Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

As isbandziau ir jau isigijau visa kilograma thumbup.gif mokejau 70LT Kaune
Atsakyti
nepastebejau, gal ir buvo cia pamineta, bet dar daugiau muilo riesutu panaudojimo pavyzdziu aprasoma cia 4u.gif beje is siu riesutu, vadinamu aritha, taip pat daromi ir milteliai plaukams plauti. Noretusi ir juos isbandyti, bet kiek radau tik amerikoje parduoda, tai butu brangoka siustis.
Atsakyti
Isbandziau muilo riesutus ir likau be galo patenkinta. Zinoma,labiau ismurzinta drabuziu su jais gal ir neatskalbsi,bet tokiu ir cheminiai skalbikliai neisskalbiau,bent ja uas tokiu stipriu nenaudoju ir gelbedavo senovinis metodas -ukiskas muilas ir mirkymas. Kolkas dar tik 4kart naudojau,po daugiau bandymu parasysiu tikslesne nuomone,nors kolkas esu labai labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Ir as susidomejau tais muilo riesutais, radau info apie juos

cia

Muilo riešutai 1 kg - 65 Lt
Muilo riešutai 0,450 kg - 35 Lt
Muilo riešutai 0,400 kg-30 Lt
Muilo riešutai 100 g-12 Lt
Atsakyti
Gyvenu Indijoje jau ketvirti metai, o apie indiskus soap nuts suzinojau is supermama.lt blush2.gif Aplinkiniu pradejau klausineti apie juos, taciau ju niekas is mano pazistamu nenaudoja, sako, gal kaimuose neturtingi zmones juos naudoja, nes milteliu ir sampuno negali nusipirkti.... Kol kas man ju dar nepavyko gauti, taciau tikiuosi rasiu ir uz poros menesiu vesiu i Lietuva maisa indisku soap nuts visiems dovanu 4u.gif Plaukams pradejau naudoti zoleliu misini: http://www.godrejnupur.com/nupur.php , nes labai slinko plaukai ir zilu jau buvo nemazai. Tai dabar plaukai igavo raudona atspalvi, net zili visai graziai nusidaze ir nebeslenka thumbup.gif
Atsakyti
O as turu gavusi dovanu tu riesutu ir vis nezinojau kaip cia juos naudoti ...ir ar cia gerai...reiks isbandyti tada ir man, kad nestovetu dabar uzkista ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš pirkau mugėje pabandymui ir žiauriai nusivyliau,nes jokių dėmių neišėmė,bet sutinku, kad kūdikių trikotažui kaip ekologiška priemonė tinkama,nes maloniai kvepia, bet skalbimui įprastai, tai jau ne.
Atsakyti
Muilo riešutai efektyvumu man prilygsta Natural, Bobas ir pan. milteliams. Rimtų dėmių neišplauna, reikia naudoti ekologišką dėmių valiklį ar bent ūkišką muilą. Bet rankšluosčiams, patalynei, vaikų rūbams thumbup.gif Gal tik iš pradžių keista,kad išskalbti skalbiniai bekvapiai, be 'Alpių dvelksmo'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2010 05 22, 20:58)
Aš pirkau mugėje pabandymui ir žiauriai nusivyliau,nes jokių  dėmių neišėmė,bet sutinku, kad kūdikių trikotažui kaip ekologiška priemonė tinkama,nes maloniai kvepia, bet skalbimui įprastai, tai jau ne.


man irgi jie tinkami nebent mažo vaiko rūbeliams arba patalynei. ir tai mieliau ekologišką skalbiklį renkuosi. savo rūbus kaip sumečiau, taip ir ištraukiau tokius pat.
Atsakyti
Kaune Sauletekyje pirkau( www.demetrija.lt) kilograma uz 55lt,puse kilo maciau 28lt kainuoja,pries pirkdama gavau nemokamai pabandymui muilo riesutuku su drobiniu maisiuku ir instrukcija.
Atsakyti
Sveikutes, girdejau ir as apie riesutus, bet papasakokit man kaip jus jais naudojates. Juk juos imesti reikia tiesiai i bugna ir jie ten sukasi ir kai skalbiama ir kai skalaujama - tai taip iseina, kad skalbiniai yra neisskalauti. O juk vistiek kazkas tai yra juose kas ten skalbia. As svarstau ar juos pirkti ar ne. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2010 05 25, 19:59)
Sveikutes, girdejau ir as apie riesutus, bet papasakokit man kaip jus jais naudojates. Juk juos imesti reikia tiesiai i bugna ir jie ten sukasi ir kai skalbiama ir kai skalaujama - tai taip iseina, kad skalbiniai yra neisskalauti. O juk vistiek kazkas tai yra juose kas ten skalbia. As svarstau ar juos pirkti ar ne.  4u.gif

Pakuoteje buna spec. maiselis(medvilninis ir tiek) i kuri dedi reikiama kieki riesutu ,uzrsisi ir meti i skalbiankes bugna kartu su drabuziais.Jungi norima skalbimo programa ir viskas.Jei yra glimybes,skalavimo kieki gali sumazint,nes muila riesutai yra naturalsu produktas ir neturi sudetyje kazkokiu negeru produktu,kuriuos reiktu krupsciai isskalaut. Skalbia juose esantys naturalus soponinai(atrodo taip vadinas),jokiu cheminiu priedu juose nera.
Naudoju muilo riesutus beveik pusmeti ir tikrai esu patenkinta.
Atsakyti