Įkraunama...
Įkraunama...

Šunta kakliukas

QUOTE(Gucci_nails @ 2009 12 09, 22:31)
SVEKOS,
mastau ar tas kakliukas unto nuo per mazos D vit dozes ar dar delko? siiap mazius labai seilejasi ir priteka jam po kaklu...

laba,
pas mus labai paraudęs kaliukas, man tai atrodo tiesiog baisiai...nežinau net panikuoju, o tai gali rausti dėl per mažos D vit. dozės? nesu girdėjusi...gal dar kakliuko paraudimas gali būti siejamas su kokiom ligom, kurios užsislėpusios?
Atsakyti
na ka pasidalinsim patirtim is naujo nes turiu dar viena mergyte tai ir jai panasiai buvo, o ir gimusi jinai rugpjuti tai paciam vasaros ikarsty. mums labai padejo "Pataisu sporu" milteliai thumbup.gif dabar jau isaugom ta beda bet neperseniausiai buvo paraudusi "putyte" tai per diena susitvarke vis pabarstant miltuku kai keiciau sauskelnias. o seip is praktikos tai sita problemele isaugama, istys kakliukas dings bedos ir tikrai nebandyciau sieti su vit D trukumu ar dar kokia ligele. sekmes augant mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tik pamatom paraudimą ant kakliuko ar pažastėlėj,tuoj patepam Bepanthen rožiniu tepaliuku,labai greit praeina thumbup.gif
Atsakyti
MANO MAZIUKUI BUVO PASUTE VASARA,MATYT SUPRAKAITAVO,TAI NUPLOVIAU VIRINTU VANDENIU NUSLUOSCIAU SAUSAI IR PATEPIAU PUDRYTE.IR VISKAS PRAEJO.
Atsakyti
mums irgi buvo kai suto, bet pats geriausias vaistas svarus vandenukas, issausinti ir padeti ant pilvo, kad keltu galvyte ir taip gautu "oro voniu" kakliukas, jis paguldzius ant pilvo nori nenori vaikutis kelia galvyte as aisku cia ne apie naujagimi kalbu:)
Atsakyti
Mes irgi turejom problemeliu su sutimu. Nors kasdien plaudavau ir nusausindavau vis tiek tas pats budavo. Gyd israse recepta ir vaistinej pagamino toki tirpaliuka (burokeliu spalvos, fuksin ar kazkaip panasiai vadinasi) tai mums buvo thumbup.gif
Atsakyti
na galiu pasidalinti savo patirtimi.mano lelius gime birzelio pbg. tad atejus jau siltesniem oram irgi turejome ta problemele,gal del to kad gime vasara ir kaip sakant nebuvo dar to kakliuko. irgi berem pudrytes,berem krakmola,tepem visokiais kremukais,daznai plaudavau ramuneliu arbatele,bet niekas nepadejo.viskas kuo patepdavau buvo trumpas poveikis,greitai slapuodavo vel.
na bet dienos ejo,augo lelius ir kazkaip isaugome sia problema. nevedziau pas jokius daktarus smile.gif
Atsakyti
jau nebežinau ką ir daryti help.gif
labai rausta kakliukas, ko tik nenaudojau ramunėlių arbatyte plaunu, švariu vandenuku keletą kartų per dieną, sudocrem, bepanten, pudryte, krakmola, cutibaza, gydytojos rekomenduotu tik vaisinėje gaminamu tepaliuku, viskas velniop. kai nuvalau, sausai nušluostau, paguli ant pilvuko, arba kai pamiega galvelę atlošus praeina, bet praeina kiek laiko ir vėl kakliukas raudonas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gingrida @ 2010 04 21, 11:41)
jau nebežinau ką ir daryti  help.gif
labai rausta kakliukas, ko tik nenaudojau ramunėlių arbatyte plaunu, švariu vandenuku keletą kartų per dieną, sudocrem, bepanten, pudryte, krakmola, cutibaza, gydytojos rekomenduotu tik vaisinėje gaminamu tepaliuku, viskas velniop. kai nuvalau, sausai nušluostau, paguli ant pilvuko, arba kai pamiega galvelę atlošus praeina, bet praeina kiek laiko ir vėl kakliukas raudonas verysad.gif


pabandyk nusipirkti muiliuka seba med be sarmo man pasiule vaistinei jis mazas zalios spalvos mums tai padejo paplaudavau su juo kelius kartus per diena ir praeidavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jove: 21 balandžio 2010 - 12:56
Mano mažylei, o tiksliau jos kakliukui ir subiniukui, labai padėdavo ekologiškas ir natūralus Weledos medetkų kremas su cinku, skirtas specialiai tam reikalui.
Atsakyti
mano mažius irgi turi tokią bėdą, šunta kakliukas labai verysad.gif . Keliskart per dieną valau vandeniu, paguldau ant pilvo, kad išdžiūtų, tada patepu kuom nors. Bet nei bepanthen, nei zinco spray, nei cinko oksidas, nei pudra, nei krakmolas nepadeda schmoll.gif . Gal mamytės žinot kokį veiksmingą vaistą?
Atsakyti
pabandykit sviesmiedžio aliejų, superinis tepalas šiam reikalui, internetu galit nusipirkt 4u.gif
Atsakyti