Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

Assorti t.p. parduoda muilo riesutus - 0,5kg. kaina apie 30lt. Gal kuri bandet is ten,gal kokybe kitokia? Ydomu smile.gif
Atsakyti
As esu pirkus ir pigesniu ir brangesniu,tai jokio skirtumo.
Pradzioj Nojustos naudojau,paskui radau pigesnius Ti-Soap,dabar perku Demetrijoj,kai nuolaidos buna,tai 1kg 44litus tekainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 02 26, 15:16)
Uz 10litu koks kiekis?

10-15 skalbimu, 100g.
Atsakyti
QUOTE(Shnekorka @ 2011 02 27, 20:35)
10-15 skalbimu, 100g.


Labai brangiai tada gaunas.
Atsakyti
tikrai pigiau galima rasti mirksiukas.gif

ir skalbia jie kaip ekologisški gerai (dedu kokius 6-7 riešutus) 1 skalbimui iki 5 kg skalbinių pas mane telpa. Jau pripratau ir patinka man.
Atsakyti
Pigiau?Pasidalink žiniomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 03 02, 15:17)
Pigiau?Pasidalink žiniomis  ax.gif


Assorti parduotuveje dabar jie kainuoja apie 20 lt 0.5 kg. Ar tai normali kaina?
Kazkur skaiciau, kad reikia ziureti i tu riesutuku purvinuma. Gal kas zino, kaip pradedanciajam suzinoti purvini tie riesutai ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamusik: 02 kovo 2011 - 15:38
Mamusik,kaip nustatyt ju kokybe nezinau ir ,tiesa sakant,negirdejau.Reiks pasiieskot info ir man 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 04 kovo 2011 - 09:33
Kas liečia "purvinumą" tai jie tokie lipnūs turi atrodyti.Ne sausi tokie,o lionųs.Jei yra galimybė gerai apžiūrėti maišelio turinį tai pavarčius jųs briaunos turi būti storokos tokios, su pilnu turiniu.O ne sausų kevalų krūva smile.gif

Jei gerai papaskojau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 04 kovo 2011 - 09:33
QUOTE(Boni @ 2011 03 03, 15:16)
Kas liečia "purvinumą" tai jie tokie lipnūs turi atrodyti.Ne sausi tokie,o lionųs.Jei yra galimybė gerai apžiūrėti maišelio turinį tai pavarčius jųs briaunos turi būti storokos tokios, su pilnu turiniu.O ne sausų kevalų krūva  smile.gif

Jei gerai papaskojau  ax.gif


Mergaites na as pries kelias sav. pirkau assorti skalbimo riesutus. tai buvo mano pirmas bandymas. Jie ten (t.omenyje assorti.lt) tikrai lipnus ir tikrai nebrangiai kainuoja 0.5 kg = 19 lt. As ziurejau uzsienio internet-parduotuvese, ten gal ir daugiau ir pigiau, bet atsiuntimas...Tai tas pat gaunasi.
Dabar apie riesutus: bandziau pirma karta, man patiko, bet man labai nepatiko ju kvapas (labai saldus, kaip datuliu) tai as visada ipilu dar ekologisko minkstiklio - super gaunasi! Na ir dar nepatarciau skalbti visiskai baltu drabuziu - jie ne tokie balti tampa, nors as bandziau - po pirmo skalbimo su milteliais vel atgauna baltuma. Bet todel kad as tais riesutais pagrinde skalbiu vystyklus ir juodus drabuzius - super dalykas! ir pigu ir ekologiska ir 100% nieko blogo vaiko odelei neatsitiks. Seip patariu.
Atsakyti
Gal zinote kur pigiausiai galima nusipirkti skalbimo riesutu? Esi is Vilniaus. Noreciau pabandyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dajan @ 2011 03 04, 23:16)
Mergaites na as pries kelias sav. pirkau assorti skalbimo riesutus. tai buvo mano pirmas bandymas. Jie ten (t.omenyje assorti.lt) tikrai lipnus ir tikrai nebrangiai kainuoja 0.5 kg = 19 lt. As ziurejau uzsienio internet-parduotuvese, ten gal ir daugiau ir pigiau, bet atsiuntimas...Tai tas pat gaunasi.
Dabar apie riesutus: bandziau pirma karta, man patiko, bet man labai nepatiko ju kvapas (labai saldus, kaip datuliu) tai as visada ipilu dar ekologisko minkstiklio - super gaunasi! Na ir dar nepatarciau skalbti visiskai baltu drabuziu - jie ne tokie balti tampa, nors as bandziau - po pirmo skalbimo su milteliais vel atgauna baltuma. Bet todel kad as tais riesutais pagrinde skalbiu vystyklus ir juodus drabuzius - super dalykas! ir pigu ir ekologiska ir 100% nieko blogo vaiko odelei neatsitiks. Seip patariu.



Tai kad siame puslapyje raso 500 ml -19 lt, o tai kiek cia gr.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(della3 @ 2011 03 05, 18:08)
Tai kad siame puslapyje raso 500 ml -19 lt, o tai kiek cia gr.?  g.gif


0,5kg. mirksiukas.gif
Atsakyti