Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

Rytoj ir aš darysiu skruzdelyną sesės sugrįžtuvėm wub.gif
Mano receptas paprastas, standartinis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelie*: 20 balandžio 2009 - 08:16
QUOTE(baltanosis @ 2008 11 17, 19:26)
yra tokie mini aparaciukai  blush2.gif vadinasi lazanijos lakstams gaminti. pirkau hobby hall, apie 60 lt kainavo. nusistatai kokio storio lakstas turi buti (pats ploniausias tai net permatomas gaunasi  thumbup.gif ) dedi tesla gabalais ir suki rankenele, islenda norimo storio lakstas, belieka supjaustyti ir kepti. lb patogu ir koldunus gaminant  thumbup.gif

labai norečiau pamatyti, kaip tas aparačiukas atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 04 20, 09:37)
labai norečiau pamatyti, kaip tas aparačiukas atrodo bigsmile.gif


na kiek as ji maciau,tai galiu ji taip apibudinti:aparaciukas panasus i rankine mesmale,na ta prie stalo prisukama,tik vietoj sietelio kur mesa iseina-cia yra du voleliai,na tokie kaip senovine Riga skalbianke turejo,kur skalbinius grezdavo,niu ir tik aisku mazi,pro ten tesla iseina...
na as cia ir prirasiau,kad tik kas suprastu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(♠Aušra♠ @ 2009 04 16, 09:12)
Naitas, o tu kaip matau sunaudojai visą stiklainį medaus? Aš irgi tokį turiu, kai teta darė pagal Cipsiuko receptą, taip pat sunaudojo visą stiklainį.
Ir dar noriu paklaust, jei aš iš pradžių išsikepsiu tuos lakštus, o tik vėliau juos sulipdysiu, ar nebus nieko blogo? g.gif

aha, visą stiklainį. Na, tas medus nėra toks blogas, kaip rašiau iš pradžių. Mat kitą dieną tais "bičių sparneliais" jau taip nekvepėjo (o gal nesmirdėjo). Išsigaravo tie papildomi kvapai, o skonis, visai neblogas skonis, liko.
Irgi pyliau porą šaukštų vandens, pyliau stiklinę cukraus ir užkaitinau gerai. O skaitei, kaip nustatyt, kad jau sirupas geras rolleyes.gif reikia įsipilti į stiklinę vandens, ir į tą vandenį įlašint to kaitinamo sirupo lašiuką. Jei lašiukas nesuyra, sėda ant dugno, tai jau geras tas sirupas.

Žinoma, kad galima lakštus sutepti bet kada, nors ir kitą dieną.

QUOTE(ssanta @ 2009 04 17, 18:57)
o tai ką galima dėti ir spirito iš vaistinės į tešlą?

nu tik ne kamparo hihihi.gif

QUOTE(♠Aušra♠ @ 2009 04 18, 20:16)
Užvakar dariau pagal Cipsiuko receptą skruzdelyną. Gavosi thumbup.gif Galvojau maziausiai 2 valandos praeis, kol iškeps visi lakštai, bet kai gerai įkaito aliejus, vos spėjau dėt ir traukt lotuliukas.gif O šiaip blogai padariau, kad tik vieną lakštelio pusę tetepiau medumi. Galvojau dėsiu vienas ant kito, tai ir "prisitrauks" medaus. Bet buvo gerai ir taip thumbup.gif  Labai saldus, cukraus gal per daug primoviau biggrin.gif  blush2.gif Jei būčiau tepusi abi puses, būčiau pilnai sunaudojusi visą stiklainį medaus ax.gif


aš irgi tik vieną lakšto pusę liejau medumi. Tačiau aš kiekvieną lakštelį kišau į sirupą. Įkišu iki pusės, ištraukiu ir dedu ant krašto, kad priliptų prie jau gulinčio. O po to per skruzdėlyno vidurį dar šaukštu medaus perlieju. Man gražu, kai lakštelių kraščiukai būna aplipę aguonomis - o kur jos lips, jei ne prie medaus..

Kai lieju tuos lakštelius medumi, tai atrodo, mažai. O kai valgau, tai mintis pašalinė vis kirba - ir čia be reikalo, ir čia... ant lėkštės daug lieka medaus, nutekėjusio nuo lakštelių.

šiaip tai superinis dalykėlis tokiam pusiau "prabangiam" stalui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 21 balandžio 2009 - 08:57
user posted image

user posted image

user posted image

Štai koks gavos skruzdeliukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelie*: 28 balandžio 2009 - 18:13
QUOTE(Amelie* @ 2009 04 28, 20:12)
Štai koks gavos skruzdeliukas smile.gif

labai gražus wub.gif ten dar ir cukraus pudra apibarstytas? ir šokoladu aplietas?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 04 29, 08:22)
labai gražus  wub.gif ten dar ir cukraus pudra apibarstytas? ir šokoladu aplietas?

Taip, pirma pabarsčiau cukraus pudra, paskui lydytu šokoladu apšlaksčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2009 04 29, 12:01)
Taip, pirma pabarsčiau cukraus pudra, paskui lydytu šokoladu apšlaksčiau ax.gif

šitas skruzdėlynas man toks "vestuvinis" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2009 04 28, 19:12)
user posted image

user posted image

user posted image

Štai koks gavos skruzdeliukas smile.gif


o kodel jis toks baltas blush2.gif ?neapskrudes rolleyes.gif
Atsakyti
O štai mano manymu tikrasis skurzdėlynas mirksiukas.gif Ne dėl dydžio, bet lapų ir sudėjimo smile.gif
Butelį padėjau, kad atspindėtų tikrąjį dydį biggrin.gif Išmatavau - 56 cm aukšis smile.gif
Kepė mano mama wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 05 08, 09:48)
O štai mano manymu tikrasis skurzdėlynas  mirksiukas.gif Ne dėl dydžio, bet lapų ir sudėjimo  smile.gif
Butelį padėjau, kad atspindėtų tikrąjį dydį  biggrin.gif Išmatavau - 56 cm aukšis smile.gif
Kepė mano mama  wub.gif
user posted image

o kaip taip lygiai ji tuos lapus sudeda? g.gif gal ji vienodo dydžio juos kočioja? g.gif išduok paslaptį blush2.gif
Atsakyti
lotute, taip lapai +- vienodo dydžio smile.gif Paslaptis - gal apie 15 metų patirtis mirksiukas.gif Beja, skuzdėlyną kepa dviese su drauge smile.gif Prieš tai pamiršau paminėt doh.gif
Atsakyti