono, bet irgi nemanau kad problematiska.


Gal dar kam nors reikes: Kempingas 'Silaiciai'

Talpina apie 100 zmoniu.Naktis 50 litu, maistas 60 litu, ieina kazkiek alaus ir saldumynu.

O i mobilu is darbo negaliu skambineti.
Atsakyti
"Santoj barbaroj" maistas palyginu8s pigus, aptarnavimas liuks...Žodžiu labai patiko...Aplinka irgi nieko...Tik miegoti man asmeniškai neteko, bet kas miegojo jokių priekaištų neturėjo...Tik kainų tiksliai nežinau...

"Viktorijoj" su maistu dar ir dabar nelabai kas...


Jei domina yra dar viena sodyba Vištytyje, prie pat ežero...Tikrai smagi vieta, tik jei šiai vasarai, tai be šansų...
Atsakyti
QUOTE(llauruze @ 2006 06 12, 20:26)
"Santoj barbaroj" maistas palyginu8s pigus, aptarnavimas liuks...Žodžiu labai patiko...Aplinka irgi nieko...Tik miegoti man asmeniškai neteko, bet kas miegojo jokių priekaištų neturėjo...Tik kainų tiksliai nežinau...

"Viktorijoj" su maistu dar ir dabar nelabai kas...
Jei domina yra dar viena sodyba Vištytyje, prie pat ežero...Tikrai smagi vieta, tik jei šiai vasarai, tai be šansų...


Mane net labai domina. Parasyk man prasau. Tik ar talpins ten 100 zmoniu?...
Atsakyti
Sveikos visos planuotojos smile.gif gal galit pagelbėti reikia labai skubiai vestuvėms vietos Alytuje ar Alytaus rajone.
siūlykit įvairius variantus kokius tik žinote 4u.gif
ačiū
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2006 06 29, 14:19)
Sveikos visos planuotojos smile.gif  gal galit pagelbėti reikia labai skubiai vestuvėms vietos Alytuje ar Alytaus rajone.
siūlykit įvairius variantus kokius tik žinote  4u.gif
ačiū

priklauso kiek zmoniu. jai daugiau tai tikrai siai vasarai bus begalo sunku surast.
'Pas Algirda' jau visai vasarai uzsakyta, piliakalnis irgi man atrodo jau nera vietu, nebent bandykit kavinej Nemunas park, Senas namas irgi visu tempu dirba smile.gif Bartkienes sodyba yra gal ten kazkas butu, malinausko vilo, prie saulio ezero vila.na siaip nemazai pasirinkimo tik sunku bus rasti laisva savaitgali.
sekmes beieskant!
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2006 07 03, 08:37)
priklauso kiek zmoniu. jai daugiau tai tikrai siai vasarai bus begalo sunku surast.
'Pas Algirda' jau visai vasarai uzsakyta, piliakalnis irgi man atrodo jau nera vietu, nebent bandykit kavinej Nemunas park, Senas namas irgi visu tempu dirba smile.gif Bartkienes sodyba yra gal ten kazkas butu, malinausko vilo, prie saulio ezero vila.na siaip nemazai pasirinkimo tik sunku bus rasti laisva savaitgali.
sekmes beieskant!


dekui uz patarimus, tikrai kad sunku surasti ka nors dabar, bet jau radome vos ne vos karsta.gif
Atsakyti
PAVOJUS!!! - SODYBA "NAMIJA" netoli Traku

Turbut daug kam teko girdeti apie sodyba "Namija" netoli Traku - kokia grazi vieta, kokia grazi sodyba ir t.t. Visa tai tikrai teisybe, taciau grozi nustelbia tiesiog neitiketini seimininkes isdarinejami dalykai. Pabandysiu trumpai papasakoti, kaip mums sekesi tartis su ja del vestuviu sventimo vietos:
sodyba uzsisakeme praeitu metu rugseji siai liepai, kadangi pas ja jau vasario men. sodyba buna uzsakyta visai vasarai. sutareme ir kaina uz pacia sodyba ir maisto kaina vienam zmogui. Apie kokias nors sutartis galite net nesvajoti, nes toks dalykas ten nepripazistamas. Patikekite, ten tikrai nepigu, bet sodybos grozis ir parodytos nuotraukos paruostu stalu su maistu mus sugunde. Sodybos seimininke (Jurgita) sake, konkretaus meniu susitarsime likus savaitei iki vestuviu, nes jai taip patogiausia. Taigi likus savaitei mes susitinkame. kazkokiu tai budu ji mums sodybos kaina padidina 1500 Lt, o vienam zmogui maisto kaina 10 lt. Mes sedim ispute akis ir negalim patiketi, kad darosi tokie dalykai ir zmones gali taip kiauliaskai elgtis, kai tau iki vestuviu like savaite ir susirasti kita vieta be sansu. Gerokai apsipyke susitariam, kad sodyba mums brangiau kainuos tik 500 Lt, o maisto kaina vienam zmogui 5Lt. Taip pat sutariam, kad pinigus atvesim i jos nekilnojamoo turto agentura. kai atnesiau pinigus, kazkokipos ten sedincios moteriskes sako:"tai gerai, palikit mes perduosim". kai paprasiau man israsyti dokumenta, kad atidaviau pinigus, prasidejo visokie mykimai. baigesi to, kad viena is darbuotoju parase ant popieriuko, kad paeme pinigus ir perduos Jurgitai.
Atvaziave vestuviu diena i sodyba pamateme, kad maistas nuo to, kuri mums rode nuotraukose, skiriasi kaip diena ir naktis. Vietoj alaus stalo su ivaisiais suriais, ausytem, skrandukais ir t.t. gavom kazkokiu kukuruzu su kepta svogunu tesla. pagrindinis patiekalas negaliu sakyti, kad buvo neskanus, taciau pats vaizdelis is nuotrauku ir realybes visiskai neatitiko. Stala puosiancios gyvos geles ryskiai buvo likusios nuo vakaryksciu vestuviu, kurios buvo svenciamos is penktadienio i sestadieni. Apie aptarnavima irgi geriau patyleti - pirma vakara kelios mergaites dar begiojo, bet kita diena turem eiti prasineti ir leksciu, ir irankiu. Viso ko kulminacija buvo tada, kai priw mano tecio priejo moteriske, kuri ruosia maista ir pasake, kad seimininke nesa gerimus ir maista is to kambariuko, kuris mums buvo paskirtas viskam susideti. Tetis ta kambariuka uzrakino. Kita diena, kai pradejom ruostis isvazioti ir detis viska, kas liko po sventes, pasirode, kad truksta bloko coca-colos, kurio mes net nebuvome praeme. kai pradejom ieskoti, pasirode, kad dar galybe buteliu vyno, sulciu ir kitu gerimu yra sukista i saldytuva, kitas spinteles, is kuriu Jurgita net nesiruose ju istraukti, nors mate, kad mes viska dedames i masina. Kaip paskui mums pasake moteris, ruosusi maista, dalis gerimu jau buvo suslepta pas Jurgita kambary. Ju jau mes nebeieskojom, nes iki tokio zemo lygio nezinau, kas gali ir bekristi..
Aisku, musu sveciai tikrai dziaugesi nuostabia vieta ir gerai praleistu laiku, bet noriu visas perspeti del tos moteriskaites, kuriai jau atrodo visai smegeneles pasisuko ir ji nebesugeba net tokius pinigus imdama garantuoti gero aptarnavimo ir sklandziai praleisto laiko.
BUKITE ATSARGIOS !!!
Atsakyti
QUOTE(Sahra @ 2006 08 06, 18:19)
PAVOJUS!!! - SODYBA "NAMIJA" netoli Traku
BUKITE ATSARGIOS !!!


parasyk i besiskundzianciu skyreli butinai! ten kazkas jau skundesi ta sodyba, gal ir tu, nebezinau pagal varda smile.gif
Atsakyti
Sveikos nuotakos!!! wub.gif
Na va ir mano didzioji diena arteja vis renkames sodybas, aisku internete pakankamai daug informacijos, bet manau geriau yra isgirsti nuomone is ten jau pabuvojusiu jaunuju. esu nusiziurejusi dvi sodybas viena "Pas Rapola", Panevezio raj. Kita "Balsiu malunas",Pasvalio raj. Gal kam ten teko svesti vestuves kaip maistas, aptarnavimas? Buciau labai dekinga. Siuo metu esu toli nuo Lietuveles, taip kad sunku organizuot esant taip toli, na bet su pagalba manau viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
Mes norejome nuomoti SANTA BARBARA,bet labai nepatiko seiminkes paistalai.Pasiskambinome jai,klausiame apie kainas,kiek zmoniu tilps,o ji tik nusisneka,kad nieko negali pasakyti,nieko nezino.Butinai turi pamatyti,susitikti.Vienu zodziu-paziures kaip atrodom,o tada kaina pasakys.Jei pasirodysim jei pasiturintys,tai ir 3000lt,o jei dar turtingesni,tai ir kaina isaugs.Ir siaip jei kaina mums nepriimtina,tai ko mums ten toki kelia vykti.Nusprendeme paieskoti kitos vietos.gerai,kad radome.Visai nesigailiu,kad tos vilos nenuomosim.
Atsakyti