Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

mes vakar isbandem istuos riesutus ax.gif nepatiko mums .... demes ant rubu taip ir liko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sinsin @ 2011 08 05, 07:23)
mes vakar isbandem istuos riesutus  ax.gif  nepatiko mums .... demes ant rubu taip ir liko  unsure.gif

dėmes prieš tai reiktų apdoroti tarkim muilu su tulžimi 4u.gif
Atsakyti
Aš dedu tą tradicinę sodą.Pradėjau nuo šaukšto, o dabar beriu "iš akies".Žiūriu labai individualiai pagal skalbinius...Su šaukkštu rezultato nebubo, deja... ax.gif

O kas liečia rankom ploviklį-tai jūsų receptas, Serpentine, 10 balų!
Ir aš plaunu rankas, indus, langus ir t.t.Viską, žodžiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2011 07 11, 18:38)
Nusipirkau ir aš tuos muilo riešutus, šiaip galiu pasakyti esu visai patenkiтta. Tik tiek , kad pastebėjau jie neveiksmingi skalbiant ant trumpos programos prie 30 laipsnių. O su ilgesnėm programom, ir karštesniu vandeniu išskalbia visai normaliai. Ir dar toks trūkumas, kad išskalbus skalbiniai visiškai nebekvepia.

Mane pamoke del kvapo uzlasinti trupiniuka (labai mazai) megstamo elterinio aliejaus smile.gif Tiesa, visai pamirsau ir dar nebandziau, nes skalbiau tik 1 karta.
Atsakyti
QUOTE(sinsin @ 2011 08 05, 08:23)
mes vakar isbandem istuos riesutus  ax.gif  nepatiko mums .... demes ant rubu taip ir liko  unsure.gif


Man ir su Persil'u dėmių neišima. Pvz., vakar kaip tik vaiko kiek daugiau panešiotas kojines skalbiau ir liko tokios skalbtos bet neišskalbtos. Todėl lygiai taip pat ir su riešutais skalbiant pirma valysiu dėmes, o po to tik skalbsiu. Dar kol kas neturiu muilo riešutų, bet pirksiu, būtinai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Boni @ 2011 08 05, 09:17)
Aš dedu tą tradicinę sodą.Pradėjau nuo šaukšto, o dabar beriu "iš akies".Žiūriu labai individualiai pagal skalbinius...Su šaukkštu rezultato nebubo, deja... ax.gif



Dėkui, būtinai bandysiu ir su soda. Patalynė nėra vien balta, bet vis tiek šviesoka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2011 08 04, 23:10)
Beje, pagalvojau, kad išsivirus tą skystį, būtų galima naudoti ir kaip rankų muilą? Ant pakuotės rašo, kad galima ax.gif Kažin kas gautųsi įlašinus šiek tiek arbatmedžio aliejaus dėl dezinfekcijos geresnės ir tarkim kokio mėgiamo kvapo? g.gif Nei viena nebandėte? Ir kaip tas išvirtas valiktis valo tarkim kalkes? g.gif


Aš naudoju tokį muilą virtuvėj rankom plauti. Pilu kokius 10-20 proc paprasto rankų muilo, ir tada tą skystį. Kvapas lieka muilo. Nes vien tik tas skystis kambario temp surūgsta pakankamai greit, o pamaišius ilgai negenda.
Atsakyti
O man visai patinka muilo riešutai, juos naudoju skalbiant vaiko rūbelius, sauskelnes, savo rūbus. Su milteliais skalbiu purvinesnius drabužius, pvz vyro aprangą po futbolo smile.gif o dėmes visada prieš tai praskalbiu rankomis. Tik dėl ekonomiškumo nežinau, ar labai tie muilo riešutai ekonomiški, man gan greitai tuštėja maišelis smile.gif
Atsakyti
puiki akcija gaila , kad reik atsiimti Vilniuje
Atsakyti
bandziau ir as situos riezutus, bet cia kazkas kaip ir minejo, demestus rubus pries dedama i skalbimo masina patrinu su ukisku muilu su tulzim, ir viskas kuo puikiausei issiskalbia smile.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš pagaliau išbandžiau muilo riešutus. Skalbiau pradžioj tik pledukus. Ištraukus vos vos jutosi tas ale acto kvapas, bet kol sulanksčiau (prieš nešant ant džiovyklės), tai liko tik gaivos kvapas. bigsmile.gif
Kitą dieną išbandysiu vaikų rūbus skalbti. smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Man atrodo jau pusę Lietuvos skalbia muilo riešutais... bigsmile.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau, bet kažkaip neprisiuruošiu išbandyt skalbimui doh.gif pabandžiau rankas plauti, tai liuks, nesausina odos thumbup.gif
Atsakyti