Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

Tai visgi apibendrinant, veikia tie kamuoliukai ar neveikia? Nes as nesuprantu kaip galima svariai isskalbti be milteliu... Ir jei veikia tai kur ju PIGIAUSIAI galima isigyti? Dekui is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GerdaZem @ 2011 10 28, 14:11)
Tai visgi apibendrinant, veikia tie kamuoliukai ar neveikia? Nes as nesuprantu kaip galima svariai isskalbti be milteliu... Ir jei veikia tai kur ju PIGIAUSIAI galima isigyti? Dekui is anksto smile.gif


manodraugas aiskino,kadesme ne milteliuse, o vykstanciame procese, toliau fizikospamokele apie molekules ir t.t....reziume, kad galima be milteliu iskalbt, bet va kvapa idomu,ar panaikintume be ju?
Atsakyti
Gal galit pasakyti, kur tu riešutuku pigiausiai galima isigyti. Palnuoju mamai Kaledu proga padovanoti.
Tinka arba el.parduotuves arba Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 11 26, 21:54)
Gal galit pasakyti, kur tu riešutuku pigiausiai galima isigyti. Palnuoju mamai Kaledu proga padovanoti.
Tinka arba el.parduotuves arba Vilnius.


assorti pirkau, ieškok per google, rasi pasiūlymų
Atsakyti
Atsargiai, kad kartais tas "pigiai" nebūtų ir "nekokybiškai" mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek paziurejau tai pasirinkimas is 2 variantu.
Sitas pigesnis http://www.assorti.l...-riesutai-500ml , kazi kaip kokybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 11 27, 20:25)
kiek paziurejau tai pasirinkimas is 2 variantu.
Sitas pigesnis http://www.assorti.l...-riesutai-500ml , kazi kaip kokybe  g.gif

naudoju jau 3 pakuote, man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 11 27, 22:25)
Sitas pigesnis http://www.assorti.l...-riesutai-500ml , kazi kaip kokybe  g.gif

As taip pat naudoju sita. Skalbia gerai thumbup.gif
Atsakyti
Nustebau, kad kai kurios skundžiatės jų "actiniu" kvapu. Nesu jų pirkusi Lietuvoj, bet buvau parsivežusi iš Indijos (kur jie ir auga), tai sakyčiau, man tie riešutukai maloniai salsvai kvepėjo, buvo mėsingesni ir ne tokie sudžiūvę, kokius teko apžiūrinėti čia. Gal prieš perkant, reiktų pasidomėti, kokių metų jie derliaus - gal kai kurie pardavėjai bando prakišti ir senus, bet gi kasmet jų šviežių užderi mirksiukas.gif
O dėl skalbimo labai nesidžiaugiu: kadangi dažnai tenka skalbti leliukiškus kakučius ir purvą, tai niekaip neapsieinu be skalbimo miltelių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 02, 01:27)
Nustebau, kad kai kurios skundžiatės jų "actiniu" kvapu. Nesu jų pirkusi Lietuvoj, bet buvau parsivežusi iš Indijos (kur jie ir auga), tai sakyčiau, man tie riešutukai maloniai salsvai kvepėjo, buvo mėsingesni ir ne tokie sudžiūvę, kokius teko apžiūrinėti čia. Gal prieš perkant, reiktų pasidomėti, kokių metų jie derliaus - gal kai kurie pardavėjai bando prakišti ir senus, bet gi kasmet jų šviežių užderi mirksiukas.gif
O dėl skalbimo labai nesidžiaugiu: kadangi dažnai tenka skalbti leliukiškus kakučius ir purvą, tai niekaip neapsieinu be skalbimo miltelių doh.gif


Aš net ir milteliais skalbdama, tas kakučių dėmes vis tiek gerai ūkišku muilu turėdavau įtrinti doh.gif Tad po tokio muilinimo, galima jau ir su riešutais skalbti. Ir vaikučiui sveikiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reglana: 02 gruodžio 2011 - 22:58
QUOTE(reglana @ 2011 12 02, 22:57)
Aš net ir milteliais skalbdama, tas kakučių dėmes vis tiek gerai ūkišku muilu turėdavau įtrinti  doh.gif  Tad po tokio muilinimo, galima jau ir su riešutais skalbti. Ir vaikučiui sveikiau  4u.gif

Siaip kai kurie ekologiski balikliai labai neblogai isima kakucius ir be trynimu, o jei dar skalbiant aukstesnej tempereturoj, tai isvis nieko nelieka mirksiukas.gif
Atsakyti
Skalbiu riesutais, man labai patinka smile.gif
o ar bandet ju viralu nupurkst geliu lapus- bandykit, toks geras efektas-lapai blizga, ir gele pasitresia. Ir dar... nusigydziau netiketai karpa, turejau ant pirsto, niekas nepadejo-o cia zaibiskas veikimas, purskiau pomdoru lapus siltnami(uzpuole kenkejai) vistiek, kai laikai purkstuka iskeles, kazkiek patekdavo ant ranku,pareinu namo, ziuriu mano karpa tik ant vieno krastelio laikos, su visom saknim... beldziu i medi-viskas nukrito ir dingo smile.gif))))

va tokia mano patirtis,-bandykit merginos ne tik skalbt, bet juos daug kur galima pritaikyt smile.gif
Atsakyti