Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

as naudoju skysti muilo riesutu indu plovimui(bet truputi indu ploviklio vistiek ipilu, kad putotu), o skalbimui man jie irgi nepasiteisino...
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2012 03 18, 11:53)
bet ūkiškas muilas dėmes kažkodėl išima seilinukų g.gif , bent jau man tai tikrai, taip kad ne stebuklas tie riešutai...kaip juos čia reklamuoja

Nepasidomite ir purkštaujate ax.gif Juk parašyta, kad dėmes dar papildomai reiktų išmuilinti tarkime muilu su tulžimi, tada dėti skalbti.

Man tai šie riešutai nuostabus dalykas tongue.gif Man dabar smirda žmonės, kurie plauna su milteliais ir taupo, prastai išskalauja juos. Praeini gatvėjė ir nosį riečia nuo jų miltelių, toks pigumo ir nevalyvumo jausmas unsure.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Apelsina @ 2012 03 11, 13:55)
Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi apie muilo riešutų "susiskalbimą" - keliems sklbimams naudojate tuos pačius riešutėlius? Aš į maišeli karts nuo karto įmetu po naują riešutėlį palikdama senus, dabar ką tik atidariau skalbyklę, žiūriu - išbyrėjo. Ir nebežinau, surinkti man juos atgal į maišelį a išmesti ir keisti naujais. Dabartiniai atlaikė kokį "niolika" skalbimų. Kadangi skalbiu tik tuos rūbus, kurie neturi ypatingų dėmių ar nešvarumų tai skalbimo kokybės  suprastėjimo kaip ir nepastebiu.... Ačiū  ax.gif

Aš negailiu, turiu kilogramą ir tikrai ilgam. Tai vis pridedu naujų ir ne po vieną, gal todėl ir skalbia. Dar juos patrupinu.
Papildyta:
QUOTE(MaGre @ 2012 03 15, 16:24)
na man jie ne tik kad demiu bet ir kvapo nepasalina  doh.gif

Tai eterinį reikia naudoti.

Nesuprantu, ko jūs taip skundžiatės dauguma? Taigi truputį mąstyti reikia. kai miltelius naudojate, tai visokius minkštiklius pilate ir pan., visokių kvapų ir t.t., o jau kai riešutus, tai norite, kad jie vieni iš savęs panacėja būtų rolleyes.gif
Atsakyti
man tada iskyla klausimas kam isvis tuos riesutus det skalbiant? g.gif
net ir su paprastu vandeniu rezultatas tas pats gaunasi , kelis kart esu pamirsusi ideti skalbimo priemones i skalbianke, rezultatas tas pats kas su muilo riesutais skalbta tik minkstumo nera, del sito nesiginciju, nebent juos vietoj minkstiklio naudot ax.gif

del ismuilinimo irgi labai keista, nes jei jau ismuilinti su muilu su tulzimi ar ukiniu skalbiniai tikrai ir paprastam vandenyje issiplaus ir nereiks tu riesutu doh.gif

gal tiesa rase merginos kad skirtingu tu riesutu buna, as viena rusi esu bandziusi kuria cia buvo ideje kaip prasciausia, be to as manau kiekvienam savo 4u.gif

beje gal galetumete priminti kaip pasidaryti muilo riesutu nuovira, bandysiu sunaudot kitur as juos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As ilga laika nesiryzau naudot muilo riesutu, nors visiem siuliau kaip puiku eko skalbikliuka smile.gif Taciau emiau ir isbandziau, tai dabar dazniausiai dedu maiseli skalbimo riesutu (su senais riesutukais ir vis dadedu koki naujesni) ir puse numatytos dozes skysto ekologisko skalbiklio. Issikalbia labai normaliai ir susitaupo skalbiklio ax.gif
Pastebejau, kad skalbiant 60 laips. temp. issikalbia tikrai geriau nei 40 laips. temp. Tikriausiai cia visiem augaliniam plovikliam galioja, nors ir raso, kad veiksmingi nuo 30 laips temp. smile.gif
Apie sintetinius skalbiklius net atsiminti nenoriu. Neseniai gavau patalyne isskalbta sintetiniais milteliais, tai net miegot negalejau, teko per du kartus isskalbti, kad pagaliau prarastu ta milteliu kvapa... Ka cia ir pridursi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 05 25, 10:08)
Man tai šie riešutai nuostabus dalykas tongue.gif Man dabar smirda žmonės, kurie plauna su milteliais ir taupo, prastai išskalauja juos. Praeini gatvėjė ir nosį riečia nuo jų miltelių, toks pigumo ir nevalyvumo jausmas unsure.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif Visiskai pritariu.Nera nieko slyksciau,nes skalbikliu kvapas doh.gif Kartais kokiam prekybcentruje tenka sprukt i sona,nes galva paskausta nuo aitrumo kokio lenoro ar ko ten schmoll.gif
Perkant riesutus,vistik,reik ziuret ne kur pigiau,o kur kokybiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2012 05 25, 20:26)
drinks_cheers.gif Visiskai pritariu.Nera nieko slyksciau,nes skalbikliu kvapas  doh.gif  Kartais kokiam prekybcentruje tenka sprukt i sona,nes galva paskausta nuo aitrumo kokio lenoro ar ko ten  schmoll.gif
Perkant riesutus,vistik,reik ziuret ne kur pigiau,o kur kokybiskiau smile.gif

Jums ir kitoms pritariu drinks_cheers.gif
Aš pati su pirmaisiais riešutais taip buvau apsipirkusi - ieškojau pigiau... ir nusipirkau visai perdžiuvusius riešutus. doh.gif Po to nusipirkau lipnius riešutukus ir sėkmingai skalbiu. Jei po skalbimo kai kuriuose rūbuose būna tas jų kvapas, bet greit išsivėdina bedžiovinant. ax.gif Tiesiog fantastika, kad rūbai "nebekvepia" buitine chemija thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas pasidalins patirtimi kaip su muilo resutais plauti plaukus? Issiviriau as ta skysti pagal aprasyma, bandziau plauti plaukus. Plaukai minksti, bet prie galvos taip ir liko reibaluoti. As gal nemoku kazko daryti g.gif Skalbti jie man patiko, skalbiniai minkstuciai. Aisku didesniu demiu neiveike, bet as ir nesitikejau is ju kazkokiu stebuklu. smile.gif Labiau gal domiuosi jais kaip priemone plaukams biggrin.gif Ir skystas labai gaunasi tas ploviklis is riesutu. Nezinau kaip normaliai ant galvos uzsipilti. Ir zinoma neputoja. Tad keista kazkaip.
Atsakyti
Pasidalinkite kokius brangesnius riešutus perkate?
Iš asortti suprastėje ti-soap.
Atsakyti
QUOTE(katakombose @ 2012 10 02, 13:46)
Gal kas pasidalins patirtimi kaip su muilo resutais plauti plaukus? Issiviriau as ta skysti pagal aprasyma, bandziau plauti plaukus. Plaukai minksti, bet prie galvos taip ir liko reibaluoti. As gal nemoku kazko daryti g.gif Skalbti jie man patiko, skalbiniai minkstuciai. Aisku didesniu demiu neiveike, bet as ir nesitikejau is ju kazkokiu stebuklu. smile.gif Labiau gal domiuosi jais kaip priemone plaukams biggrin.gif Ir skystas labai gaunasi tas ploviklis is riesutu. Nezinau kaip normaliai ant galvos uzsipilti. Ir zinoma neputoja. Tad keista kazkaip.

Aš plaunu ne su grynu skysčiu, į jį įpilu šiek tiek šampūno, tada man labai liuks. Nes vien tik skystis, tai jau laaabaaai skystas ir visai neputoja, kokį puslitrį turbūt ant galvos supildavau biggrin.gif , o va su trupučiu šampūno visai kas kita.
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 10 02, 20:11)
Pasidalinkite kokius brangesnius riešutus perkate?
Iš asortti suprastėje ti-soap.

Pasidalinkit pasidalinkit smile.gif Noreciau ismeginti
Papildyta:
Ir dar kur isgyti. smile.gif aciu
Atsakyti
Skalbiau keletą kartų su muilo riešutais. "Neprilipo" jie man - nelabai švarūs skalbiniai buvo. Matyt, per kietas vanduo pas mus su jais skalbt. Kad neprapultų likusieji - išsiviriau skystį indams plaut, tas tai nieko daiktas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo scylė: 21 spalio 2012 - 10:47
Mes naudojam muilo riešutus, tik mes jų dedam į maišiuką daugiau nei rašo instrukcijoje, tada ir putoja geriau ir viskas išsiplauna geriau. Juk ir skalbimo milteliai ne visada gerai išskalbia.
Atsakyti