Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(Tikrė @ 2011 09 07, 16:39)
Na aš skalbdama tam tikrus skalbinius parenku ar nereikia kažkokio stipresnio valymo: vos vos nešvariems (kasdieniniams, be dėmių) tik riešutai, stipriau išteptiems riešutai plius skalbiklio dozė (tris kartus mažesnė nei nurodyta skalbiant vien ja), patalynei ir kitiems baltiems riešutai plius baliklis.


riešutai ir baliklis, ate ekologija... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 09 08, 00:15)
riešutai ir baliklis, ate ekologija... doh.gif

Tai dar žiūrint, koks baliklis. Aš, skalbdama baltus skalbinius, visada dedu Almawin baliklio, čia iš baimės, kad nepapilkėtų drabužiai, nes vis paskaitydavau, kad tai vienai, tai kitai papilkėjo...
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2011 09 08, 07:41)
Tai dar žiūrint, koks baliklis. Aš, skalbdama baltus skalbinius, visada dedu Almawin baliklio, čia iš baimės, kad nepapilkėtų drabužiai, nes vis paskaitydavau, kad tai vienai, tai kitai papilkėjo...


Įdedu valgomosios sodos ir bėdos nėra ax.gif Niekas nepapilkėja, niekas nenusiskalbia thumbup.gif
Atsakyti
reiks ir man pabandyti įdėti sodos, nes skalbiant su riešutais drabužiai keistai pilki patapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojira @ 2011 09 08, 08:39)
reiks ir man pabandyti įdėti sodos, nes skalbiant su riešutais drabužiai keistai pilki patapo smile.gif


O kiek ilgai skalbėte, kol papilkėjo skalbiniai? Esu kelis sykius pamiršusi sodos įdėt, tai taip greit nepapilkėjo. Gal riešutai "neveikiantys"?... g.gif lotuliukas.gif O gal daugiau kartų reikia skalbt be sodos, kol papilkėja? g.gif
Na, bet kuriuo atveju, ne aš viena apie sodą čia pasisakiau, vadinas ji tikrai padeda palaikyt skalbinių baltumą ax.gif
Atsakyti
pora kartų išskalbiau ir pastebėjau, kad pilkesni rūbai.
pradedu galvoti, kad gali būti nekokybiški riešutai, mat pirkau ale akcijinius.
Atsakyti
QUOTE(mazojira @ 2011 09 08, 18:50)
pora kartų išskalbiau ir pastebėjau, kad pilkesni rūbai.
pradedu galvoti, kad gali būti nekokybiški riešutai, mat pirkau ale akcijinius.


Pagal tai, kas parašyta apie skalbiamuosius riešutus, tai jie turi savybę padaryti skalbinius pilkesnius. Tai jūsų riešutai greičiausiai kokybiški g.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš tai dabar pamąsčiau, kad turbūt skirtingų žmonių, skirtingi reikalavimai skalbimo kokybei,t ai dėl to ir turim pas vienus labai blogi riešutai, paskitus labai geri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KristuteN @ 2011 09 02, 16:39)
kalio muilas koses pavidalo. Jis isfasuotas 1kg kibireliuose (na kaip majonezas)
As tai viena karta dejau su saukstu tiesiai i bugna, kita karta i skyreli, kur dedami milteliai. Abiems atvejais viskas buvo gerai. Skalbykle neuzputojo.



Paskaiciau jusu komentara ir nusprendziau isbandyti. Vakar nusipirkau biggrin.gif O kiek saukstu dedate vienam skalbimui?
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 09 08, 21:57)
Pagal tai, kas parašyta apie skalbiamuosius riešutus, tai jie turi savybę padaryti skalbinius pilkesnius. Tai jūsų riešutai greičiausiai kokybiški  g.gif  biggrin.gif


Iš tiesų tai pilkesnius padaro vanduo, o ne riešutai.Riešutai tiesiog nebalina... smile.gif
Atsakyti
Balti rūbai skalbiant riešutais pilkėja, bet pilkėja visi rūbai, jeigu be baliklių smile.gif Gera mintis dėl sodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 09 09, 14:09)
Iš tiesų  tai pilkesnius padaro vanduo, o ne riešutai.Riešutai tiesiog nebalina... smile.gif


Truputį ne taip išsakiau mintį blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti