Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(eglute320 @ 2012 03 15, 16:52)
Keista, kad kai kurioms neskalbia unsure.gif  kiek as pazistu zmoniu kurie skalbia ir tikrai ne rubus su kuriais tik namie tevaiksciotu tai viskas kuo puikiausiai bigsmile.gif  o demiu kai kuriu milteliai irgi neissklabia, idomu koks ten kvapas jei neisskalbia blink.gif


na pvz tokie daiktai kaip striukes, dzinsai ir pan, kurie nera daznai skalbiami, lieka kvapas toks nemoku as jo paaiskint, na tikai ne svaros, toks kaip buna dregme su purvu susimaisius, akivaizdziai neisskalbia doh.gif ten kokius ranksluoscius skalbti ar patalyne dar puse bedos, bet netgi vaikiskiems apatiniams jie skalbti nera tinkami, nors keiciam kasdien, bet kol maziukai patys daro , tai ir sisiuko pakliuna ant triusikeliu, tai to kvapo tikrai nepanaikina, velgi reiskia kad neisskalbia, turiu as tu riesutu visa deze, bet skalbiu su skystu Neutral siuo metu doh.gif
Atsakyti
As skalbiu mazosios daugkartines sauskelnes ir tikrai jiokio kvapo nepalieka,sunkiau su baltais skalbiniais,bet siaip rubai buna minksti nenaudojant jiokio sintetinio skalbiniu minkstiklio. Galbut dar priklauso kaip naudojat tos riesutus,as skalbiant zemoj temperaturoj pilu nuovira muilo riesutu,skalbiant 60laipsniu vandenyje dedu 8 kevalus
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a.m.a.n.d.a @ 2012 03 16, 02:25)
As skalbiu mazosios daugkartines sauskelnes ir tikrai jiokio kvapo nepalieka,sunkiau su baltais skalbiniais,bet siaip rubai buna minksti nenaudojant jiokio sintetinio skalbiniu minkstiklio. Galbut dar priklauso kaip naudojat tos riesutus,as skalbiant zemoj temperaturoj pilu nuovira muilo riesutu,skalbiant 60laipsniu vandenyje dedu 8 kevalus
mirksiukas.gif


manau kad taip temperatura svarbi, greiciausiai zemoj temperaturoj jie ir neskalbia doh.gif as irgi dedu panasiai 8-10 riesutu
Atsakyti
Na jie veikia tik nuo 40 laipsniu temperaturos 4u.gif na cia kiekvienam savaip, nevisi ir rubus nesioja vienodai, pvz neisivaizduoju kiek reikia uznesiot striuke ar dzinsus kad kvapas butu schmoll.gif as skalbiu viska ir tikrai nevaisktau purvinais ar nepriziuretais rubais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2012 03 16, 19:40)
Na jie veikia tik nuo 40 laipsniu temperaturos 4u.gif  na cia kiekvienam savaip, nevisi ir rubus nesioja vienodai, pvz neisivaizduoju kiek reikia uznesiot striuke ar dzinsus kad kvapas butu schmoll.gif as skalbiu viska ir tikrai nevaisktau purvinais ar nepriziuretais rubais 4u.gif


na, skalbimui jie tinka, kaip ir daug kur rašoma nuo 30' tongue.gif
http://www.beautyfly...o-riesutai.html

nuoroda atsitiktinė

o nereikia iškart svaidytis, užnešioti rūbai, ar neužnešioti, jei neskalbia tai ir neskalbia, jau anksčiau rašiau, kad jie kažkuo matomai skiriasi , tau pasisekė, taviškiai skalbia, aš turiu tokius pat, kaip nuorodoj, visiškas nulis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 16 kovo 2012 - 19:03
QUOTE(eglute320 @ 2012 03 16, 19:40)
Na jie veikia tik nuo 40 laipsniu temperaturos 4u.gif  na cia kiekvienam savaip, nevisi ir rubus nesioja vienodai, pvz neisivaizduoju kiek reikia uznesiot striuke ar dzinsus kad kvapas butu schmoll.gif as skalbiu viska ir tikrai nevaisktau purvinais ar nepriziuretais rubais 4u.gif


nu as nemanau kad mes uznesiojam, tiesiog sakau kad neskalbiam taip daznai kaip apatinius rubus ar kokias maikutes ir pan , nors skalbiu as praktiskai kasdien, nespeja dziut tai nezinau kaip cia ka uznesiot sugebetumem doh.gif dar pvz vaikai eina i lauka ir ant zemes pasivolioja ir zaidimu aikstelej ant ciuozyklu ir panasiai, jei jau purvinos pvz kelnes iskart skalbiu ir vistiek neiskalbia nors tu ka, taip pat pvz seilinukai doh.gif as savo vaikams leidziu terliotis todel matyt ir muilo riesutai nejama demiu biggrin.gif o del kvapo esu pastebejusi kad ne ant visu drabuziu jis lieka, gal dar ir nuo audinio prillauso g.gif
Papildyta:
QUOTE(mindaiva @ 2012 03 16, 20:03)
aš turiu tokius pat, kaip nuorodoj, visiškas nulis...


maniskiai irgi tokie patys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 03 16, 21:45)
nu as nemanau kad mes uznesiojam, tiesiog sakau kad neskalbiam taip daznai kaip apatinius rubus ar kokias maikutes ir pan , nors skalbiu as praktiskai kasdien, nespeja dziut tai nezinau kaip cia ka uznesiot sugebetumem  doh.gif  dar pvz vaikai eina i lauka ir ant zemes pasivolioja ir zaidimu aikstelej ant ciuozyklu ir panasiai, jei jau purvinos pvz kelnes iskart skalbiu ir vistiek neiskalbia nors tu ka, taip pat pvz seilinukai  doh.gif as savo vaikams leidziu terliotis todel matyt ir muilo riesutai nejama demiu  biggrin.gif  o del kvapo esu pastebejusi kad ne ant visu drabuziu jis lieka, gal dar ir nuo audinio prillauso  g.gif
Papildyta:
maniskiai irgi tokie patys  unsure.gif


Seilinukų dėmių nė milteliai neįveikdavo doh.gif Tad nereikia superinių stebuklų tikėtis iš muilo riešutų - įdėjau, išskalbė ir blizga rūbai. Jei jau dėmių yra, nepasivarginkit jų prieš skalbimą kuo nors apdorot, tada geriau skalbs bet kokios priemonės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reglana: 16 kovo 2012 - 22:55

Kiek teko dometis uzsienio puslapiuose tai visur parasyta,kad skalbiant 30laipsniu temp.riesutai neisskiria saponinu,todel ir nieko neskalbia,todel patariama naudoti skysti,o skalbiant 60laipsniu pacius riesutus.
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2012 03 16, 23:55)
Seilinukų dėmių nė milteliai neįveikdavo  doh.gif  Tad nereikia superinių stebuklų tikėtis iš muilo riešutų - įdėjau, išskalbė ir blizga rūbai. Jei jau dėmių yra, nepasivarginkit jų prieš skalbimą kuo nors apdorot, tada geriau skalbs bet kokios priemonės  mirksiukas.gif


bet ūkiškas muilas dėmes kažkodėl išima seilinukų g.gif , bent jau man tai tikrai, taip kad ne stebuklas tie riešutai...kaip juos čia reklamuoja
Atsakyti
Gal tikrai pataiket ant prastu riesutuku g.gif na as pirkau pagal rekomendacija naudojancio zmogaus, tai ir man puikiai skalbia. Pirkau tokius muilo riesutai Jie tokie net lipnus. O skalbia tikrai nuo 40 C 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau už 12lt,pusė kg,indiški,pabaigiau maišelį,nepatiko,skalbiu dažnai,dažniausiai 40 temperaturoje,grįžau prie miltelių
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2012 03 18, 11:53)
bet ūkiškas muilas dėmes kažkodėl išima seilinukų g.gif , bent jau man tai tikrai, taip kad ne stebuklas tie riešutai...kaip juos čia reklamuoja


Aš tik norėjau pasakyti, kad nesitikėtų žmonės iš riešutų didesnių stebuklų nei iš miltelių, ir kad nei milteliai, nei riešutai be ūkiško muilo rimtesnių dėmių nepašalins. mirksiukas.gif
Aš riešutus naudoju ir esu patenkinta, bet reklama tai tikrai neužsiimu. tongue.gif
Atsakyti