Įkraunama...
Įkraunama...

Šunta kakliukas

Gerai padeda Drapolene kremas ir Johnsons baby Nappy cream, taip pat Sebamed kremas nuo pašutimų. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 12 balandžio 2005 - 00:19
Drapoleno kiek girdėjau nebeveža, nors jis tikrai geras thumbup.gif Jei negali naudoti su priemaišom, tai pamėgink patepti su paprastu cinko tepalu. Ir pigu, o gal ir tiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuxis: 12 balandžio 2005 - 09:57
maniskei ir gi pradzioj suto, bet as paprasciausiu vandenuku ploviau ir gerai issausindavau. greit praejo biggrin.gif
Atsakyti
Kakliukas,mano mažiukui,niekad nešuto,nes aš jį kiekvieną dieną plaunu.Na,o su pažastėlėm,problemų kartais turime.Kai jį išmaudau,gerai išdžiovinu,ir patepu Johnson kremu su cinku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 12 balandžio 2005 - 17:19
Vakar buvom issikviete gydytoja,tai sake cia alergija.Tai dabar naudosim nuo alergijos tepaliuka tikiuosi praeis.Seip tai butu paprasciau kad pradetu pati sedeti tai galir tas kakliukas istystu.Jei ka domina tai analogas Drapolete yra Desitinas.Seip geras dalykas tik nezinau ar ji veza.
Atsakyti
Jei yra issutimas, labai gerai padeda azuolu zieves nuoviras. Mums taip patare gydytoja. As, kai ismaudydvau leliu, po to su azuolu nuoviru visur praplaudavau. Tinka ir kakliukui, ir pazastytem, ir uzpakaliukui. Po to nusausindavau ir patepdavau su krakmolu.Tai pati veiksmingiausia mums priemone buvo thumbup.gif . O pries tai bandziau ir visokius aliejukus, tai tik isbere baisiausiai cry.gif .
Atsakyti
Mano mažulei buvo pradėję pažastytės ir kakliukas raudonuoti. Ploviau kasrytą su vandeniu ir tepiau su AVENT skystu talku. Jis brangokas, bet labai mums tinka ir labai greitai viskas susitvarkė. O bepanten schmoll.gif
Atsakyti
Desitino, kiek žinau, irgi nėra. O Desitino pakaitalas sako kad yra Dermilon'as. Tik kad Dermilonas su kvapais, levandos gerai jaučiamos, tai jei vaikiukas alergiškas, tai netinka sad.gif Ir Dermilonas baltuoja, kai užsitepa, o Drapolenu uztepus ne žymės nelikdavo, labai gerai susigerdavo, ir kvapo jokio smile.gif
Atsakyti
O mes naudojom pataisų miltelius: nuprausi švariai, iššluostai ir užbarstai. Tai labai greitai praeidavo. Nors kai mums reikėjo, tai pataisų milteliai buvo kažkoks deficitas...
Atsakyti
Mums irgi taip buvo, ir dabar dar truputi šunta (turim jautrią odą), nors jau didelės panikės esam smile.gif Gydomės taip - dažnai plaunam, ir tepam paprastu aliejum thumbup.gif Niekas geriau nepadeda, nei pudros nei kremai.. Tą patį ir su dupce galima daryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 21 balandžio 2005 - 21:27
Yra supergeras DERMILON PASTE kremas thumbup.gif Labai greit sugydo.
O is paprastesniu priemoniu tai galima pudruoti pvz. Natusan baby pudra
Atsakyti
Mano mažajai šunta kakliukas. Bet labai padeda pataisų milteliai. thumbup.gif Pirmiausia nuvalau Pampers servetėle, palaukiu šiek tiek kol nudžius, dar pasausinu ir pabarstau pašutusią vietą. Tik nereikia pagailėti miltelių ir nepalikti per daug. Kartais dar ir nupučiu, kad raukšleleėje nepasiliktų. Tikrai mums padeda. Procedūrą kartojame kelis kartus per dieną.
Atsakyti