Įkraunama...
Įkraunama...

Šunta kakliukas

Jau net nebezinau ka daryt.Mano mazei 6 men. mes mergytes kaip uogytes musu kakliukas mazas ir daug rauksleliu.Kuom mes tik jo negydem bet kaip ir nieks jau nebepadeda net bijau kuom nors tept.Tepem ir krakmolu ir pataisu milteliais ir Desitin ir bepanten nieks nepadeda.Gal kuri nors zinot veiksmingesniu priemoniu?Gal galit ka patart?Buciau labai dekinga.
Atsakyti
labas, jei yra taip blogai reikia kreiptis pas gyd. na pas mus taip pat šuto tai aš dažnai plaudavau su vandeniu poto alejuku patepdavau{bet kokiu Jonson,arba paprastu virintu saulėgąžų, ir padedavo pabandyk. mirksiukas.gif

dar noriu paklausti ar vit D duodi? nes nuo jo trukumu vaikai prakaituoja ir šunta.
na laikykites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Axe @ 2005 04 09, 22:26)
Jau net nebezinau ka daryt.Mano mazei 6 men. mes mergytes kaip uogytes musu kakliukas mazas ir daug rauksleliu.Kuom mes tik jo negydem bet kaip ir nieks jau nebepadeda net bijau kuom nors tept.Tepem ir krakmolu ir pataisu milteliais ir Desitin ir bepanten nieks nepadeda.Gal kuri nors zinot veiksmingesniu priemoniu?Gal galit ka patart?Buciau labai dekinga.

Matai mes pas gydytoja buvom nes buvom labai stipriai nusisausine kakliuka,tai israse drekinancio spec.kremo o dabar jau nebesuprantu ar jis per sausas ar vel pasutes.Vit.D isgerem kapsule, seip tai sakyciau kad bent jau pagal kojytes tai lyg ir neprakaituoja bet kakliukas pas mus klaikiai trumpas o dar zandukai prisideda.O kaip su aliejum tu darydavai?
Atsakyti
ir mums sunta, tai naturalu kaip ir kad slaunytes, juk i kaklo raukslele gali patekti ir maisto likuciai, ir seiles, ir pienukas. reikia valyti ta vieta, o tepti cinko tepalu Johnson firmos. mes taip daom ir padeda, veliau vel sunta del auksciau isvardintu priezasciu, o mes ir vel tepam. o del vit.D stokos prakaituoja ne kunelis, o delnai ir pedutes, bet ir tai nevisada tai reiskia, kad del vit.D.
tad nepergyvenk, visa tai yra naturalu ir lengvai iveikiama 4u.gif
Atsakyti
Mums tai padeda pakaitom naudojami aliejukas ir tepalas su cinku. Tačiau mes turime problemėlę su pažastėlėm cry.gif , jas taip pat kaip ir kakliuką prižiūriu, bet jos vistiek būna paraudę cry.gif . Gal mamytės galit ką patarti ?
Atsakyti
Pas mano paneles taip pat būdavo paraudę pažastėlės, tai aš jas tepdavau Bepanthen tepalu arba Cutibaza kremu. Tik nepritepdavau daug.. taip vos vos.
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2005 04 10, 13:08)
Pas mano paneles taip pat būdavo paraudę pažastėlės, tai aš jas tepdavau  Bepanthen tepalu arba Cutibaza kremu. Tik nepritepdavau daug.. taip vos vos.


Mums buvo truputį iššutė už ausytės, tai tepėm bepanthen tepalu, o kakliuką aš dažnai valau.
Atsakyti
Cutibaza kremas gerai kai oda išsausėjusi, o be to jis ne hormoninis (kaip daugelis tepalų). O pašutus geriausios priemonės (bent jau mums) vanduo ir pataisų sporos. Dažnai tokias vietas valau Jonsons purškiamu aliejumi-jis ne toks riebus 4u.gif .
Atsakyti
Mes irgi turėjom tokių problemų, ir iš nevilties mamytė tikrai nemažai priemonių išbandė doh.gif Bet labiausiai mums tiko excipial tepalas su migdolu aliejumi. Jis yra labai riebus, o kartu ir su cinku, kuris gydo iššutimus. Nežinau, kodėl jo vaistinėse nesiūlo, teko pačiai ieškoti sad.gif ir anotacijas analizuoti - tinka ar ne. Pabandykit, gal ir jums padės. Mes ir dabar su šiuo tepalu nesiskiriam, nors mažei greit penki su puse mėn. Laukiam, kol išaugsim ta problemėlę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuxis: 11 balandžio 2005 - 08:51
Man nuo iššutimų labai padeda Johnson's baby nappy cream. Tai specialus kremukas nuo iššutimo: yra trejopo poveikio - greitai sumažina ir panaikina iššutimą, raminančiai veikia kūdikio odelę, iššutusią odelę apsaugo nuo infekcijos (cituoju kas parašyta ant šio kremuko dėžutės). Kad ir kaip skeptiškai žiūrėjau į šios firmos produkciją, nieko geriau iki šiol nebuvau suradusi. Nepadeda jokie bepantenai, exipialiai ir pan. O kremukas nebrangus - apie 6 Lt, neriebus ir veikia žaibiškai, malonaus kvapo, svarbiausia - veikia taip, kaip parašyta informaciniame lipduke ant kremuko pakuotės. Žodžiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Tikrai pabandykit. Tuo labiau, kad tai specialus daiktas būtent tokiems atvejams, bet ne universalus visiems (kaip ką tik minėtų kitų kremų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violetukas: 11 balandžio 2005 - 09:02
Tas dažnai reklamuojamas EXCIPIAL tikrai vaistinėse užslėptas blink.gif ,įdomu kodėl. schmoll.gif Nors kažkokio ypatingo jo poveikio visai nepastebėjau. Ir gana brangus. Žodžiu, tik pabandžiusi supratau, ko vertas...
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2005 04 11, 01:59)
Cutibaza kremas gerai kai oda išsausėjusi, o be to jis ne hormoninis (kaip daugelis tepalų). O pašutus geriausios priemonės (bent jau mums) vanduo ir pataisų sporos. Dažnai tokias vietas valau Jonsons purškiamu aliejumi-jis ne toks riebus 4u.gif .

Maniske alergiska aliejams su priemaisomis pvz.migdolu aliejui, su levandom tai netinka.Aciu uz patarima
Atsakyti