Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

Sveikos auksarankes smile.gif
Jau zinau pagal koki receptuka planuoju daryti skruzdelyna su drauges pagalba ir zinoma tai bus pirmas blynas,bet manau jog kuo maziau ingridientu tuo lengviau skruzdelyna padaryti,dabar tik noriu jusu paklausti tiksliu proporciju.
Mano pirmas blynas bus is miltu,kiausiniu ir druskos.
4-kiausiniam kiek reikia miltu? ir kiek jus dedate druskos?
Ir del glajaus,namie turiu nemazai gryno medaus,tai noreciau ji panaudoti,kad gautusi glajus kiek man to medaus,cukraus ir vandens reikes,gal galit parasyti valgomaisiais saukstais smile.gif Darbas nusimato nelengvas bet ryzto uzteks smile.gif
Dekui Jums is anksto... 4u.gif
Atsakyti
na va pasibandziau ir as bigsmile.gif mano pirmas blyna, minusu yra, ir sudejqau nelygiai doh.gif bet nieko, is klaidu mokomes thumbup.gif lapus kepiau is 3 kiausiniu, 3 saukstu grietines druskos ir miltu 4u.gif glaju dariau is tikro medaus, sviestuko, laselio vandens ir cukraus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_Idig @ 2010 02 19, 17:51)
4-kiausiniam kiek reikia miltu?

1 kiausiniui apie 3 saukstai miltu
Atsakyti
Sveikutes.
Susigundziau ir as siandien kept si skanumyna smile.gif O pirktine tesla netinka?Ir aplieta si skanumyna reikia kuri laika palaikyt ar iskart galima valgyt?
Atsakyti
Sveikos,
dar galima skruzdelyna apdelioti voratinklio siulais tongue.gif geras saukstas medaus ir pora saukstu cukraus ir virti reikia gana ilgokai. tada atvesinti, kad vos siltas butu, ir sauksteliu bandyti labai plonai lieti, jis bebegdamas vesta ir sukieteja. taip galima aprazygti plonais siulais visa skruzdelyna, buna be galo grazu thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų man patarti.... 4u.gif
Noriu Velykoms išsikepti skruzdėlyną. Ar prieš 4 dienas nebūtų peranksti? Gal geriau būtų tik šiandien išsikepti, o sulaistyti medumi tarkim tik ryt ar poryt? g.gif Kaip Jūs galvojate, ar nesudžius tešlos lapai per tas keletą dienų. o jei šiandien sulaistyt, tai bijau, kad nepermirktų, suteš... unsure.gif

Ką galvojate jūs? Ar esate kepę keliom dienom anksčiau? Dabar turiu šiek tiek laisvo laiko, o paskutinėmis dienomis ir taip turėsiu kitokių rūpesčių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2010 03 31, 12:00)
Gal kas galėtų man patarti....  4u.gif
Noriu Velykoms išsikepti skruzdėlyną. Ar prieš 4 dienas nebūtų peranksti? Gal geriau būtų tik šiandien išsikepti, o sulaistyti medumi tarkim tik ryt ar poryt?  g.gif  Kaip Jūs galvojate, ar nesudžius tešlos lapai per tas keletą dienų. o jei šiandien sulaistyt, tai bijau, kad nepermirktų, suteš... unsure.gif

Ką galvojate jūs? Ar esate kepę keliom dienom anksčiau? Dabar turiu šiek tiek laisvo laiko, o paskutinėmis dienomis ir taip turėsiu kitokių rūpesčių  blush2.gif


Nu is vakaro esu kepusi, bet pries 4 dienas...!! g.gif
manau. jis tikrai sukietes, nebent apsuski maistine plevele, bet ir tai rizika.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dratiene @ 2010 03 31, 15:17)
Nu is vakaro esu kepusi, bet pries 4 dienas...!! g.gif
manau. jis tikrai sukietes, nebent apsuski maistine plevele, bet ir tai rizika.. verysad.gif

O parduotuvėse tai man atrodo jie ilgai galioja?! ax.gif Ir jei namie netyčia užsilaiko... Gal rizikuosiu, tik nežinau, ar sutept, ar ne
Atsakyti
[quote=Failas,2010 03 31, 15:12]
O parduotuvėse tai man atrodo jie ilgai galioja?! ax.gif Ir jei namie netyčia užsilaiko... Gal rizikuosiu, tik nežinau, ar sutept, ar ne
Gal geriau penktadieni daryk g.gif ,nes matai parduotuviniai tai vistiek konservantus deda,tai uztai ir stovi ilgai,o kaip naminis tai gali siek tiek patys zagareliai sukieteti g.gif
Atsakyti
[quote=kisule,2010 03 31, 16:43]
[quote=Failas,2010 03 31, 15:12]
O parduotuvėse tai man atrodo jie ilgai galioja?! ax.gif Ir jei namie netyčia užsilaiko... Gal rizikuosiu, tik nežinau, ar sutept, ar ne
Gal geriau penktadieni daryk g.gif ,nes matai parduotuviniai tai vistiek konservantus deda,tai uztai ir stovi ilgai,o kaip naminis tai gali siek tiek patys zagareliai sukieteti g.gif
[/quote]
Na, gerai, įkalbėjot, nors šiek tiek. Darysiu ryt. Tiksliau šiandien tešlą pasidarysiu, paliksiu šaldytuve, o ryt kepsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sugalvojau ir as sian pasidaryti skuzdelyna, galvojau uzklysiu paziureti, kaip jus ji kepat, nes as kepiau paskutini pries koki 10 metu, dar kai i mokykla ejau doh.gif Bet atsimenu, kad i tesla dejau kiausinius, miltus, biski druskos, dar gal ka, sunku prisiminti, todel ir ziuriu cia receptu, o glaju tai as dariau labai paprastai, medus, vanduo, cukrus, ir man budavo labai skanu.. Nebandziau niekad det grietines ar sviesto, bet sikart sakiau sviesto idesiu.. Bet kokiu atveju visi receptai labai panasus.. Laukiu vakaro, kol vyras paims vaika man nuo ranku ir eisiu kept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2010 03 31, 11:00)
Ar esate kepę keliom dienom anksčiau? Dabar turiu šiek tiek laisvo laiko, o paskutinėmis dienomis ir taip turėsiu kitokių rūpesčių  blush2.gif

Tai vat, žinokit, kepiau du skruzdėlynus, vieną labai šauniai suvalgėm per velykas, o kitas liko Atvelykiui, bet antrojo skonis nė kiek nesugedo, nesudžiuvo ir pan. Tad drąsiai galit kepti ir savaitėle anksčiau thumbup.gif
Atsakyti