Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

Laba diena smile.gif nelabai skaiciau visos temos, bet norejau pasidalinti patirtimi, skalbiant riesutais smile.gif anyta padovanojo soapnuts kazkaip ten vadinas. Kadangi turim leliuka, tai as drasiai jais skalbiau jos drabuzelius. Bet pasirodo ir jie alergizuoja blink.gif Nudegino dukrytei odyte. Gal as pati kalta, kad patikejau jais...Tiesiog norejau pasidalinti patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2011 09 28, 12:52)
Laba diena smile.gif nelabai skaiciau visos temos, bet norejau pasidalinti patirtimi, skalbiant riesutais smile.gif anyta padovanojo soapnuts kazkaip ten vadinas. Kadangi turim leliuka, tai as drasiai jais skalbiau jos drabuzelius. Bet pasirodo ir jie alergizuoja blink.gif  Nudegino dukrytei odyte. Gal as pati kalta, kad patikejau jais...Tiesiog norejau pasidalinti patirtimi 4u.gif



o kokie čia?????
Atsakyti
A6 pati esu labai alergiška, bet skalbiu Muilo riešutais, kuriuos perku Kaune Maironio 6,Nojustoj.Jokių kitų nenaudoju, nors mačiau ir keliais litais pigiau.Tai negaliu už tuos kitus kalbėti, bet...nebūtinai turėjo išberti nuo jų.Dažnai mamos klysta, kad alergija nuo to ar ano, nes pagrindinis dalykas,nuo kurio beria kūdikį - yra maistas.Ir nesvarbu, ar dar tik geria pienuką, ar jau valgo košytes ir kt.

Tik pastebėjimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 09 28, 14:34)
o kokie čia?????


Ir aš norėjau klausti to paties. Keista, kad jie gali alergizuoti...
Atsakyti
Dukrytes berimas yra isorinej koju pusej ir rankyciu visa isorine puse. Pleiskanoja, serpetoja odyte. Ten daugiausia lieciasi su rubeliais. Negalvokit, kad as pati sugalvojau, jog nuo skalbimo priemones cia. Gydytoja man taip pasake. Bandziau nekeisti skalbimo priemones, o pateplioti dukryte gydomaisiai kremais, bet padeda tik tam kartui. Del maisto alergijos, tai patikekit, kadangi kovojom su pilvu ir siaip dukryte nerami, tai valgau labai atrinkta maista ir maistui alergija jau zinau kokia. Nelabai isivaizduoju, kad tokiose vietose laaaabai sausa odyte gali buti kazkas kito, nei alergija skalbimo priemonei. As jau sakiau, tai tik mano pastebejimas. Tikrai nenoriu daryti antireklamos muilo riesutams 4u.gif Gal gydytoja klysta mirksiukas.gif
Beje as pati ispuciau akis, kai gydytoja apkaltino skalbimo priemone blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikute84: 29 rugsėjo 2011 - 08:29
QUOTE(pikute84 @ 2011 09 29, 10:28)
Dukrytes berimas yra isorinej koju pusej ir rankyciu visa isorine puse. Pleiskanoja, serpetoja odyte. Ten daugiausia lieciasi su rubeliais. Negalvokit, kad as pati sugalvojau, jog nuo skalbimo priemones cia. Gydytoja man taip pasake. Bandziau nekeisti skalbimo priemones, o pateplioti dukryte gydomaisiai kremais, bet padeda tik tam kartui. Del maisto alergijos, tai patikekit, kadangi kovojom su pilvu ir siaip dukryte nerami, tai valgau labai atrinkta maista ir maistui alergija jau zinau kokia. Nelabai isivaizduoju, kad tokiose vietose laaaabai sausa odyte gali buti kazkas kito, nei alergija skalbimo priemonei. As jau sakiau, tai tik mano pastebejimas. Tikrai nenoriu daryti antireklamos muilo riesutams  4u.gif Gal gydytoja klysta mirksiukas.gif
Beje as pati ispuciau akis, kai gydytoja apkaltino skalbimo priemone blink.gif

Pikiue84, gal galetumet parasyti arba nuotrauka imesti, kokie tai riesutai
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2011 09 29, 11:29)
Pikiue84, gal galetumet parasyti arba nuotrauka imesti, kokie tai riesutai


As kazkaip nenoriu antireklamos daryt tiems riesutams, kuriuos turiu unsure.gif Gal mano dukrytes oda tokia super jautri g.gif Siaip man jie tiko ir patiko. Ir tikiuosi galesiu jais skalbti, kai paaugs maziuke. Nes mums ir milteliai kudikiams skirti netiko doh.gif
www.soapnuts.lt va situos turiu
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2011 09 29, 16:19)
As kazkaip nenoriu antireklamos daryt tiems riesutams, kuriuos turiu unsure.gif Gal mano dukrytes oda tokia super jautri g.gif Siaip man jie tiko ir patiko. Ir tikiuosi galesiu jais skalbti, kai paaugs maziuke. Nes mums ir milteliai kudikiams skirti netiko doh.gif
www.soapnuts.lt va situos turiu


Aš tokį pat drobinį maišelį pirkau Šiauliuose g.gif Lyg ir tinka mums, na, bet ir milteliams nebuvom jautrūs. Tai čia vėl kita kalba. O jei skalbiat, pvz., ūkišku muilu, ar geriau dukrytei būna?
Bet man neputoja skalbiant, gal tik kartą kitą putojo, o daugiau neputoja nė kiek. Dėlto galvoju, kad yra nelabai geri tie riešutai. Atrodo, kad per vieną kartą jie "nusiskalbia" ir nebetinka kitam skalbimui. Bandysiu pirkt kitur, kur buvo brangiau, bet tuo pačiu tie riešutai buvo "mėsingesni" ir berods lipnūs. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reglana: 29 rugsėjo 2011 - 18:55
QUOTE(reglana @ 2011 09 29, 18:53)
Aš tokį pat drobinį maišelį pirkau Šiauliuose  g.gif  Lyg ir tinka mums, na, bet ir milteliams nebuvom jautrūs. Tai čia vėl kita kalba. O jei skalbiat, pvz., ūkišku muilu, ar geriau dukrytei būna?
Bet man neputoja skalbiant, gal tik kartą kitą putojo, o daugiau neputoja nė kiek. Dėlto galvoju, kad yra nelabai geri tie riešutai. Atrodo, kad per vieną kartą jie "nusiskalbia" ir nebetinka kitam skalbimui. Bandysiu pirkt kitur, kur buvo brangiau, bet tuo pačiu tie riešutai buvo "mėsingesni" ir berods lipnūs.  ax.gif


Dabar skalbiu su ringuvos muilo drozlemis, tai gereja situacija smile.gif Tikiuosi susitvarkysim su ta alergija ax.gif O tie riesutai putot turetu?? As nemaciau isvis, kad putotu g.gif Ir dar man uzkliuvo tas toks kaip acto kvapas unsure.gif Taip visi tie riesutai smirda? Nu ir aisku papilkeja balti rubai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2011 09 30, 09:20)
Dabar skalbiu su ringuvos muilo drozlemis, tai gereja situacija smile.gif  Tikiuosi susitvarkysim su ta alergija ax.gif  O tie riesutai putot turetu?? As nemaciau isvis, kad putotu g.gif  Ir dar man uzkliuvo tas toks kaip acto kvapas unsure.gif Taip visi tie riesutai smirda? Nu ir aisku papilkeja balti rubai doh.gif


Kitos narės rašė, kad putoja skalbiant. Yra tas ale acto kvapas, bet man labai greit jis išgaruoja. smile.gif Ir kadangi valydama dulkes ar plaudama grindis, acto įpilu į vandenį, tai man tas kvapas nemaišo ax.gif
Atsakyti
Jau kurį laiką skalbiu muilo riešutais, ir berods sumažėjo odos niežulys. thumbup.gif Vadinas, nauda ne tik mano vaikams, bet ir man pačiai ax.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Aš skalbinių kvapą pagerinu į skalavimo skyrelį įpildama vandens ir įlašindama eterinio aliejaus, arba ant neplyštančios servetėlės (tipo pampers) užlašinu eterinio aliejaus ir dedu kartu su sklabiniais į džiovintuvą - tada dar geresnis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti