Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(Murlyka @ 2011 09 09, 14:04)
Balti rūbai skalbiant riešutais pilkėja, bet pilkėja visi rūbai, jeigu be baliklių smile.gif Gera mintis dėl sodo smile.gif


va va, aš irgi jau šitą buvau pagalvojusi, kad didžiausias skirtumas vandeny.
kad aš nesirūpinu baliklių pirkimu, bet ir ne tiek pilkėja rūnbi, nes pas mus vanduo švarus. o kai skalbi kalkėse, rudyse i senų vamzdynų ar geležingam vandeny, tai tokie jei ir lieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 09 rugsėjo 2011 - 19:42
QUOTE(Fedes @ 2011 09 09, 20:41)
va va, aš irgi jau šitą buvau pagalvojusi, kad didžiausias skirtumas vandeny.
kad aš nesirūpinu baliklių pirkimu, bet ir ne tiek pilkėja rūnbi, nes pas mus vanduo švarus. o kai skalbi kalkėse, rudyse i senų vamzdynų ar geležingam vandeny, tai tokie jei ir lieka.

Taigi, mūsų vanduo labai rūdingas, todėl ir rūbai ir skalbimo mašina greitai pasidengia rusvu rūdžių sluoksniu... Tiesą sakant turim įsivedę vandenį iš šulinio papildomai, nes tiekimas iš vandentiekio nestabilus, bet kvaila esu ir niekaip nepersijungiu prieš skalbdama vandens iš šulinio. Manau baltiems rūbams būtų labai į sveikatą toks variantas.
Atsakyti
kaip suprantu su mano riešutais viskas gerai g.gif skalbsim toliau, tik ne baltus skalbinius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 09 07, 23:15)
riešutai ir baliklis, ate ekologija... doh.gif

Deguonies pagrindo baliklis, ne koks chloras. Naudojau Ecover, dabar bandysiu Ecoleaf priedą ypač nešvariems skalbiniams. Pagal sudėtį didelė dalis deguonies baliklio).
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 09 08, 08:23)
Įdedu valgomosios sodos ir bėdos nėra  ax.gif  Niekas nepapilkėja, niekas nenusiskalbia  thumbup.gif

koki kieki sodos reikia dėti vienam skalbimui?
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 09 14, 11:53)
Deguonies pagrindo baliklis, ne koks chloras. Naudojau Ecover, dabar bandysiu Ecoleaf priedą ypač nešvariems skalbiniams. Pagal sudėtį didelė dalis deguonies baliklio).


tai yra ir ecover skalbikliai, kokia nauda tada iš tų riešutų jūs man paaiškinkit, jei jie išvis neskalbia, šalia jų reikia papildomų skalbiklių, baliklių, sodos, tai galima ir be jų lygiai taip pat eko skalbt, ir negirt, kad jie puikus skalbiklis g.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 09 21, 12:52)
tai yra ir ecover skalbikliai, kokia nauda tada iš tų riešutų jūs man paaiškinkit, jei jie išvis neskalbia, šalia jų reikia papildomų skalbiklių, baliklių, sodos, tai galima ir be jų lygiai taip pat eko skalbt, ir negirt, kad jie puikus skalbiklis g.gif

Jūsų skepticizmas tiesiog stebina biggrin.gif Papildomų priedų dedu TIK tuomet, kai skalbiu ypatingai purvinus drabužius arba baltus skalbinius (ankščiau skalbdama su ne eko skalbimo milteliais ar skystais skalbikliais lygiai taip pat dėdavau visokių priedų), VIEN riešutų man užtenka, kai skalbiu tokius nedėmėtus kasdienius drabužius, kurie tiesiog priprakaituoja ar būna minimaliai nešvarūs. Atiduokit kam nors tuos riešutus, jei jau taip ieškot priežasčių juos supeikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 09 21, 14:13)
Jūsų skepticizmas tiesiog stebina biggrin.gif Papildomų priedų dedu TIK tuomet, kai skalbiu ypatingai purvinus drabužius arba baltus skalbinius (ankščiau skalbdama su ne eko skalbimo milteliais ar skystais skalbikliais lygiai taip pat dėdavau visokių priedų), VIEN riešutų man užtenka, kai skalbiu tokius nedėmėtus kasdienius drabužius, kurie tiesiog priprakaituoja ar būna minimaliai nešvarūs. Atiduokit kam nors tuos riešutus, jei jau taip ieškot priežasčių juos supeikti 4u.gif


neieškau priežasčių juos peikti, tiesiog nusivyliau, nes labai juos čia gyrė, o nematau už ką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovta @ 2011 09 21, 13:14)
koki kieki sodos reikia dėti vienam skalbimui?


Šaukštą du įdedu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na aš irgi tuos riešutus nei girčiau, nei peikčiau. Idėjiškai man jie labai patinka, tačiau purvinesnius drabužius skalbiant su jais vienais neapsieisi. Kaip jau buvo pastebėta, reikia priedų. Bet man tai vis tiek priimtiniau nei įprasti skalbimo milteliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 24, 07:46)
Na aš irgi tuos riešutus nei girčiau, nei peikčiau. Idėjiškai man jie labai patinka, tačiau purvinesnius drabužius skalbiant su jais vienais neapsieisi. Kaip jau buvo pastebėta, reikia priedų. Bet man tai vis tiek priimtiniau nei įprasti skalbimo milteliai smile.gif


drinks_cheers.gif Man taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Su pačiais riešutais dar neskalbiau, bet išviriau juos pagal receptą, na norėtųsi tirštesnio, kažkokio kreminio , supyliau į indukus. Naudoju skalbdama ne baltus rūbus. Receptuose radau patarimą su maišyti su dalimi skalbimo priemonės, tai surūgo doh.gif
Reiks pabandyti su soda. 4u.gif
Atsakyti