Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

Nezinau,as nepernesu visu tu minkstikliu kvapu schmoll.gif Mane nerviskai veikia,kai eini parduotuveje ir is skirtingu pusiu trenkia yvairus kvapai,dar baisiau,kai tuos kvapus papildo kvepalais doh.gif Misinys tobulas doh.gif

Merginos,priminkit,kokia ten druska naudot su riesutais,didesniam efektyvumui.
Man ,panasu,kuo toliau tuo labiau stogas vaziuoja nuo minties apie chemija,negaliu daugiau jokios naftos tept sau ar vaikams,skalbt kazkuo neaiskiu ... doh.gif
Atsakyti
Aš tai eko skystį skalbiniams naudoju.

O šiaip dėmėms išimti yra toks Ecover dėmių išėmėjas: http://www.sveikipro...s-200-ml-ecover
Arba Sonett tulžies muilas: http://ekologiskipro...ilas/p_229.html

Parduotuvės parinktos atsitiktinai. Sonett produkcijos yra pirkti ir Rimi eko skyrelyje.

Atsakyti
Merginos,
jei riešutai dedami tiesiai į skalbimo mašiną, tai kaip skalbiniai išsiskalauja?
Atsakyti
QUOTE(Uvė @ 2012 02 27, 22:19)
Merginos,
jei riešutai dedami tiesiai į skalbimo mašiną, tai kaip skalbiniai išsiskalauja?

Drabuziai skalaujami saltu vandeniu,o saltam vandenyje riesutai neisskiria soponinu(ar kaip ten jie biggrin.gif ) 4u.gif

Atsakyti
Sveikos,o gal kurios bande muilo riesutus panaudot ne tik skalbiniu plovimui? As pasidariau skysti plaukams plauti 4u.gif
Idomu ,butu jei kas turetu pasidalint kokiu receptu su muilo riesutais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a.m.a.n.d.a: 01 kovo 2012 - 18:40
na as naudoju viskam valyt. neskalbia man jie ne velnio, blogiausia preke, kuria esu isigijusi. nors ekologijos irgi ziuriu. rubai kaip buvo purvini taip ir liko. bet 50 lt i komposta ismest gaila, tai pasidarau nuovira (viriau kaip rase ant dezutes) tai i indu plovikli pilu (10% ploviklio ir likusi dalis nuoviro), smapunai, duso zele, grindim plaut irgi pilu. zodziu visur, nes reik isnaudot kaip nors. manau jie tik prausimuisi geri, kad maziau ant saves chemijos pilt. o valymui tai briedas visiskas. bet gal man partija prastai uzaugusi pakliuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 03 04, 15:37)
na as naudoju viskam valyt. neskalbia man jie ne velnio, blogiausia preke, kuria esu isigijusi. nors ekologijos irgi ziuriu. rubai kaip buvo purvini taip ir liko. bet 50 lt i komposta ismest gaila, tai pasidarau nuovira (viriau kaip rase ant dezutes) tai i indu plovikli pilu (10% ploviklio ir likusi dalis nuoviro), smapunai, duso zele, grindim plaut irgi pilu. zodziu visur, nes reik isnaudot kaip nors. manau jie tik prausimuisi geri, kad maziau ant saves chemijos pilt. o valymui tai briedas visiskas. bet gal man partija prastai uzaugusi pakliuvo  smile.gif


Gal nekokybiškus riešutus įsigijote? Aš pirmuosius kai pirkau, tai buvo labai sausi ir suskilinėję, tad ir skalbimo kokybės visai nebuvo, o po to kai nusipirkau kitus, beveik visi riešutukai "cieli" ir tokie kaip sakuoti. smile.gif
Atsakyti
O is kur perkat muilo riesutus? As pirkau Rasakiloj TI-SOAP vadinasi. Man irgi nekaip skalbia g.gif Issiviriau ir as nuoviro, tai su juo dabar skalbiu, bent putoja, bet rubai tai nepasakyciau, kad labai gerai isskalbti butu..
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2012 03 04, 16:52)
Gal nekokybiškus riešutus įsigijote? Aš pirmuosius kai pirkau, tai buvo labai sausi ir suskilinėję, tad ir skalbimo kokybės visai nebuvo, o po to kai nusipirkau kitus, beveik visi riešutukai "cieli" ir tokie kaip sakuoti.  smile.gif


man irgi tokia mintis buvo. jie pas mane is tikruju suskile i daug daliu ir sausi. o is kur perkat? ir ar patikrinat?
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2012 01 27, 15:56)
Noreciau ir as pasisakyti, jau gal 6men naudoju riesutelius, ir labai dziaugiuosi 4u.gif  skalbia jie gerai, jei yra demiu - dedu dar ringuvos demiu isemeja, jei skalbiu baltus rubus tai sodos pora saukstu i milteliams skirta vieta ipilu, nepapilkejo nei vienas rubas, nors beveik kasdien su baltu chalatu vaikstau(na ne namie, tai jis trinamas tasei, ant kitu rubu ir pan), ir jis tikrai baltutelis drinks_cheers.gif , del kvapo tai sutinku kad actas jauciasi, bet tik riesutu maiselyje, isskalbus tikrai nesmirda ar pan. jei svarstot tikrai patariu pabandyt, bent jau tamsiems kasdieniams rubams, dzinsams puikiai tinka, daug susitaupo  thumbup.gif  thumbup.gif

nepagalvojau, kad sodos galima ideti. nu reiks ir man pabandyti
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 03 04, 15:37)
na as naudoju viskam valyt. neskalbia man jie ne velnio, blogiausia preke, kuria esu isigijusi. nors ekologijos irgi ziuriu. rubai kaip buvo purvini taip ir liko. bet 50 lt i komposta ismest gaila, tai pasidarau nuovira (viriau kaip rase ant dezutes) tai i indu plovikli pilu (10% ploviklio ir likusi dalis nuoviro), smapunai, duso zele, grindim plaut irgi pilu. zodziu visur, nes reik isnaudot kaip nors. manau jie tik prausimuisi geri, kad maziau ant saves chemijos pilt. o valymui tai briedas visiskas. bet gal man partija prastai uzaugusi pakliuvo  smile.gif

ir man jie visai neskalbia, VISISKAI. Turiu vaikus, tad apie demes net nekalbu, nesamone. Siaip nebent ne purviniems rubams...o apie visa sita reikes pagalvot, ka jus parasete, nors neuzsiimsiu, kazkaip per 10 metu gal ir sunaudosiu...
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 03 04, 18:57)
man irgi tokia mintis buvo. jie pas mane is tikruju suskile i daug daliu ir sausi. o is kur perkat? ir ar patikrinat?


Aš Šiauliuose pirkau, pirmieji buvo tokie http://www.parduotuv...sutai-500kg.jpg
Perkant galima apžiūrėti, jei permatomas maišelis. Tai antruosius kai pirkau, iškart mačiau, kad lipnūs, tamsūs ir nesubyrėję riešutai. Pirmuosius taip pat apžiūrėjau, bet tada dar supratimo neturėjau, kokie turi būti. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Vinija @ 2012 03 04, 22:23)
ir man jie visai neskalbia, VISISKAI. Turiu vaikus, tad apie demes net nekalbu, nesamone. Siaip nebent ne purviniems rubams...o apie visa sita reikes pagalvot, ka jus parasete, nors neuzsiimsiu, kazkaip per 10 metu gal ir sunaudosiu...


Aš prieš plaudama, dėmes muilu įtrinu, o jei rimtesnės dėmės - tai dar kuo nors jas apdoroju. Tą darydavau ir su milteliais skalbiant, nes žiūrėk, kokių kojinių neįtrynei muilu, tai ir milteliai stebuklų nepadarė. doh.gif O čia su riešutais ekologiškiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reglana: 04 kovo 2012 - 21:42