Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

Jau kokius 4 metus naudoju. Labai ekonomiška. Išskalbimo kokybe esu patenkinta.
Atsakyti
Sunaudojau jau pirmą puskilogramį riešutų per pusmetį, skalbdama kas antrą dieną. Riešutus pasirinkau dėl jų ekologiškumo ir žemos kainos per skalbimą, nes reikia vystyklus plaut dažnai. Esu jais patenkinta, puiki priemonė kasdieniams skalbiniams, rimtesnių dėmių, kurių neišbalintų saulė, dar nepasitaikė, bet jei būtų, tam yra ūkinis muilas biggrin.gif Labai patinka, kad skalbiniuose nebūna sintetinio kvapo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šakute: 20 kovo 2013 - 22:03
QUOTE(šakute @ 2013 03 20, 23:02)
Sunaudojau jau pirmą puskilogramį riešutų per pusmetį, skalbdama kas antrą dieną. Riešutus pasirinkau dėl jų ekologiškumo ir žemos kainos per skalbimą, nes reikia vystyklus plaut dažnai. Esu jais patenkinta, puiki priemonė kasdieniams skalbiniams, rimtesnių dėmių, kurių neišbalintų saulė, dar nepasitaikė, bet jei būtų, tam yra ūkinis muilas biggrin.gif Labai patinka, kad skalbiniuose nebūna sintetinio kvapo.

Aš skalbdama muilo riešutais į skalbimo mašinos minkštiklio skyrelį įlašinu kelis lašus eterinio al. Skalbiniai puikiai ir natūraliai kvepia wub.gif Labiausiai man patinka melisų etrer. al. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GreenKid's: 22 kovo 2013 - 15:50
QUOTE(GreenKid's @ 2013 03 22, 16:50)
Aš skalbdama muilo riešutais į skalbimo mašinos minkštiklio skyrelį įlašinu kelis lašus eterinio al. Skalbiniai puikiai ir natūraliai kvepia wub.gif  Labiausiai man patinka melisų etrer. al. 4u.gif

Aš eterinį aliejų lašinu ant riešutų maišelio, tada man geriau kvapas išlieka.
Skalbiu absoliučiai viską, kadangi dukros nedidelės, eina daržan, tai dėmėtų, užmurzintų drabužių nemažai, tada tulžies muilas labai gelbėja. Esu labai patenkinta thumbup.gif ir skalbimo kokybe ir kaina.
Atsakyti
O mane labai nuvylė schmoll.gif Nes tikrai neišplauna net 40 laipsnių temperatūroje smulkių dėmelių...
Atsakyti
QUOTE(Vėjų Laumė @ 2013 04 15, 17:26)
O mane labai nuvylė schmoll.gif Nes tikrai neišplauna net 40 laipsnių temperatūroje smulkių dėmelių...

Net 40? Tai žemiausia temperatūra skalbimui su riešutais, nebandėte 60?
Atsakyti
Na aš visada skalbiu 30 laipsnių temperatūroj, išskyrus patalynę, ar pvz. baltus drabužius įprasti skalbikliai tai išplauna. Be to sūnaus rūbelius nelabai ir galima aukštesnėj temperatūroj skalbti smile.gif
Atsakyti
ar gali buti, jog nuo riesutu mano balti rubai papilkejo, na igavo toki idomu atspalvi.
Atsakyti
Gal truputį ne į temą, bet norėjau pasigirti. smile.gif
Štai koks mano muilo riešutėlis iš sėklos užaugęs. Foto daryta prieš gerą mėn. tad dabar jis jau dvigubai didesnis. smile.gif

muilo riešutėlis
Atsakyti
QUOTE(mazas_bumbuliukas @ 2013 04 23, 19:35)
Gal truputį ne į temą, bet norėjau pasigirti. smile.gif
Štai koks mano muilo riešutėlis iš sėklos užaugęs. Foto daryta prieš gerą mėn. tad dabar jis jau dvigubai didesnis. smile.gif

muilo riešutėlis


Opa bigsmile.gif O vat ir turesim lietuviska muilo riesuta thumbup.gif Parodyt karts nuo karto kaip auga.Tikrai ydomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2013 04 23, 22:53)
Opa  bigsmile.gif  O vat ir turesim lietuviska muilo riesuta  thumbup.gif  Parodyt karts  nuo karto kaip auga.Tikrai ydomu  ax.gif



Tikrai parodysiu, kaip jam sekasi augti. Pačiai labai įdomu. Laikau vis kumščius, kad kas blogo nenutiktų smile.gif
Beje, sėkla išdygo tik po 5 mėn. nuo pasodinimo į žemę.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
teko isbandyti,bet nusivyliau bandant isskalbti drabuzius su demem.jei siaip perskalbti ir dar ilasinus kokio gaivaus et. aliejaus, puiki priemone 4u.gif
Atsakyti