Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(KristuteN @ 2011 08 22, 07:53)
as taip pat uz balance skalbikli. superinis dalykas. is pradziu skalbiau tik vaiko rubelius, bet nuo milteliais skalbtos patalynes ir man oda nieztet pradejo, tai dabar viska skalbiu siuo skalbikliu. ir jokio niezulio. kadangi nemegstu aitriu, erzinanciu kvapu tai isbandziau ir sios linijos minkstikli. nera ka net lygint su lenoru ar silanu. svelnus skalbiniu kvapas, kurio isdziovinus skalbinius net nelieka.


pritariu, šitas ir mums buvo vienintelė skalbimo priemonė iki riešutų. tai jei prireiktų,t ia tikšitčą ir pirkčiau, giala, kad tik rasti mažai kur...

bet dabar kažkaip riešutais ir skalbimo rutuliais skalbiam,ri vargo nematom, ir vietos mažiau, ir pigiau... tai nežinau, kada prireiks rolleyes.gif
Atsakyti
dar vienas atradimas - naturalus kalio muilas. Ji antradieni pirkau Senukuose. Superinis universalus daiktas - ir skalbimui, ir valymui ir dar augalu apsaugai. Tai purskeme su uosviene rozes sode nuo amaru. ir rubus jau skalbiau automatineje skalbykleje. patiko sis produktas. pasirodo jis jau daug metu naudojamas, ir mama, ir uosviene prie 10 metu naudodavo. Tik man cia naujiena.
Atsakyti
QUOTE(KristuteN @ 2011 08 25, 10:05)
dar vienas atradimas - naturalus kalio muilas. Ji antradieni pirkau Senukuose. Superinis universalus daiktas - ir skalbimui, ir valymui ir dar augalu apsaugai. Tai purskeme su uosviene rozes sode nuo amaru. ir rubus jau skalbiau automatineje skalbykleje. patiko sis produktas. pasirodo jis jau daug metu naudojamas, ir mama, ir uosviene prie 10 metu naudodavo. Tik man cia naujiena.


niekad nepagalvojau, kad kalio muilas skalbimui gali tikti g.gif reiks pabandyt...o vat muilo riesutais teko nusivilt verysad.gif ir pabragiai nusipirkau Ekomama parduotuveje ir nepasiteisino, nes musu tetis ir mazius labai dideli tiurliukai lotuliukas.gif geriausi mamos pagalbinikai siuo metu Neutral skystis, Forax milteliai, ukiskas muilas ir muilas su tulzimi thumbup.gif thumbup.gif

 i 
Skelbimų vieta - Skelbimų lentoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 28 rugpjūčio 2011 - 08:48
as naudoju muilo riesutus savo mazyles rubeliams ir patalynei skalbti, tikrai nebloga skalbimui priemone smile.gif
aisku ypatingu demiu neisima tenka pamuiluoti ukiniu muiliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diamond13 @ 2011 08 25, 20:28)
as naudoju muilo riesutus savo mazyles rubeliams ir patalynei skalbti, tikrai nebloga skalbimui priemone smile.gif
aisku ypatingu demiu neisima tenka pamuiluoti ukiniu muiliuku  4u.gif


Ypatingų dėmių ir milteliai neišima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2011 08 14, 12:18)
o kur jos pirkti buna? g.gif

http://www.chemsys.l...mines-medziagos
Atsakyti
Gal kas galetumete issakyti nuomone apie Neutral skalbimo miltelius? smile.gif ten raso ale jokio blogio nera, bet kazkaip nepatikimai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Coliuke23 @ 2011 08 30, 13:30)
Gal kas galetumete issakyti nuomone apie Neutral skalbimo miltelius? smile.gif ten raso ale jokio blogio nera, bet kazkaip nepatikimai atrodo g.gif

o pati sudėtį patyrinėjot?
Atsakyti
QUOTE(Coliuke23 @ 2011 08 30, 14:30)
Gal kas galetumete issakyti nuomone apie Neutral skalbimo miltelius? smile.gif ten raso ale jokio blogio nera, bet kazkaip nepatikimai atrodo g.gif


Man geriausias testas-mano ranka, kuriai nuo visų tų chemijų užsideda delno dydžio egzema.Tai va-Neutral-TIKRAI jų turi, nieko ten ekologiško tikrai nėra. beria kaip ir nuo Fayrio.Galėčiau net gamintojams tą įrodyti savo pačios kūnu tongue.gif
Atsakyti
Aš manau, kad Neutral ta pati chemija, nebent kiek nors mažiau. g.gif Reiktų žiūrėt sudėtį, kurioje greičiausiai nėra kvapų ir gal dar ko nors. Atseit tinka jautriai odai. Bet jautriai odai ir visokie Silan'ai pagaminti g.gif , nors apskritai tie skalavimo skysčiai yra blogis smile.gif
Tad aš už riešutus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reglana: 31 rugpjūčio 2011 - 12:53
QUOTE(KristuteN @ 2011 08 25, 10:05)
dar vienas atradimas - naturalus kalio muilas. Ji antradieni pirkau Senukuose. Superinis universalus daiktas - ir skalbimui, ir valymui ir dar augalu apsaugai. Tai purskeme su uosviene rozes sode nuo amaru. ir rubus jau skalbiau automatineje skalbykleje. patiko sis produktas. pasirodo jis jau daug metu naudojamas, ir mama, ir uosviene prie 10 metu naudodavo. Tik man cia naujiena.

O kokiu pavidalu tas muilas parduodamas, kad skalbyklei tinka? Neužputoja skalbyklėj? ax.gif
Atsakyti
kalio muilas koses pavidalo. Jis isfasuotas 1kg kibireliuose (na kaip majonezas)
As tai viena karta dejau su saukstu tiesiai i bugna, kita karta i skyreli, kur dedami milteliai. Abiems atvejais viskas buvo gerai. Skalbykle neuzputojo.
Atsakyti