Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(mano_svajone @ 2010 05 27, 10:30)
Pakuoteje buna spec. maiselis(medvilninis ir tiek) i kuri dedi reikiama kieki riesutu  ,uzrsisi ir meti i skalbiankes bugna kartu su drabuziais.Jungi norima skalbimo programa ir viskas.Jei yra glimybes,skalavimo kieki gali sumazint,nes muila riesutai yra naturalsu produktas ir  neturi sudetyje kazkokiu negeru produktu,kuriuos reiktu krupsciai isskalaut. Skalbia juose esantys naturalus soponinai(atrodo taip vadinas),jokiu cheminiu priedu juose nera.
Naudoju muilo riesutus beveik pusmeti ir tikrai esu patenkinta.


o jei purvinesni rubai - ar isskalbia ??

Atsakyti
As irgi juos naudoju jau daugiau nei puse metu. Tik maniskiai vadinasi ECO ZONE burbulai, bet itariu viduje tie rutuliukai irgi yra kazkas tokio kaip muilo burbulai. Tai pasakysiu, kad esu labai patenkinta. Demetus sunaus rubelius visada su eco demiu pasta patepu. Ir aisku svarbiausia neuzleisti ir nelaikyti visa savaite purvinesniu rubu, tai ir isskalbs. Kas labiausiai patinka, tai, kad neliko namuose to skalbimo milteliu kvapo. dabar kai uzeinu pas kaimyne visi namai ta chemija smirda nors ir su levandomis ir pan. O pas mane nieko nesijaucia net ir po didelio skalbadienio:)
Beje kas turi leliukus irgi labai naudingas daiktas ju jautriai odelei tiek taupymo, tiek ekologiskumo klausimu. Pati galima sakyti vien del to pabandyti ir nusipirkau, nes neuzilgo laukiam seimos pagausejimo. Ir tikrai nenusivyliau...
Atsakyti
Pabandykite nedėti jokių priemonių ir skalbti tik vandeniu ir įmesti keletą guminių kamuoliukų (tokių būna pirkti, kad ir Tomas Philips, kad geriau išsiskalbtų drabužiai).
Manau nustebins rezultatas, jis bus toks pat kaip ir su stebuklingais riešutais. Juk mūsų senoliai taip pat drabužius plaudavo tik vandeniu ir mušimu.
O ir pašalinio kvapo nebus ir ekologiška, ir jokios chemijos, ir lygiai taip pat dėmių neišims... gal aš ir skeptiškai žiūriu į tokio tipo naujoves, bet manau, kad čia tik akių dūmimas ir bandymas kuo daugiau pinigėlio iš vartotojo išmušti
Tuo labiau, kai kalba pasisuka apie vaikus ir Jų sveikatą, viską padarysim, kad tik jiems nepakenkti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2010 05 27, 10:38)
o jei purvinesni rubai - ar isskalbia ??

Nea,purvinesniu,tiksliau purvinu,kur zoles demes ar pan.,neisskalbia,tokiu atveju demes tepu L.O.C. ir palaikius isskalbiu.

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 05 27, 13:03)
Pabandykite nedėti jokių priemonių ir skalbti tik vandeniu ir įmesti keletą guminių kamuoliukų (tokių būna pirkti, kad ir Tomas Philips, kad geriau išsiskalbtų drabužiai).
Manau nustebins rezultatas, jis bus toks pat kaip ir su stebuklingais riešutais. Juk mūsų senoliai taip pat drabužius plaudavo tik vandeniu ir mušimu.
O ir pašalinio kvapo nebus ir ekologiška, ir jokios chemijos, ir lygiai taip pat dėmių neišims... gal aš ir skeptiškai žiūriu į tokio tipo naujoves, bet manau, kad čia tik akių dūmimas ir bandymas kuo daugiau pinigėlio iš vartotojo išmušti
Tuo labiau, kai kalba pasisuka apie vaikus ir Jų sveikatą, viską padarysim, kad tik jiems nepakenkti...  mirksiukas.gif

Muilo riesutai skiriasi nuo tu skalbiamuju burbulu,kadangi tai mazi riesuteliai,kuriuos dedi i maiseli ir dar trinkteli,kad pasismulkintu,tad is ju buvimo skalbimo masinoje nero jokio kito pasalinio efekto,tik issiskiriantys soponinai,kurie ir skalbia.Kad efektas geresnis idejus kokiu nors rutuliu tikiu,bet as ir taip patenkinta. Be jokios chemijos smile.gif Beje,musu senoliai vazinejo arkliais ir t.t.,bet vat gyvenimas keiciasi,tiek,kad norisi atsisakyt chemijos kur ymanoma,tad svetimoj salyje auganantys riesutai man labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_svajone @ 2010 05 27, 15:31)
Nea,purvinesniu,tiksliau purvinu,kur zoles demes ar pan.,neisskalbia,tokiu atveju  demes tepu L.O.C. ir palaikius isskalbiu.
Muilo riesutai skiriasi nuo tu skalbiamuju burbulu,kadangi tai mazi riesuteliai,kuriuos dedi i maiseli ir dar trinkteli,kad pasismulkintu,tad is ju buvimo skalbimo masinoje nero jokio kito pasalinio efekto,tik issiskiriantys  soponinai,kurie ir skalbia.Kad efektas geresnis idejus kokiu nors rutuliu tikiu,bet as ir taip patenkinta. Be jokios chemijos  smile.gif  Beje,musu senoliai vazinejo arkliais ir t.t.,bet vat gyvenimas keiciasi,tiek,kad norisi atsisakyt chemijos kur ymanoma,tad svetimoj salyje auganantys riesutai man labai patinka  smile.gif


Niu pabandysiu tuos riesutukus, o nuol LOK susilaikysiu, dabar jau as skeptiskai ziuriu i sita produkcija.
Atsakyti
Siūlyčiau pasižiūrėti Reinex kibirėlį Tomas Philips parduotuvėje (bent jau Kaune savanoriuose yra)
Tas pats L.O.C. tik už 5 kartus mažesnę kainą (fasuotė po 5 kg. kibirėlį) thumbup.gif
Ir taip pat ekologiškas universalus muilas.
Gamintojas Vokiečių
Pardavinėjamas normalioje parduotuvėje (ta prasme ne iš rankų).

O mano patirtis su L.O.C. graudi... doh.gif
Patarimas nevalykite odos gaminių ir metalinės buitinės technikos paviršių... rezultatas nepataisomas verysad.gif
Atsakyti
Kas link demiu,tai tulzies muilas puikiai tinka smile.gif ,as itrinu ir tada skalbiu su muilo riesutukais,issiskalbia kuo geriausiai.
Atsakyti
Tulzies muilas tikriausiai Ringuvos? Man ju produktai isvis labai liuks. Skalbimo miltelius naudojau, ir zalia kalio muila. Tikrai patiko. DAr maciau demiu valikliu yra ten ir skystu su tulzimi, pilamu i skalbimo masina ar ant demes , bet neisbandziau dar.
Atsakyti
Aha,dabar ringuvos naudoju,siaip pirkdavau skysta ekologiska Sonett tulzies muila tik,kad brangus rupuze.
Atsakyti
QUOTE(mano_svajone @ 2010 05 27, 10:30)
Pakuoteje buna spec. maiselis(medvilninis ir tiek) i kuri dedi reikiama kieki riesutu  ,uzrsisi ir meti i skalbiankes bugna kartu su drabuziais.Jungi norima skalbimo programa ir viskas.Jei yra glimybes,skalavimo kieki gali sumazint,nes muila riesutai yra naturalsu produktas ir  neturi sudetyje kazkokiu negeru produktu,kuriuos reiktu krupsciai isskalaut. Skalbia juose esantys naturalus soponinai(atrodo taip vadinas),jokiu cheminiu priedu juose nera.
Naudoju muilo riesutus beveik pusmeti ir tikrai esu patenkinta.

Bandžiau, buvau pasiskolinęs "dėl įdomumo". Tai dabar žinau patį ekologiškiausią ir pigiausią skalbimo būdą - skalbti be nieko lotuliukas.gif Rezultatas toks pats, kaip su riešutais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 06 03, 18:17)
Bandžiau, buvau pasiskolinęs "dėl įdomumo". Tai dabar žinau patį ekologiškiausią ir pigiausią skalbimo būdą - skalbti be nieko  lotuliukas.gif  Rezultatas toks pats, kaip su riešutais  doh.gif


Na,jei kiaura diena guli po masina,tad tikiu ,kad neisskalbia,nes stipriai murzinu su jais nekas tongue.gif O gal pasiskolinai jau bandytus?
Atsakyti
QUOTE(mano_svajone @ 2010 06 04, 01:13)
Na,jei kiaura diena guli po masina,tad tikiu ,kad neisskalbia,nes stipriai murzinu su jais nekas  tongue.gif  O gal pasiskolinai jau bandytus?

Na kad reikia juos kišti į skalbyklę supratau blink.gif ir skalbyklę įjungęs buvau thumbup.gif
Jums siūlyčiau pabandyti paskalbti "be nieko" - ar bus blogiau už riešutus g.gif ?
Atsakyti