Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(mazas_bumbuliukas @ 2013 04 23, 19:35)
Gal truputį ne į temą, bet norėjau pasigirti. smile.gif
Štai koks mano muilo riešutėlis iš sėklos užaugęs. Foto daryta prieš gerą mėn. tad dabar jis jau dvigubai didesnis. smile.gif

muilo riešutėlis



Visai neblogos sėklos. thumbup.gif Tik dabar įdomu kada vaisių pradės duoti.
Reiks ir man pasiieškoti muilo riešutėlių....
Atsakyti
QUOTE(Vėjų Laumė @ 2013 04 15, 19:26)
O mane labai nuvylė schmoll.gif Nes tikrai neišplauna net 40 laipsnių temperatūroje smulkių dėmelių...

Nepasiteisino - dėmelės liko, kvapas labai šiaip sau, nebent palikt keliom dienom ant saulutės džiūt vėjyje (o tam oro sąlygos ne visada tinka).
Atsakyti
bet gamintojai ir nurodo, jog demiu nesalins - "Riešutų muilas nepašalins sudėtingų dėmių, prieš tai apdorokite dėmes dėmių valikliu."

cia nebent tiktu paprastiems skalbimams (pati tik pradedu naudoti juos) - puikiai isskalbe pataline thumbup.gif

QUOTE(Ragutienė @ 2013 07 26, 22:10)
Nepasiteisino - dėmelės liko, kvapas labai šiaip sau, nebent palikt keliom dienom ant saulutės džiūt vėjyje (o tam oro sąlygos ne visada tinka).
Atsakyti
Sveikos,

Turiu klausimėli...

Kaip su tais riešutėliais reikia skalbti? Jei tai skalbimo priemonė, tai prieš skalavima reiktų išsimti iš skalbimo mašinos? Bet aš to negalėčiau padaryti, nes nerodo mano mašina, kada plovimas vyksta,o kada skalavimas jau g.gif

Gavau dovanų išmeginti ir jau susiruošiau dėti, bet po to šis klausimas iškilo ir skambiau įprastais milteliais biggrin.gif Be to skalbiniuose kvapo nelieka, o atidarius maišeli įkišau nosį pauostyti, tai net kvapa užgniaužė kažkos aštrus kvapas, turbūt išsigaruos...
Atsakyti
skalbiu vien tik riešutais gal jau kokia pusė metų. Skalbiniai švarūs, minkšti. Kadangi turiu džiovyklę, anksčiau drabužiai būdavo labai suglamžyti išėmus, skalbiant riešutais - nieko panašaus, gali tiesiog lankstyti drabužius ir dėt į spintą. Kad skalbiniai skaniai kvepėtų į džiovyklę dedu specialų vilnos kamuoliuką ir užlašinu eterinio aliejaus. Kvapas nepakartojamas...
Atsakyti
QUOTE(Tautosaka @ 2014 06 09, 23:07)
skalbiu vien tik riešutais gal jau kokia pusė metų. Skalbiniai švarūs, minkšti. Kadangi turiu džiovyklę, anksčiau drabužiai būdavo labai suglamžyti išėmus, skalbiant riešutais - nieko panašaus, gali tiesiog lankstyti drabužius ir dėt į spintą. Kad skalbiniai skaniai kvepėtų į džiovyklę dedu specialų vilnos kamuoliuką ir užlašinu eterinio aliejaus. Kvapas nepakartojamas...

Kas tai per daiktas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2014 06 11, 11:42)
Kas tai per daiktas?  smile.gif

Vilnos kamuoliukai
Aš pasidariau ir namuose iš vilnonių siūlų: vilnonių siūlų kamuoliuką pora kartų išskalbiau karštoje temperatūroje ir naudoju džiovinimui. Tik prieš skalbiant siūlo galą reiktų užkišti gerai, kad neišsivyniotų beskalbiant...
Atsakyti
man tai jie nieko neišplaudavo, viskas likdavo dėmėta, o labiau priprakaituotą drabužį išskalbus lyginant tas kvapas jausdavos, žodžiu tas pats kas su vandeniu skalbimo mašinoj prasukt.
Atsakyti
QUOTE(Tautosaka @ 2014 06 09, 23:07)
skalbiu vien tik riešutais gal jau kokia pusė metų. Skalbiniai švarūs, minkšti. Kadangi turiu džiovyklę, anksčiau drabužiai būdavo labai suglamžyti išėmus, skalbiant riešutais - nieko panašaus, gali tiesiog lankstyti drabužius ir dėt į spintą. Kad skalbiniai skaniai kvepėtų į džiovyklę dedu specialų vilnos kamuoliuką ir užlašinu eterinio aliejaus. Kvapas nepakartojamas...


thumbup.gif kokia puiki mintis

QUOTE(Ruutta @ 2014 07 14, 08:29)
man tai jie nieko neišplaudavo, viskas likdavo dėmėta, o labiau priprakaituotą drabužį išskalbus lyginant tas kvapas jausdavos, žodžiu tas pats kas su vandeniu skalbimo mašinoj prasukt.


as irgi grizau prie iprastu ekologisku skalbimo priemoniu, man patinka, kad jos buna jau su eteriniais aliejais, patogiau dozuoti, tarsi ir geriau plauna (ar bent jau taip atrodo smile.gif)

Atsakyti
sveiki, mano vaikas serga sienlige ir nuo iprastu milteliu ciaudi, gal tie riesutai padetu? rolleyes.gif
Atsakyti
as naudoju ekologiska riesutu skysta skalbikli. skalbiu juo patalyne, ranksluoscius, apatinius rubus ir nestipriai nesvarius rubus.
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2014 07 14, 09:29)
man tai jie nieko neišplaudavo, viskas likdavo dėmėta, o labiau priprakaituotą drabužį išskalbus lyginant tas kvapas jausdavos, žodžiu tas pats kas su vandeniu skalbimo mašinoj prasukt.

pritariu, jokio rezultato, arba tie riešutei skirtingi, arba tik eilinis pinigų ekologijos pagrindu plovimas
Atsakyti