Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(indica @ 2011 12 03, 12:55)
Siaip kai kurie ekologiski balikliai labai neblogai isima kakucius ir be trynimu, o jei dar skalbiant aukstesnej tempereturoj, tai isvis nieko nelieka mirksiukas.gif


Aš vis neįsigyju ekologiškų baliklių, tai ir tenka trint ūkišku muilu ax.gif Anam poste tiesiog norėjau pasakyt, kad ir tie milteliai stebuklų nepadaro, tad dėl vaiko sveikatos geriau naudot riešutus, prieš tai dėmeles kažkuo apdorojus mirksiukas.gif
Aš pati savo "kailiu" įsitikinau - skalbiant milteliais niežėjo odą, o pradėjus skalbt riešutais niežėjimas po kurio laiko dingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 12 03, 14:12)
Aš vis neįsigyju ekologiškų baliklių, tai ir tenka trint ūkišku muilu  ax.gif  Anam poste tiesiog norėjau pasakyt, kad ir tie milteliai stebuklų nepadaro, tad dėl vaiko sveikatos geriau naudot riešutus, prieš tai dėmeles kažkuo apdorojus  mirksiukas.gif
Aš pati savo "kailiu" įsitikinau - skalbiant milteliais niežėjo odą, o pradėjus skalbt riešutais niežėjimas po kurio laiko dingo  thumbup.gif

O skalbdavote paprastais ar ekologiskais milteliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 03, 19:01)
O skalbdavote paprastais ar ekologiskais milteliais? g.gif


Paprastais. ax.gif Metų metais skalbiau tais pačiais, bet gal kokie metai ar kiek daugiau odą niežėti pradėjo. Net neįtariau, kad milteliai gali būti kalti, galvojau oda sausa, nevisa kremais pasitepu... blush2.gif Tai pirmiausia dėl vaiko, o po to dėl savęs išbandžiau riešutus. Oda sausa, bet ji nebeniežti. biggrin.gif
Atsakyti
As mazylio visus rubelius ir patalyne skalbiu su muilo riesutais. isisenejusiu demiu jie neisskalbia (jas pasalinu ukiniu muilu), bet siaip as jais patenkinta. Vaikiukui niekada nebuvo jokiu isberimu.
savo apatinius irgi skalbiu su jais. kazkaip atrodo sveikiau, kai jokie milteliu likuciai nesiliecia su jautriausiomis kuno vietomis.
Atsakyti
O as negaliu nesioti drabuziu, isskalbtu su riesutais, nes jie igauna dvokianti kvapa. Bandzia lasinti levandu eterini alieju, bet to kvapo nepanaikina. Gal kas irgi susiduret su sia problema.

P.S. Patys riesutai dezuteje taip pat turi nemalonu kvapa ir niekaip neissivedina.
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2011 12 07, 12:16)
O as negaliu nesioti drabuziu, isskalbtu su riesutais, nes jie igauna dvokianti kvapa. Bandzia lasinti levandu eterini alieju, bet to kvapo nepanaikina. Gal kas irgi susiduret su sia problema.

P.S. Patys riesutai dezuteje taip pat turi nemalonu kvapa ir niekaip neissivedina.

Taip tikrai neturi buti. Speju, riesutai pasene g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2011 12 07, 13:16)
O as negaliu nesioti drabuziu, isskalbtu su riesutais, nes jie igauna dvokianti kvapa. Bandzia lasinti levandu eterini alieju, bet to kvapo nepanaikina. Gal kas irgi susiduret su sia problema.

P.S. Patys riesutai dezuteje taip pat turi nemalonu kvapa ir niekaip neissivedina.


Jie turi panašų į actą kvapą, bet man jie nedvokia. O išskalbus jei ir jaučiasi kiek to kvapo, tai labai greit išsivėdina. ax.gif
Atsakyti
Noreciau ir as pasisakyti, jau gal 6men naudoju riesutelius, ir labai dziaugiuosi 4u.gif skalbia jie gerai, jei yra demiu - dedu dar ringuvos demiu isemeja, jei skalbiu baltus rubus tai sodos pora saukstu i milteliams skirta vieta ipilu, nepapilkejo nei vienas rubas, nors beveik kasdien su baltu chalatu vaikstau(na ne namie, tai jis trinamas tasei, ant kitu rubu ir pan), ir jis tikrai baltutelis drinks_cheers.gif , del kvapo tai sutinku kad actas jauciasi, bet tik riesutu maiselyje, isskalbus tikrai nesmirda ar pan. jei svarstot tikrai patariu pabandyt, bent jau tamsiems kasdieniams rubams, dzinsams puikiai tinka, daug susitaupo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As jau 1,5 metu naudoju ir tikrai laaaaabai patenkinta, didesnes demes praplaunu dar pries skalbima muilu su tulzim.
Atsakyti
As pries menesi pradejau naudoti, esu labai patenkinta smile.gif Pirkau ekopirk, ten pigiausiai radau, bent kol vyksta akcija smile.gif O vaikucio kakucius daugkartinese sauskelnese irgi itrinu Ringuvos demiu isemeju, paskui viska 60 laipsniu temperaturoje skalbiu, jokiu demiu nelieka. Arba idedu ekologisko demiu isemejo sauksteli, taip pat labai gerai smile.gif O kvapo nelieka jokio, man netgi kazkokiais lyg vaisiais kvepia skalbiniai... na cia kiekviena skirtingai, bet as nekenciu to "alpiu kalnu" ar kitokio skalbimo milteliu kvapo, nes rubu nenesiojam tiek, kad pradetu kvapa skleist smile.gif Taigi muilo riesutukai puikiai tinka smile.gif
Atsakyti
Čia visos skalbiat a le ekologiškai, su muilo riešutais, patrinant dėmes, kurios neišsiskalbia Rinuvos muilu, a le kad Ringuvos muilas ne kokios sudėties. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 04, 11:57)
Čia visos skalbiat a le ekologiškai, su muilo riešutais, patrinant dėmes, kurios neišsiskalbia Rinuvos muilu, a le kad Ringuvos muilas ne kokios sudėties.  biggrin.gif



netrinam ringuvos muiku, šlykštus kvapas biggrin.gif

o iš tikro ne tik dėl ekologiškumo, o dėl to kad 1) be kvapo 2) pigiau. naudojam riešutus ir skalbimo rutulius. o dėmės... kai reikia, tada turiu nežinau kokios ten sudėties, bet malonaus kvapo pieštukas iš ekologiškų prekių (sau galvos nesuku kiek iš tikro ekologiškas... ax.gif ), arba tiesigo užsilikusia nuo senų laikų chemija patrinu, bet retai prireikia.
Atsakyti