Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

Kadangi pati jau seniai naudoju Muilo riešutus,galiu ir aš įsiterpti... ax.gif

Prie 30 % aš siūlyčiau skalbti tik megztukus ar vaikiškus tuos puresnius rūbelius,kurie nereikaluja aukštos temperatūtos.Tokiu atveju tą patį maišelį galima naudoti net 5 kartus.

Bet kokybiškiau plaus,jei skalbsite ne žemesnėje kaip 40 %.Tada maišelio turinį reikia keisti kas tris kartus.

Jei virinate ar sklabiate ant aukštos temp,kad neliūdėtumėte dėl prasto kokybės skalbkite su tais pačiais riešutukais 1-2 kartus.

Tiesa,dėl riešutukų mirkymo juos panaudojus.... schmoll.gif Tai jau atgyventa.Kadangi pas mus klimatas kitoks nei Indijoj,o produktas visai natūralus,vandenyje jie surūgsta...Tad po skalbimo tą maišelį drąsiai dedat ant"gyvatuko"ir sėkmingai jį paliekat džiūti... smile.gif

Kas liečia kvapą...Metus ir ne vienus skalbus su cheminiais milteliais su kalnų ar okeanų kvapais,jo kurį laiką tikrai pasiilgsti,tada galima įlašinti kelis lašiukus eterinio aliejaus į tą skalbimo mašinos laukelį,kur šiaip pilate minkštiklį..


 i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 rugpjūčio 2010 - 13:18

Bent jau kuriam laikui atidejau riesutus i sona,nes pradejo atrodyt,kad neisskalbia.Tiesa,Arielio nenaudojau ir nenaudosiu,nesvarbu LT ar DE gamybos,bet gryzau prie eko skalbikliu. Kas daret skysti is tu riesutu,gal galima placiau ir kaip kokybe,gal ,jei geriau skalbia,pabandyciau vel pasiterliot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_svajone @ 2010 11 29, 09:57)
Bent jau kuriam laikui atidejau riesutus i sona,nes pradejo atrodyt,kad neisskalbia.Tiesa,Arielio nenaudojau ir nenaudosiu,nesvarbu LT ar DE gamybos,bet gryzau prie eko skalbikliu. Kas daret skysti is tu riesutu,gal galima placiau ir kaip kokybe,gal ,jei geriau skalbia,pabandyciau vel pasiterliot  ax.gif



Galima didesnę skalbimo temperatūrą padaryti,o skystį galima išsivirti taip:
Įdėkite 12-15 nesmulkintų muilo riešutų lukštų arba lukštų dalelių kiekį, atitinkantį šį skaičių, į 2 litrus vandens, įpiltus į indą su sunkiu dugnu, ir kaitinkite iki užvirimo. Nežiopsokite, nes užvirdamas šis skystis kyla panašiai kaip ir pienas! Uždenkite dangčiu ir nuo 20 iki 30 minučių virinkite ant lengvos ugnies. Palikite pastovėti per naktį. Gautas skystis tinka plauti automobiliams, grindims ir t.t. Kitiems valymo atvejams, kai reikia didesnės koncentracijos, kitą dieną pakartokite tą patį veiksmą: kai užvirs, ant lėtos ugnies virinkite 30 minučių. Skysčio spalva turi būti sodriai auksinė. Ataušusį skystį pilkite į indą, perkošdami per sietą, o paskui išpilstykite į plastikinius butelius, palikdami nuosėdas inde. Nelaikykite butelių su skysčiu saulės šviesoje, nes jos spinduliai produktą veikia neigiamai ir jis greičiau praranda savo eksploatacines savybes. Supilkite į tuščias talpas nuo purškiamų skysčių (tinka buteliai nuo langų valiklių). Skystis vartojamas 4-8 savaites, priklausomai nuo jį veikiančios šviesos ir šilumos kiekio.
Atsakyti
Nusipirkau ir as muilo riesutu. Labiausiai man patinka universalus valiklis, viskam naudoju, gerai nuvalo, kad ir grindis plaunant biggrin.gif Pasidariau sampuno, naudoju. man patinka. Skalbiu retkarciais ir labai gaila, nes nezinau, gal jie isties skalbtu gerai, bet skalbimo masinimos kaitinimo elementas sugedes... Tai kaitinam tik 10min, veliau uzvirina vandeni ir s gaunas... Zodziu, as seip jau patenkinta, vietoj kvapiklio pilu eterinio aliejuko ir vualia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murlyka: 15 gruodžio 2010 - 01:53
QUOTE(paluri @ 2010 08 03, 07:56)
As verdu is 15-16 riesutuku ir 2 ltr vandens, laikau saldytuve, nes kitaip surugsta. Sunaudoju per savaite. Abejoju ar galima laikyti ilgiau, kad ir saldytuve....

As jei verdu,tai 4kart daugiau daugiau riesutu dedu,nei Jus.Nelaikau nuoviro saldytuve,laikau vonioje,man taip greit nesurugsta , paskutini viriau pries menesi-geras dar mirksiukas.gif
Dar nusipirkau druska,skirta naudoti kartu su riesutais,tai skalbimas zymiai efektyvesnis thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 02 07, 19:48)
As jei verdu,tai 4kart daugiau daugiau riesutu dedu,nei Jus.Nelaikau nuoviro saldytuve,laikau vonioje,man taip greit nesurugsta , paskutini viriau pries menesi-geras dar mirksiukas.gif
Dar nusipirkau druska,skirta naudoti kartu su riesutais,tai skalbimas zymiai efektyvesnis thumbup.gif .


O kokią druską?Pirma kartą girdžiu, bet labai domina...Tikiu,kad užterštiems skalbiniams tai tikrai efektyvumo duoda...Kur perkat?

O jūs skalbiant tikrai nedėkit daugiau nei 15 , bet du kartus tą skystį pavirkite, taip sutaupysite riešutukus! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boni: 07 vasario 2011 - 20:42
QUOTE(Silvy @ 2011 02 07, 20:48)
As jei verdu,tai 4kart daugiau daugiau riesutu dedu,nei Jus.Nelaikau nuoviro saldytuve,laikau vonioje,man taip greit nesurugsta , paskutini viriau pries menesi-geras dar mirksiukas.gif
Dar nusipirkau druska,skirta naudoti kartu su riesutais,tai skalbimas zymiai efektyvesnis thumbup.gif .


Viriau vakar ir as is didesnio kiekio ir mazesniam kiekyje vandens. Klausimas - kiek to skyscio pilt i skalbimo masina?
Atsakyti
Aš pilu "iš akies",kaip kad anksčiau pildavau kokio minkštiklio... ax.gif
Atsakyti
As nuoviro pilu pilna kamsti,kuris liko nuo kazkada naudoto lenoro.
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2011 02 25, 12:38)
As nuoviro pilu pilna kamsti,kuris liko nuo kazkada naudoto lenoro.


A6 daugiau, bet reikės pradėt taupyti g.gif
Atsakyti
Na nusipirkau ir as ax.gif Ziuresiu kaip ten gausis skalbt g.gif

tiesa internete radau kainos po 12lt uz maza pakeli, o vat pirkau, vilniui vilkpedes bazese en 10lt thumbup.gif (elevita parduotuveje) Zodziu ziuresiu kaip man patiks, kolkas man cia kazkokia mistika doh.gif
Atsakyti
Uz 10litu koks kiekis?
Atsakyti