Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko atemimas

[SIZE=14]Sveiki, man už poros menesių sueis 16metų. Kai buvau 15 metų, netyčia pastojau. nestuke.gif Vaiko tėvas nieko nežinojo apie tai, dabar kai vaikui jau 2 mėnesiai, jis jį nori atimti iš manes. Norėčiau sužinoti ar tai ymanoma, nes aš šito vaikučio nenoriu atiduoti. unsure.gif Gyvenu pas mamą, o jis yra dirbantis ir pilnametis. Grasina man, kad jaigu aš su juo nesimylėsiu jis vaiką prisiteis sau. schmoll.gif Aš nenoriu, kad mano mama apie jį kąnors žinotų g.gif norėjau prisiteisti elementus, bet jis atisako juos mokėti ir grasina, kad jei aš prisiteisiu elementus jis prisiteis vaiką. verysad.gif Aš turiu draugą kuris nori suteikti tam vaikui savo pavardę, wub.gif o vaiko tėvas tam prieštarauja ir nori suteikti savo pavardę, bet aš nesutinku. schmoll.gif jis nori su manimi gyventi, bet aš griežtai to atsisakau.Taremės kad aš atsisakysiu elementų o jis vaikui pirks ko reikes ir rupinsis, bet jis nesutiko ir šantažuoja mane jeigu aš su juo nesimylėsiu ir jo nepamylėsiu blink.gif blush2.gif jis atims mano vaikelį. Kadangi aš myliu tą vaikeli ir nenoriu jo atiduoti, jis grasino man kad pakiš narkotikų ir ikiš į kalėjimą, o pats su vaiku išvažiuos į užsienį ir uždraus man tą vaiką matyti. Patarkit kaip man elgtis, ir ar jis turi teisę prisiteisti vaiką ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaido_auka @ 2008 02 25, 17:48)
[SIZE=14]Sveiki, man už poros menesių sueis 16metų. Kai buvau 15 metų, netyčia pastojau.  nestuke.gif Vaiko tėvas nieko nežinojo apie tai, dabar kai vaikui jau 2 mėnesiai, jis jį nori atimti iš manes. Norėčiau sužinoti ar tai ymanoma, nes aš šito vaikučio nenoriu atiduoti. unsure.gif  Gyvenu pas mamą, o jis yra dirbantis ir pilnametis. Grasina man, kad jaigu aš su juo nesimylėsiu jis vaiką prisiteis sau. schmoll.gif Aš nenoriu, kad mano mama apie jį kąnors žinotų  g.gif norėjau prisiteisti elementus, bet jis atisako juos mokėti ir grasina, kad jei aš prisiteisiu elementus jis prisiteis vaiką. verysad.gif Aš turiu draugą kuris nori suteikti tam vaikui savo pavardę, wub.gif  o vaiko tėvas tam prieštarauja ir nori suteikti savo pavardę, bet aš nesutinku.  schmoll.gif jis nori su manimi gyventi, bet aš griežtai to atsisakau.Taremės kad aš atsisakysiu elementų o jis vaikui pirks ko reikes ir rupinsis, bet jis nesutiko ir šantažuoja mane jeigu aš su juo nesimylėsiu ir jo nepamylėsiu  blink.gif    blush2.gif jis atims mano vaikelį. Kadangi aš myliu tą vaikeli ir nenoriu jo atiduoti, jis grasino man kad pakiš narkotikų ir ikiš į kalėjimą, o pats su vaiku išvažiuos į užsienį ir uždraus man tą vaiką matyti. Patarkit kaip man elgtis, ir ar jis turi teisę prisiteisti vaiką ? verysad.gif

paklausk mamos patarimo mirksiukas.gif
Atsakyti