Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

Man skalbia neblogai muilo riesutai,kad priprates prie stiprios chemijos,tai aisku,kad rezultatas gali nuvilt biggrin.gif
Maciau siandien sauletekio eko prekese 20proc nuolaida muilo riesutams
Atsakyti
Tiesa,as dar stengiuos neprikraut maximum skalbiankes,kad drabuziai laisviau makaluotusi.Taip darydavau ir su cheminiu skalbikliu,ir su riesutais.Pastebejau,kad pakrovus leidziama kieki,kokybe skalbimo nukencia .
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 06 03, 18:17)
Bandžiau, buvau pasiskolinęs "dėl įdomumo". Tai dabar žinau patį ekologiškiausią ir pigiausią skalbimo būdą - skalbti be nieko  lotuliukas.gif  Rezultatas toks pats, kaip su riešutais  doh.gif

drinks_cheers.gif Man šitie riešutai visiškai nepatiko. Skalbiau baltus skalbinius, tai jie papilkejo, o rankšluostis, tai labai grubus pasidarė.. Reikejo viska perskalbti.
Niekad aš ju nepirkciau, bet gavau šią nesąmonė dovanų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija* @ 2010 06 05, 22:00)
drinks_cheers.gif Man šitie riešutai visiškai nepatiko. Skalbiau baltus skalbinius, tai jie papilkejo, o rankšluostis, tai labai grubus pasidarė.. Reikejo viska perskalbti.
Niekad aš ju nepirkciau, bet gavau šią nesąmonė dovanų doh.gif


Kiek zmoniu,tiek nuomoniu smile.gif
Skalbiu jais ir sunaus bei vyro baltinius(baltus),viskas super.Tiesa,sunaus po mokyklos kartais tenka iveikinet rasalo demes papildomai. Del minkstumo ,velgi,as nenaudojau jokiu lenoru ir panasau slamsto,nes man jie dvokia,o as megstu kvepet kvepalais,o ne skalbimo priemonem,tad ir sitame randu tik pliusa,o drabuziai maloniai svelnus.Gal nuo minsktikliu jie buna dar minsktesni,bet as tokiu kiekiu vistiek niekada nenaudociau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2010 06 04, 22:19)
Maciau siandien sauletekio eko prekese 20proc nuolaida muilo riesutams


kas ir kur yra sauletekio eko prekese ax.gif ?
Čia parduotuvė Vilniuje gal? Koks adresas ax.gif

Dar norėčiau sužinot, kas skalbia su muilo riešutais, kaip jus laikot tuos riešutus, kai jau 1 kart išskalbiat g.gif ? Parašyta, kad reik laikyt kokiam indelyje mažame vandens kiekyje. Ar taip ir darot? Kodel vandeny?
Pirma kart skalbiant to nežinojau, ir laikiau sausai. Tik po to perskaičiau, tai bandau laikyt drėgnai, nepatinka schmoll.gif Gal galima ir sausai laikyt, išdžiovinus tą maišelį ir riešutus g.gif Gal niekas nuo to nepasikeis/nepablogės ax.gif g.gif
Nes kai buvau išdžiovinus ir kai ne, kažkokio skirtumo didelio nepastebėjau. Tik gal kai laikiau drėgnai ir skalbiant 2-ą kartą matėsi daugiau tokių kaip alia burbuliukų, na lyg tai kaip ir muilinasi daugiau. Oi, na gal suprasit ką parašiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 11 birželio 2010 - 12:47
Kaune cia,lavaza mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2010 06 11, 13:14)
Dar norėčiau sužinot, kas skalbia su muilo riešutais, kaip jus laikot tuos riešutus, kai jau 1 kart išskalbiat  g.gif ? Parašyta, kad reik laikyt kokiam indelyje mažame vandens kiekyje. Ar taip ir darot? Kodel vandeny?


Pirmo poko sunaudojau puse ir nelaikiau slapiai,tiesiog pakabindavau su visu maisuku vonioje,bet paskui kazkaip prisiminus nusprendziau daryt kaip parasyta.Na,pora kartu taip ir dariau.Dabar jau antras pokas ir nelaikau slapiai.Gal ir negerai darau,nezinau,na bet skalbia jie ,tai nesuku galvos.
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2010 06 12, 22:09)
Kaune cia,lavaza  mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif Supratau, nes ir Vilniuje yra Sauletekis:) tik jokios eko perduotuves ten nezinau doh.gif

QUOTE(mano_svajone @ 2010 06 12, 23:59)
Pirmo poko sunaudojau puse ir nelaikiau slapiai,tiesiog pakabindavau su visu maisuku vonioje,bet paskui kazkaip prisiminus nusprendziau daryt kaip parasyta.Na,pora kartu taip ir dariau.Dabar  jau antras pokas ir nelaikau slapiai.Gal ir negerai darau,nezinau,na bet skalbia jie ,tai nesuku galvos.


MAn tas laikymas slapiai nepatinka ax.gif, greiciausiai lakysiu sausai ax.gif
Bet idomu, koks gi skirtumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2010 06 11, 05:14)
Dar norėčiau sužinot, kas skalbia su muilo riešutais, kaip jus laikot tuos riešutus, kai jau 1 kart išskalbiat  g.gif ? Parašyta, kad reik laikyt kokiam indelyje mažame vandens kiekyje. Ar taip ir darot? Kodel vandeny?
Aš irgi įsigijau tuos riešutus ir pabandžiau skalbti. Labai patiko thumbup.gif MB susitepė kelnes kažokiom uogom, tai prieš tai vandenyje kie pamirkiau, o paskui bendra skalbiau su riešutais, labai gerai išskalbė... ax.gif

O dėl laikymo, tai pas mane parašyta informaciniame lapelyje, kuris buvo perkant riešutus (pirkau ne LT, Econutz firmos), kad kaip tik po skalbimo tą mašelį su riešutais reikia padžiauti, kad išdžiūtų...

Dar kažkas klausė, kaip su perskalavimu... Mano informaciniame lapelyje aprašyta, kad riešutuose tą saponiną, kuris yra skalbiančioji medžiaga, aktyvuoja karštas vanduo. Kuo karštesnis vanduo, tuo aktyviau išsiskiria tas saponinas. O skalaujama tai juk šaltu ar drungnu vandeniu, tad manau, natūraliai nebeišsiskiria skalaujant daugiau to saponino ir jis išsiskalauja...

O tos, kurioms blogai tie riešutai skalbė, tai gal skalbė su per šaltu vandeniu, todėl ir rezultatas toks, kad kaip neskalbti drabužiai?.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sushi: 19 birželio 2010 - 19:54
QUOTE(sushi @ 2010 06 19, 20:52)
Labai patiko  thumbup.gif MB susitepė kelnes kažokiom uogom, tai prieš tai vandenyje kie pamirkiau, o paskui bendra skalbiau su riešutais, labai gerai išskalbė...  ax.gif

O dėl laikymo, tai pas mane parašyta informaciniame lapelyje, kuris buvo perkant riešutus (pirkau ne LT, Econutz firmos), kad kaip tik po skalbimo tą mašelį su riešutais reikia padžiauti, kad išdžiūtų...




O su kuo pamirkėt g.gif ? Taip pat su riešutais g.gif ?

Oi kaip gerai, kad parašyta sausai laikyt thumbup.gif Dabar ramia sąžine laikysiu sausai biggrin.gif

O kiek jus įdedat riešutų į maišelį? Aš 6vnt. Bet kažkaip pastebiu, kad 2 skalbimai gerai, na o 3-ą kart skalbiant beveik nėr tokių burbuliukų, kaip pirmą ir antrą kartą g.gif Na kaip ir nesimuilina taip g.gif Gal reiktų daugiau riešutų įdėt, o gal tik 2 kart skalbti? Nors ir tą trečią kartą skalbiant drabužiai lyg tai gerai atrodo, nepurvini doh.gif lotuliukas.gif Kaip jus darot?

Man taip pat patiko tie riešutai, ir net eksperimentavau su vaikiškai drabužiais (pačiai gi neišeina taip išsipurvinti lotuliukas.gif ). Tai specialiai įdėjau purviną drabužėlį, po visos dienos lauke darželyje, na ir maloniai nustebau, kai ištraukiau švarų bigsmile.gif Nors pirmą kart naudojant pati buvau gana skeptiškai nusiteikus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE
O tos, kurioms blogai tie riešutai skalbė, tai gal skalbė su per šaltu vandeniu, todėl ir rezultatas toks, kad kaip neskalbti drabužiai?.. ax.gif

QUOTE
Mano informaciniame lapelyje aprašyta, kad riešutuose tą saponiną, kuris yra skalbiančioji medžiaga, aktyvuoja karštas vanduo. Kuo karštesnis vanduo, tuo aktyviau išsiskiria tas saponinas.

Su karštesniu vandeniu ir be priemonių geriau išsiplauna biggrin.gif
Be to, naujausi milteliai (ne maximiniai) skalbia gerai 20 laipsnių (jau ir 18 laipsnių) temperatūroje thumbup.gif energijos ekonomija (ir tuo pačiu ekologiškumas) aiškus.
Tai kokie tie riešutai ekologiški, jei reikia kuo karštesnio vandens g.gif Nebent Jūsų vandenį šildo saulės baterijos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2010 06 21, 01:39)
O su kuo pamirkėt  g.gif ? Taip pat su riešutais  g.gif ?

O kiek jus įdedat riešutų į maišelį? Aš 6vnt. Bet kažkaip pastebiu, kad 2 skalbimai gerai, na o 3-ą kart skalbiant beveik nėr tokių burbuliukų, kaip pirmą ir antrą kartą  g.gif  Na kaip ir nesimuilina taip  g.gif  Gal reiktų daugiau riešutų įdėt, o gal tik 2 kart skalbti? Nors ir tą trečią kartą skalbiant drabužiai lyg tai gerai atrodo, nepurvini  doh.gif  lotuliukas.gif  Kaip jus darot?

Pamirkiau tiesiog paprastam vandeny be nieko.
Pas mane parašyta dėti 4-6 riešutus į maišelį.

QUOTE(speedy @ 2010 06 23, 10:31)
Tai kokie tie riešutai ekologiški, jei reikia kuo karštesnio vandens  g.gif  Nebent Jūsų vandenį šildo saulės baterijos  blink.gif
Na, jei taip pradėsim į kraštutinumus leistis, tai absoliučiai nieko ekologiško tuomet nėra, nes arba transporto reikia kokioms nors prekėms pervežt, o jos, kaip žinia, varomos paprastai bendzinu, arba pakuotė reikalinga, kuri retai kada būna labai jau ekologiška, ir apskritai, parūpinti mūsų namus vandentiekiu ir elektra bei šildymu yra laaaabai neekologiška... tongue.gif Beje, ir tas pačias saulės baterijas pagaminti fabrikai sunaudoja visokios neekologiškos energijos ir medžiagų...
Atsakyti