Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(I'm love @ 2011 08 18, 19:00)
Kagi ir as isigijau skalbimo riesutu, isploviau baltus rubelius ir toks jausmas, kad jie papilkejo ( tiesa dejau ir sodos) 4u.gif . Kilo klausimas, nuo ko tas pilkumas atsiranda...?


o kuo anksčiau skalbdavot?
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 08 18, 21:35)
o kuo anksčiau skalbdavot?

Paskutiniu metu muilo drozlemis blush2.gif
Atsakyti
Ir kai skalbdavot muilo drožlėmis skalbiniai buvo baltesni nei paskalbus su muilo riešutais ir su soda?

Beje, kokio muilo drožlėmis?Šiaip visos priemonės, kurios neturi papildomo baliklio tik skalbia, bet nebalina.Tad turi tą "nusiskalbimo"galimybę ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2011 08 18, 23:31)
Paskutiniu metu muilo drozlemis blush2.gif


kad muilo drožlėmis negalima automatinėmis skalbimo mašinomis skalbti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 08 19, 11:11)
kad muilo drožlėmis negalima automatinėmis skalbimo mašinomis skalbti  g.gif

As esu isbandziusi tuos muilo riesutus, tai nusivyliai nerealiai, nes tas maiselis su muilo riesutais man isiro skalbiankej ir ispeckiojo visus rubus! schmoll.gif
Tai draugelka patare nusipirkti Ringuva muilo drozles. Sias muilo drozles galima deti tiesiai i skalbiankes bugna ir tuomet viskas gerai buna. Ant pakuotes tai yra parasyta, kad jas pries dedant i skalbianke reikia istirpinti siltame vandenyje, bet jei skalbi aukstesnej temperaturoj nei 30, tai jos auomatiskai istirpsta ir pacios bugne smile.gif super dalykas - ir ekologiska, ir naturalu, ir nedirgina odeles. Na, taip, kvapas specifinis siek tiek lieka, bet ko noret is naturaliu priemoniu - gal sintetinio alpiu kvapo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondina @ 2011 08 19, 11:17)
As esu isbandziusi tuos muilo riesutus, tai nusivyliai nerealiai, nes tas maiselis su muilo riesutais man isiro skalbiankej ir ispeckiojo visus rubus!  schmoll.gif
Tai draugelka patare nusipirkti Ringuva muilo drozles. Sias muilo drozles galima deti tiesiai i skalbiankes bugna ir tuomet viskas gerai buna. Ant pakuotes tai yra parasyta, kad jas pries dedant i skalbianke reikia istirpinti siltame vandenyje, bet jei skalbi aukstesnej temperaturoj nei 30, tai jos auomatiskai istirpsta ir pacios bugne  smile.gif super dalykas - ir ekologiska, ir naturalu, ir nedirgina odeles. Na, taip, kvapas specifinis siek tiek lieka, bet ko noret is naturaliu priemoniu - gal sintetinio alpiu kvapo?  biggrin.gif


nu aš gi ne blondinė, pati naudoju tas drožles, parašyta neautomatinėms skalb. mašinoms ir rankomis biggrin.gif
beje, kvapo nelieka jokio, gal netinkamai skalbiant jis atsiranda


RINGUVA natūralus skalbiklis

Skalbiklis RINGUVA puikiai tinka kūdikių, alergiškų žmonių drabužiams, apatiniam trikotažui bei patalynei skalbti. Gaminamas iš natūralių žaliavų, todėl nedirgina odos ir nekenkia aplinkai. Skalbiklis skirtas baltiems ir spalvotiems medvilniniams, lininiams bei sintetiniams audiniams skalbti rankomis ir neautomatinėmis skalbimo mašinomis bei virinti. Po skalbimo drabužiai nesielektrina, gaiviai kvepia, tampa standesni, juos lengva lyginti.

Patikrintas Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos.


http://www.ringuva.l...=1&t=3&k=5&s=17

šiaip aišku geras dalykas, su kuo sutinku visai drinks_cheers.gif thumbup.gif ir jų muilai super, tiems riešutukams, dar labai toli iki ringuvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 19 rugpjūčio 2011 - 12:15
QUOTE(mindaiva @ 2011 08 19, 13:14)
nu aš gi ne blondinė, pati naudoju tas drožles, parašyta neautomatinėms skalb. mašinoms ir rankomis  biggrin.gif
beje, kvapo nelieka jokio, gal netinkamai skalbiant jis atsiranda
RINGUVA natūralus skalbiklis

Skalbiklis RINGUVA puikiai tinka kūdikių, alergiškų žmonių drabužiams, apatiniam trikotažui bei patalynei skalbti. Gaminamas iš natūralių žaliavų, todėl nedirgina odos ir nekenkia aplinkai. Skalbiklis skirtas baltiems ir spalvotiems medvilniniams, lininiams bei sintetiniams audiniams skalbti rankomis ir neautomatinėmis skalbimo mašinomis bei virinti. Po skalbimo drabužiai nesielektrina, gaiviai kvepia, tampa standesni, juos lengva lyginti.

Patikrintas Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos.
http://www.ringuva.l...=1&t=3&k=5&s=17

šiaip aišku geras dalykas, su kuo sutinku visai  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  ir jų muilai super, tiems riešutukams, dar labai toli iki ringuvos


mes skalbiam irgi skalbimo masinoje jau metus, tik istirpinam verdanciam vandeny pries tai ir pilam i bugna. masina kolkas nesugedo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondina @ 2011 08 19, 10:17)
As esu isbandziusi tuos muilo riesutus, tai nusivyliai nerealiai, nes tas maiselis su muilo riesutais man isiro skalbiankej ir ispeckiojo visus rubus!  schmoll.gif



nežinau, kokie tie riešutai? aš tai užsipirkau akicijinių kelis maišus, vokiški kažkoke, tai aš tingiu raišiot miašelį, metu riešutus tiesai į būgna visad, kąjie ten gali išpeckiot, taigi kaip muilas putoja ir tiek... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 08 19, 20:51)
nežinau, kokie tie riešutai? aš tai užsipirkau akicijinių kelis maišus, vokiški kažkoke, tai aš tingiu raišiot miašelį, metu riešutus tiesai į būgna visad, kąjie ten gali išpeckiot, taigi kaip muilas putoja ir tiek...  g.gif


biggrin.gif Nu gal taip palaidai ir nepilkit...Bet išpeckioti tai tikrai neturėtų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 08 19, 21:51)
nežinau, kokie tie riešutai? aš tai užsipirkau akicijinių kelis maišus, vokiški kažkoke, tai aš tingiu raišiot miašelį, metu riešutus tiesai į būgna visad, kąjie ten gali išpeckiot, taigi kaip muilas putoja ir tiek...  g.gif


Kad sunkoka turėtų būt surinkti tuos palaidus riešutus g.gif Be to, aš tuos kelis riešutus maišelyje "prakočioju" kočėlu - pasmulkinu. Jei taip įmetus į bugną... g.gif prilįstų visur tų trupinėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondina @ 2011 08 19, 11:17)
As esu isbandziusi tuos muilo riesutus, tai nusivyliai nerealiai, nes tas maiselis su muilo riesutais man isiro skalbiankej ir ispeckiojo visus rubus!  schmoll.gif
Tai draugelka patare nusipirkti Ringuva muilo drozles. Sias muilo drozles galima deti tiesiai i skalbiankes bugna ir tuomet viskas gerai buna. Ant pakuotes tai yra parasyta, kad jas pries dedant i skalbianke reikia istirpinti siltame vandenyje, bet jei skalbi aukstesnej temperaturoj nei 30, tai jos auomatiskai istirpsta ir pacios bugne  smile.gif super dalykas - ir ekologiska, ir naturalu, ir nedirgina odeles. Na, taip, kvapas specifinis siek tiek lieka, bet ko noret is naturaliu priemoniu - gal sintetinio alpiu kvapo?  biggrin.gif

As taip pat muilo drozles i bugna sumetu ir viskas gerai. Bet dabar man patare ir tikrai patiko stai kas: user posted image Irgi pilu i bugna, o kvapas kaip GreenForce skysto
Atsakyti
as taip pat uz balance skalbikli. superinis dalykas. is pradziu skalbiau tik vaiko rubelius, bet nuo milteliais skalbtos patalynes ir man oda nieztet pradejo, tai dabar viska skalbiu siuo skalbikliu. ir jokio niezulio. kadangi nemegstu aitriu, erzinanciu kvapu tai isbandziau ir sios linijos minkstikli. nera ka net lygint su lenoru ar silanu. svelnus skalbiniu kvapas, kurio isdziovinus skalbinius net nelieka.
Atsakyti