Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(*ABC* @ 2011 08 11, 21:51)
Aš nusipirkau, bet kažkaip neprisiuruošiu išbandyt  skalbimui doh.gif pabandžiau rankas plauti, tai liuks, nesausina odos  thumbup.gif

As siandien irgi pasidariau ranku muilo ir indu ploviklio ax.gif ziuresiu kas per poveikis, nes dar neisbandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 08 11, 17:58)
thumbup.gif
Man atrodo jau pusę Lietuvos skalbia muilo riešutais... bigsmile.gif


Jei pusė pasaulio skalbtų - būtų nerealiai faina ax.gif 4u.gif biggrin.gif
Kaip tik antru skalbimu bandau vystyklus. Ryt pasigirsiu kaip pasisekė blush2.gif
Atsakyti
Fantastika thumbup.gif Esu patenkinta muilo riešutais. Skalbiau vystyklus ir patalynę (įdėjau truputį sodos), kas buvo balta tas ir liko balta - nenusiskalbė. clap.gif
Atsakyti
Hmmmm, neiseme man kudikelio rubeliuose demiu, likusiu po tustinimosi. Kita karta pameginau su neutral, lygiai taip pat demes liko. tai ir nebezinau, gal neblogai reiktu juos vertinti. O beje, ar nepapilkeja jums balti rubeliai?
Atsakyti
Turiu jų visą maišą, bet vis neprisiruošiu panaudot. doh.gif Tai pamirštu, tai galvoju, kad rūbai per purvini ir neišplaus. Kažko stebuklingo iš jų nesitikiu, manau, kad naudosiu tik tamsiems rūbams.
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 08 12, 09:44)
Fantastika  thumbup.gif  Esu patenkinta muilo riešutais. Skalbiau vystyklus ir patalynę (įdėjau truputį sodos), kas buvo balta tas ir liko balta - nenusiskalbė.  clap.gif


O kokia soda reikia deti? Geriamaja ar kalcinuota?
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2011 08 13, 10:42)
O kokia soda reikia deti? Geriamaja ar kalcinuota?

kalcinuota
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 08 13, 17:52)
kalcinuota

o kur jos pirkti buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2011 08 13, 11:42)
O kokia soda reikia deti? Geriamaja ar kalcinuota?


Pati klausiau šioje temoje, kokią sodą reikia dėti. Viena narė rašė, kad deda paprastą. Aš pabandžiau su ta valgomąją (ar geriamąją ax.gif ), tai skalbiniai buvo balti. Būtų įdomu pabandyt su ta kalcinuota. Tik va, ir man klausimas iškilo, kur jos įsigyt. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reglana @ 2011 08 14, 19:14)
Pati klausiau šioje temoje, kokią sodą reikia dėti. Viena narė rašė, kad deda paprastą. Aš pabandžiau su ta valgomąją (ar geriamąją  ax.gif ), tai  skalbiniai buvo balti. Būtų įdomu pabandyt su ta kalcinuota. Tik va, ir man klausimas iškilo, kur jos įsigyt.  blush2.gif


blush2.gif Aš pirmą kartą apie tokią girdžiu. Reiks su paprasta soda pabandyt.
Atsakyti
Radau internete, kad Senukuose galima įsigyt kalcinuotos sodos. Ji priskiriama prie vandens minkštinamųjų priemonių. ax.gif

Trečią sykį naudodama muilo riešutus skalbiau 95 laipsnių temperatūroje. Riešutai (kokie 5) jau buvo naudojami trečią skalbimą. Buvau nustebinta, kai pamačiau putojant vandenį. bigsmile.gif Kažkaip maniau, kad nuo tų riešutų putų nelabai sulauksiu. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kagi ir as isigijau skalbimo riesutu, isploviau baltus rubelius ir toks jausmas, kad jie papilkejo ( tiesa dejau ir sodos) 4u.gif . Kilo klausimas, nuo ko tas pilkumas atsiranda...?
Atsakyti