Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 03 04, 16:37)
na as naudoju viskam valyt. neskalbia man jie ne velnio, blogiausia preke, kuria esu isigijusi. nors ekologijos irgi ziuriu. rubai kaip buvo purvini taip ir liko. bet 50 lt i komposta ismest gaila, tai pasidarau nuovira (viriau kaip rase ant dezutes) tai i indu plovikli pilu (10% ploviklio ir likusi dalis nuoviro), smapunai, duso zele, grindim plaut irgi pilu. zodziu visur, nes reik isnaudot kaip nors. manau jie tik prausimuisi geri, kad maziau ant saves chemijos pilt. o valymui tai briedas visiskas. bet gal man partija prastai uzaugusi pakliuvo  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Plaunu grindis ir as o rubai visi purvini lieka, ivairias temperaturas bandziau. O sodos kiek girdejau negalima deti i skalbimo masina. schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(magute @ 2012 03 04, 20:28)
nepagalvojau, kad sodos galima ideti. nu reiks ir man pabandyti


tai kam tada tie riešutai dar? čia jau vien soda skalbs biggrin.gif
...
apskritai kiek paskaičiau, tai susidariau nuomonę, kad į LT greičiausiai, kaip ir dauguma prekių, taip ir riešutai pakliūna arba seni, arba kažkokie trečiarūšiai.kaip ir kava , skalbimo milteliai ir pan. ...
va kaip reglana rašė, šie riešutukai, gal ir išskiria muilavimui putas, o pas mane jie nesutrupėję, kaip ir sveiki, bet sausoki...jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 05 kovo 2012 - 14:53
QUOTE(mindaiva @ 2012 03 05, 15:46)
tai kam tada tie riešutai dar? čia jau vien soda skalbs biggrin.gif
...
apskritai kiek paskaičiau, tai susidariau nuomonę, kad į LT greičiausiai, kaip ir dauguma prekių, taip ir riešutai pakliūna arba seni, arba kažkokie trečiarūšiai.kaip ir kava , skalbimo milteliai ir pan. ...
va kaip reglana rašė, šie riešutukai, gal ir išskiria muilavimui putas, o pas mane jie nesutrupėję, kaip ir sveiki, bet sausoki...jokio efekto  schmoll.gif


Gali būti, kad mes kokybiškų prekių nematom g.gif
Dabar tie riešutai, kuriuos turiu, netgi lipnūs, dedant į drobinį maišelį pirštai lipnūs pasidaro, o kai reikia su kočėlu susmulkint, tai nelabai traiškosi ax.gif Riešutai susispaudžia, bet nesutrupa į mažesnes dalis. smile.gif
Atsakyti
Turiu riesutus tiesiai is Indijos ,jie tokie tikrai grazesni ir ne tokie suvyte kaip teko matyt parduodamus LT ax.gif Kolkas isbandau juos,tai skalbimui ir indu plovimui nelabai,bet plaukus isplove gerai 4u.gif ir pasidariau skysta ranku muila,kuris siek tiek putoja,tai rankas tikrai ymanoma nusipaluti 4u.gif
Atsakyti
Riešutai visiškai man nepasiteisinusi skalbimo priemonė, dar plius tas kvapas schmoll.gif nešvaresnių rūbų neišplauna visai.. kad sunaudot, su jais plaunu dabar tik patalynę...
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2012 01 27, 13:56)
Noreciau ir as pasisakyti, jau gal 6men naudoju riesutelius, ir labai dziaugiuosi 4u.gif  skalbia jie gerai, jei yra demiu - dedu dar ringuvos demiu isemeja, jei skalbiu baltus rubus tai sodos pora saukstu i milteliams skirta vieta ipilu, nepapilkejo nei vienas rubas, nors beveik kasdien su baltu chalatu vaikstau(na ne namie, tai jis trinamas tasei, ant kitu rubu ir pan), ir jis tikrai baltutelis drinks_cheers.gif , del kvapo tai sutinku kad actas jauciasi, bet tik riesutu maiselyje, isskalbus tikrai nesmirda ar pan. jei svarstot tikrai patariu pabandyt, bent jau tamsiems kasdieniams rubams, dzinsams puikiai tinka, daug susitaupo  thumbup.gif  thumbup.gif

Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi apie muilo riešutų "susiskalbimą" - keliems sklbimams naudojate tuos pačius riešutėlius? Aš į maišeli karts nuo karto įmetu po naują riešutėlį palikdama senus, dabar ką tik atidariau skalbyklę, žiūriu - išbyrėjo. Ir nebežinau, surinkti man juos atgal į maišelį a išmesti ir keisti naujais. Dabartiniai atlaikė kokį "niolika" skalbimų. Kadangi skalbiu tik tuos rūbus, kurie neturi ypatingų dėmių ar nešvarumų tai skalbimo kokybės suprastėjimo kaip ir nepastebiu.... Ačiū ax.gif
Atsakyti
Apelsina, o tie riešutukai skalbyklėje be maišiuko tabaluodavosi?

Man jie nepasiteisino, nebent pošvarių audinių aveju. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(upe_ @ 2012 03 14, 16:37)
Apelsina, o tie riešutukai skalbyklėje be maišiuko tabaluodavosi?

Man jie nepasiteisino, nebent pošvarių audinių aveju.  unsure.gif

Man irgi nepasiteisino, nebent švariems skalbiniams
Atsakyti
ir man nepasiteisino, visiskai neskalbia doh.gif reiks bandyt gal indu plovikli ar pan pasidaryt is ju g.gif
Atsakyti
turiu ir as tuos riesutus,man jie gerai skalbia,uzstatau ant ilgesnio skalbimo laiko,apie pora val. skalbiasi,nebent jei labai dideles demes,tai gal ir neisskalbs gerai,bet taigi ir nevisi iprasti skalbimo milteliai isplauna denes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slidi @ 2012 03 15, 16:02)
turiu ir as tuos riesutus,man jie gerai skalbia,uzstatau ant ilgesnio skalbimo laiko,apie pora val. skalbiasi,nebent jei labai dideles demes,tai gal ir neisskalbs gerai,bet taigi ir nevisi iprasti skalbimo milteliai isplauna denes smile.gif


na man jie ne tik kad demiu bet ir kvapo nepasalina doh.gif
Atsakyti
Keista, kad kai kurioms neskalbia unsure.gif kiek as pazistu zmoniu kurie skalbia ir tikrai ne rubus su kuriais tik namie tevaiksciotu tai viskas kuo puikiausiai bigsmile.gif o demiu kai kuriu milteliai irgi neissklabia, idomu koks ten kvapas jei neisskalbia blink.gif
Atsakyti