Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(katakombose @ 2012 10 02, 12:46)
Gal kas pasidalins patirtimi kaip su muilo resutais plauti plaukus? Issiviriau as ta skysti pagal aprasyma, bandziau plauti plaukus. Plaukai minksti, bet prie galvos taip ir liko reibaluoti. As gal nemoku kazko daryti g.gif Skalbti jie man patiko, skalbiniai minkstuciai. Aisku didesniu demiu neiveike, bet as ir nesitikejau is ju kazkokiu stebuklu. smile.gif Labiau gal domiuosi jais kaip priemone plaukams biggrin.gif Ir skystas labai gaunasi tas ploviklis is riesutu. Nezinau kaip normaliai ant galvos uzsipilti. Ir zinoma neputoja. Tad keista kazkaip.


As skysti itrindavau i plaukus ir saknis ir palaikydavau kelias minutes po du kartus , man issiplaudavo kuo puikiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwmonika @ 2012 05 23, 21:04)
as naudoju skysti muilo riesutu indu plovimui(bet truputi indu ploviklio vistiek ipilu, kad putotu), o skalbimui man jie irgi nepasiteisino...

Naudojau ir aš skystį, bet dabar radau geresnį variantą - tiesiog kelis riešutėlius įdedu į įrankių dėžę ir keliems kartams ramu. Taip ir išplaina žymiai geriau indus thumbup.gif

QUOTE(arnila @ 2012 05 25, 19:26)
...
Pastebejau, kad skalbiant 60 laips. temp. issikalbia tikrai geriau nei 40 laips. temp. Tikriausiai cia visiem augaliniam plovikliam galioja, nors ir raso, kad veiksmingi nuo 30 laips temp. smile.gif
...

Taip, riešutukai veiksmingi nuo +30 temp. O skalbiant 90 laips. temperaturoje ar virinant tikrai viskas išsiskalbs ir be riešutukų smile.gif

QUOTE(Jolirta @ 2012 10 02, 21:11)
Pasidalinkite kokius brangesnius riešutus perkate?
Iš asortti suprastėje ti-soap.


QUOTE(laurashine @ 2012 10 10, 09:37)
Pasidalinkit pasidalinkit smile.gif Noreciau ismeginti
Papildyta:
Ir dar kur isgyti. smile.gif aciu

Kaina dar ne viskas. Kiek esu LT pirktusi, esu patenkinta riešutų kokybe. Bet šiandien gavau iš www.aroma-zone.com, tai tokių gerų, kokybiškų LT dar nesu nusipirkusi. Riešutėliai dideli, stori, nesudžiūvę, nesuptrupėję, +2 maišeliai įdėti. Ir kaina tik 35Lt už 1 kg thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 02 lapkričio 2012 - 12:23
o man nepasiteisino, pabandžiau, pasirodė per sunku terliotis doh.gif
Atsakyti
Man kaip tik atrodo viskas paprasčiau su riešutais, keičiu 3kart panaudojus. Milteliai vis pabirdavo, čia viskas tvarkingai gaunas thumbup.gif.
Atsakyti
Isigijom tu riesutu. Skalbiau kaip dazniausiai skalbiu 30 laipsniu temp. Su normaliais milteliais, Persil isiplaudavo demes, reikejo, kad issiplautu kraujo deme is sintetikos, neissiplove. Man nelabai patiko. Nepatinka, kad skalbiniai nekvepia, bus sunku atskirti svarus ar ne...O siaip muiluoja....Gal tik del ekologijos.... rolleyes.gif jie gerai
Papildyta:
QUOTE(Letali @ 2012 05 25, 15:00)
man tada iskyla klausimas kam isvis tuos riesutus det skalbiant?  g.gif
net ir su paprastu vandeniu rezultatas tas pats gaunasi
, kelis kart esu pamirsusi ideti skalbimo priemones i skalbianke, rezultatas tas pats kas su muilo riesutais skalbta tik minkstumo nera, del sito nesiginciju, nebent juos vietoj minkstiklio naudot  ax.gif

del ismuilinimo irgi labai keista, nes jei jau ismuilinti su muilu su tulzimi ar ukiniu skalbiniai tikrai ir paprastam vandenyje issiplaus ir nereiks tu riesutu  doh.gif

gal tiesa rase merginos kad skirtingu tu riesutu buna, as viena rusi esu bandziusi kuria cia buvo ideje kaip prasciausia, be to as manau kiekvienam savo  4u.gif

beje gal galetumete priminti kaip pasidaryti muilo riesutu nuovira, bandysiu sunaudot kitur as juos  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mama pradėjo naudoti Ti-soap riešutukus iš pigu.lt. Labai patenkinta jais smile.gif jie tokie drėgni ir blizgūs buvo. Susigundžiau ir aš, užtaikiau ant akcijos, tai dar dovanu gavau žalią skalbimo kamuolį. Tačiau mano gautieji riešutai visai sausi... Tai prieš skalbimą juos užpyliau verdančiu vandieniu ir palaikiau gal 10 min. ir tik tada sudėjau į skalbyklę kartu su tuo rutuliu, skalbiau 40 laipsn.temp. Aišku, kažkaip dar apsižioplinau, pamiršau, kad instrukcijoj parašyta dėt 7 riešutukus, susušvietė, kad reikia 10, o man gi negaila - įdėjau 14 ax.gif Rezultatas pranoko lūkesčius: skalbiniai minkštutėliai, švarutėliai. Nebuvo labai smarkiai sutepti, bet toks vaizdas, kad balti skalbiniai tapo baltesni, nei kad būdavo ankščiau. O svarbiausia, kad jokio sintetinio kvapo, net MB apsidžiaugė, kad nebereikės dusti nuo tų kvapų thumbup.gif Aš anksčiau vis per mažai skalbiklių, ypač minkštiklių, pildavau būtent dėl tų kvapų, tai dažnai ir vaizdas po skalbimo manęs nedžiugindavo.
Atsakyti
QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2013 01 03, 22:09)
... Tačiau mano gautieji riešutai visai sausi... Tai prieš skalbimą juos užpyliau verdančiu vandieniu ir palaikiau gal 10 min. ir tik tada sudėjau į skalbyklę


Ačiū už puikią idėją prieš skalbimą užpilt riešutus verdančiu vandeniu. thumbup.gif
Išbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2013 01 03, 21:56)
Ačiū už puikią idėją prieš skalbimą užpilt riešutus verdančiu vandeniu.  thumbup.gif
Išbandysiu smile.gif

Bandysiu ir as tada uzplikyti juos.
Man tai nelabai patinka jie. Nusipirkau, panaudojau kelis kartus, nepatiko ir stovi dbr.
O jums balti audiniai nepagelto, na nezymiai taip?
Atsakyti
QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2013 01 03, 22:09)
Mama pradėjo naudoti Ti-soap riešutukus iš pigu.lt. Labai patenkinta jais smile.gif jie tokie drėgni ir blizgūs buvo. Susigundžiau ir aš, užtaikiau ant akcijos, tai dar dovanu gavau žalią skalbimo kamuolį. Tačiau mano gautieji riešutai visai sausi... Tai prieš skalbimą juos užpyliau verdančiu vandieniu ir palaikiau gal 10 min. ir tik tada sudėjau į skalbyklę kartu su tuo rutuliu, skalbiau 40 laipsn.temp. Aišku, kažkaip dar apsižioplinau, pamiršau, kad instrukcijoj parašyta dėt 7 riešutukus, susušvietė, kad reikia 10, o man gi negaila - įdėjau 14  ax.gif Rezultatas pranoko lūkesčius: skalbiniai minkštutėliai, švarutėliai. Nebuvo labai smarkiai sutepti, bet toks vaizdas, kad balti skalbiniai tapo baltesni, nei kad būdavo ankščiau. O svarbiausia, kad jokio sintetinio kvapo, net MB apsidžiaugė, kad nebereikės dusti nuo tų kvapų  thumbup.gif Aš anksčiau vis per mažai skalbiklių, ypač minkštiklių, pildavau būtent dėl tų kvapų, tai dažnai ir vaizdas po skalbimo manęs nedžiugindavo.


kaži ar ne dėl jo čia taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikomama @ 2013 01 19, 12:13)
O jums balti audiniai nepagelto, na nezymiai taip?


Aš skalbdama baltus audinius įdedu sodos. Tuomet nepagelsta. smile.gif
Atsakyti
Gal del rutulio, ju kainos dideles dabar, bet ar nebutu tas pats efektas i skalbianke idejus ne rutuli o koki gumini kamuoliuka, kad tuos skalbinius ismustu, juk rutulio esme ismusimas skalbiant g.gif Man taip viena pazystama sake, pati nebandziau. Ji be milteliu skalbia, su tuo guminiu rutuliu. g.gif
Atsakyti
Nepasakyčiau, kad likau labai sužavėta... skalbimu tai tikrai.. Prisiviriau skysčio ir naudoju visur kur tik įmanoma (skalbimui tik juodiems drabužiams naudoju jau skystą..). Prisivirsiu, sunaudosiu ir tikrai daugiau nebepirksiu smile.gif
Atsakyti