Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(Jolirta @ 2011 08 13, 15:52)
kalcinuota


pasidomėjau šia soda (noriu natūraliai balinti), tai nugasdino ji mane :

Kalcinuota soda

o paprasta soda, kažin balintų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 02 rugsėjo 2011 - 08:55
QUOTE(Tynka @ 2011 09 02, 09:54)
pasidomėjau šia soda (noriu natūraliai balinti), tai nugasdino ji mane :

Kalcinuota soda

o paprasta soda, kažin balintų?


Mane taip pat buvo nugąsdinęs šis aprašymas. Tad naudoju valgomąją sodą skalbiant. Esu patenkinta skalbinių baltumu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KristuteN @ 2011 09 02, 09:09)
kalio muilas koses pavidalo. Jis isfasuotas 1kg kibireliuose (na kaip majonezas)
As tai viena karta dejau su saukstu tiesiai i bugna, kita karta i skyreli, kur dedami milteliai. Abiems atvejais viskas buvo gerai. Skalbykle neuzputojo.

Jaučiu reiks išbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 09 02, 07:17)
Mane taip pat buvo nugąsdinęs šis aprašymas.  Tad naudoju valgomąją sodą skalbiant. Esu patenkinta skalbinių baltumu.  thumbup.gif

beriat į balinimo priemonėm skirtą skyrelą ar tiesiog į skalbimo būgną?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 09 02, 09:54)
pasidomėjau šia soda (noriu natūraliai balinti), tai nugasdino ji mane :

Kalcinuota soda

o paprasta soda, kažin balintų?



joooo smagumėlis
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 09 02, 10:31)
beriat į balinimo priemonėm skirtą skyrelą ar tiesiog į skalbimo būgną?


Sodą beriu į tą skyrelį, kur anksčiau skalbimo miltelius dėdavau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 09 02, 08:54)
pasidomėjau šia soda (noriu natūraliai balinti), tai nugasdino ji mane :

Kalcinuota soda

o paprasta soda, kažin balintų?


neblogas link'as bigsmile.gif
jame dar ir raso:
"Neleiskite gaminiui patekti į kanalizaciją."

matyt kazkas bebalindamas jau ryskiai persistengia doh.gif
Atsakyti
O normalu, kad tie riešutai man išvis neputoja? Gal netaupyt ir daugiau jų bert? Skalbiu 30-40 laipsnių paprastai.
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 08 31, 13:52)
Aš manau, kad Neutral ta pati chemija, nebent kiek nors mažiau.  g.gif  Reiktų žiūrėt sudėtį, kurioje greičiausiai nėra kvapų ir gal dar ko nors. Atseit tinka jautriai odai. Bet jautriai odai ir visokie Silan'ai pagaminti  g.gif , nors apskritai tie skalavimo skysčiai yra blogis  smile.gif
Tad aš už riešutus  4u.gif

taigi merginos pagooglinkit mirksiukas.gif Sudetys surasytos: www.NEUTRAL.lt. ZIurint kuriuos skalbiklius naudojat, bet ne visu sudetys idealios. Ir konservantu, ir optiniu balikliu, silikono ir t.t. yra

SKalbiant riesutais man visiskai nereikia minkstikliu, nors vanduo kietas, bet skalbiniai nebuna kaip dratas biggrin.gif



QUOTE(Trikotažas @ 2011 09 05, 23:17)
O normalu, kad tie riešutai man išvis neputoja? Gal netaupyt ir daugiau jų bert? Skalbiu 30-40 laipsnių paprastai.

jie ir neuzputos, kaip iprasti skalbimo milteliai. As dedu 7-8 vnt, o kartais is akies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trikotažas @ 2011 09 05, 23:17)
O normalu, kad tie riešutai man išvis neputoja? Gal netaupyt ir daugiau jų bert? Skalbiu 30-40 laipsnių paprastai.


Na man irgi neputoja. Vienąkart skalbiant 95 laipsnių temperatūroje putojo, o kitąkart jau nebe (tąkart galėjo riešutai jau būti kiek "nuskalbti") ax.gif
Papildyta:
QUOTE(šarlotė @ 2011 09 06, 02:31)
SKalbiant riesutais man visiskai nereikia minkstikliu, nors vanduo kietas, bet skalbiniai nebuna kaip dratas biggrin.gif
jie ir neuzputos, kaip iprasti skalbimo milteliai. As dedu 7-8 vnt, o kartais is akies biggrin.gif


Man kartais kai išdžiūsta skalbiniai, jie nebūna minkšti. Dažniausiai dedu apie 6 riešutus, kartais kitam skalbimui papildau vienu kitu nauju riešutu. O po to jau pakeičiu naujais. Gal mažokai riešutų dedu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reglana: 06 rugsėjo 2011 - 06:23
QUOTE(reglana @ 2011 09 06, 06:23)
Na man irgi neputoja. Vienąkart skalbiant 95 laipsnių temperatūroje putojo, o kitąkart jau nebe (tąkart galėjo riešutai jau būti kiek "nuskalbti")  ax.gif
Papildyta:
Man kartais kai išdžiūsta skalbiniai, jie nebūna minkšti. Dažniausiai dedu apie 6 riešutus, kartais kitam skalbimui papildau vienu kitu nauju riešutu. O po to jau pakeičiu naujais. Gal mažokai riešutų dedu?  g.gif



Riešutų dedat nemažai, tik turėkit omeny, kad riešutai mažesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje tikrai neputoja.Jų veikimas yra tik aukštesnėje nei 30 laips temperatūroje.Gal pažiūrėjot tuo metu, kai tas procesas nebuvo įvykęs arba jau buvo pasibaigęs.Šiaip tai jie skalbiant ant 40 temp tikrai putoja bent tris skalbimus.Na nebent jei ant labai ilgų programų skalbiat, bet tada aš irgi įdėčiau po kelis naujus riešutukus prie tų jau paskalbtų... mirksiukas.gif

Čia tik mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 09 06, 10:11)
Riešutų dedat nemažai, tik turėkit omeny, kad riešutai mažesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje tikrai neputoja.Jų veikimas yra tik aukštesnėje nei 30 laips temperatūroje.Gal pažiūrėjot tuo metu, kai tas procesas nebuvo įvykęs arba jau buvo pasibaigęs.Šiaip tai jie skalbiant ant 40 temp tikrai putoja bent tris skalbimus.Na nebent jei ant labai ilgų programų skalbiat, bet tada aš irgi įdėčiau po kelis naujus riešutukus prie tų jau paskalbtų... mirksiukas.gif

Čia tik mano nuomonė  ax.gif

drinks_cheers.gif taip, man irgi puikiai putoja tris skalbimus, skalbiu 40 temp trumpa programa, dedu 7 riešutus. Skalbiau kelis kartus ir ketvirtą kartą su tais pačiais riešutais (reikėjo kažką nerimtai praskalbti), putojo dar puikiai. Gal čia ir nuo riešutų priklauso g.gif
Atsakyti