Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(Moliūtė @ 2011 09 06, 09:31)
drinks_cheers.gif taip, man irgi puikiai putoja tris skalbimus, skalbiu 40 temp trumpa programa, dedu 7 riešutus. Skalbiau kelis kartus ir ketvirtą kartą su tais pačiais riešutais (reikėjo kažką nerimtai praskalbti), putojo dar puikiai. Gal čia ir nuo riešutų priklauso g.gif


Kai perkat atkreipkite dėmesį į tai, kad jie būtų bent šiek tiek lipnūs, o ne sausi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 09 06, 10:35)
Kai perkat atkreipkite dėmesį į tai, kad jie būtų bent šiek tiek lipnūs, o ne sausi...  smile.gif


Mano pirkti riešutai gal kiek sausoki, todėl spėju mažiau putoja. Visad skalbiu ne mažiau 40 laipsnių.
Radau kur pigiau įsigyt, bet čia turbūt tas atvejas "skūpas mokas du kartus.." blush2.gif Teks pirk brangiau. Ten riešutai pasirodė lipnūs, tai ir skalbimo kokybė manau bus geresnė ax.gif
Atsakyti
Boni,
o kokius jus riesutus perkat?
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 09 06, 10:35)
Kai perkat atkreipkite dėmesį į tai, kad jie būtų bent šiek tiek lipnūs, o ne sausi...  smile.gif


jie supakuoti būna, kaip atkreipt dėmesį?
Atsakyti
Na normalus pardavėjas visada leis pažiūrėti į vidų...Taip ir darykit-nepirkit katės maiše.Aš perku kažkur jau minėtus "ne pačius pigiausius" iš Nojustos bigsmile.gif (Ne reklama-patirtis) mirksiukas.gif Vis ant kokių akcijų pataikau, dabar 1 kg nusipirkus, tai nežinau gal ir pas mane pasausės...Bet iš paskutinių visada išsiverdu skystį. tongue.gif
Atsakyti
O jei man skalbiniai nebūna labai minkšti, tai gal per mažai riešutų dedu? g.gif Naudoju apie 6 riešutus, po vieno skalbimo kokį vieną papildomai įdedu. Dar vanduo kietas yra. Gal yra būdas kaip tuos skalbinius paminkštint? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 09 06, 14:59)
Na normalus pardavėjas visada leis pažiūrėti į vidų...Taip ir darykit-nepirkit katės maiše.Aš perku kažkur jau minėtus "ne pačius pigiausius" iš Nojustos  bigsmile.gif (Ne reklama-patirtis)  mirksiukas.gif Vis ant kokių akcijų pataikau, dabar 1 kg nusipirkus, tai nežinau gal ir pas mane pasausės...Bet iš paskutinių visada išsiverdu skystį. tongue.gif


na, reiškias pirkau pas nenormalų pardavėją, nes riešutai buvo pakuotėje, supakuoti, kaip skalbimo milteliai
user posted image

dabar bent jau išsiaiškinau, kad jie būna nevienodi, dėl ko ir mūsų nuomonės skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 09 06, 23:33)
na, reiškias pirkau pas nenormalų pardavėją, nes riešutai buvo pakuotėje, supakuoti, kaip skalbimo milteliai

Paskutini karta ir as tokius nusipirkau doh.gif Na nera labai blogi(prastesni buvo pirkti is vokieciu,tuos visus isviriau),bet Nojustos pirma karta pirkti buvo idealus,antra karta jau ne tokie.Vat ir nebezinau kur dabar pirkt biggrin.gif O riesutu tai reikia biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi tokius perku, man gerai skalbia ax.gif spalvotiems rūbams su dėmėmis dar įpilu šiek tiek eco skalbimo miltelių arba skysčio, o baltiems skalbiniams ecover baliklio, man tada geriaus išskalbia.

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 09 07, 11:15)
aš irgi tokius perku, man gerai skalbia  ax.gif spalvotiems rūbams su dėmėmis dar įpilu šiek tiek eco skalbimo miltelių arba skysčio, o baltiems skalbiniams ecover baliklio, man tada geriaus išskalbia.




o kam skalbiant riešutais pilt miltelių? juk pakanka vieno kažkokio produkto... kam tie tada riešutai, jei skalbia miltukai...
Atsakyti
Man taip pat kaip ir Mindaivai tie riesutai (Ti-Soap) blogai skalbia.
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 09 07, 11:58)
o kam skalbiant riešutais pilt miltelių? juk pakanka vieno kažkokio produkto... kam tie tada riešutai, jei skalbia miltukai...

Na aš skalbdama tam tikrus skalbinius parenku ar nereikia kažkokio stipresnio valymo: vos vos nešvariems (kasdieniniams, be dėmių) tik riešutai, stipriau išteptiems riešutai plius skalbiklio dozė (tris kartus mažesnė nei nurodyta skalbiant vien ja), patalynei ir kitiems baltiems riešutai plius baliklis.
Atsakyti