Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

O man muilo riesutai nepasiteisino verysad.gif Taip norejau vystyklams skalbt, o pasirodo, nieko gero is ju verysad.gif Dar vienakart maiselis atsiriso, tai pribiro visur ju doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2011 07 11, 18:38)
Įdomu kodėl ši tema įkelta ne prie ekologiškų prekių o prie parduotuvių ir nuolaidų smile.gif

Man irgi jau senai kyla toks klausimas,bet matyt,maza cia tos ekologijos skalbt riesutais biggrin.gif O jei rimtai,tai kazkas kurdamas truputi sumaise.Galetu moderatores perkelt tema,taip butu lengviau daugeliui besidominciu rast.


Pries savaite ,gal dvi,maciau laida,kur seima gyvena eko,skalbia butent muilo riesutais ir ju patarimas buvo kuo smulkiau sutrint riesutus.Ne sumalt,o su kokiu kocelu gerai pereit,kad kuo smulkesni tie lukstai butu. Turetu butu geresnis rezultatas skalbimo.
Atsakyti
QUOTE(Neklauzada @ 2011 07 24, 13:37)
vakar isbandziau riesutus. Juokiausi kai tik suzinojau, maniau, eilinis zmoniu mulkinimas, bet likau suzaveta! Skalbiniai super svarus ir spalvos atrodo ryskesnes. Super naturalus ir geras produktas!


džiaugiuosi už jus, belieka galvoti, akd jų būna daug ir įvairių rūšių, nes neveltui čia tos diskusijos vyksta
Atsakyti
Naudoju muio riešutus, jau koks penktas mėnuo. Esu abai patenkinta. Nereikia jokių minkštikių, skabiniai minkšti, nesieektrina. Kai kurias pvz. žo ės dėmes iš pirmo karto neatpauna, bet man ir ska bimo mi teiai irgi ne iš pirmo karto iš paudavo. Tai tokiais atvejais naudoju ringuvos mui ą su tu žimi. Pastebėjau, kad kartais, kai skabi ba tus ska binius ieka rudos dėme ės(atsipiaunančios). Tai dabar kai skabiu vien ba tus skabinius, skabiu juos ištirpdytomis mui o drož ėmis. (Atsiprašau, už k aidas, nes vienas k avišas sugedo) 4u.gif
Atsakyti
man taip pat nepasiteisino-rutuliai zymiai geriau skalbe
Atsakyti
O as skalbiu muilo resutai + 2 rutuliai + milteliai (dedu maziau nei iprastai) + minstiklis (be jo ranslosciai skudurais pavirto doh.gif ) + kartais jei reikia su ukiniu muilu demes patrinu.
Ir tai neesu petenkinta skalbiniu svarumu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 08 02, 22:31)
O as skalbiu muilo resutai + 2 rutuliai +  milteliai (dedu maziau nei iprastai) + minstiklis (be jo ranslosciai skudurais pavirto doh.gif ) + kartais jei reikia su ukiniu muilu demes patrinu.
Ir tai neesu petenkinta skalbiniu svarumu  lotuliukas.gif


tai pagalvokit apie vandens kokybę - gal geriau išsitirt ir filtrus pritaikyt?... nes su tiek skalbimo priemonių,tai kažkas ne taip g.gif arba norit visiškai kaip naujų drabužių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 08 02, 23:31)
O as skalbiu muilo resutai + 2 rutuliai +  milteliai (dedu maziau nei iprastai) + minstiklis (be jo ranslosciai skudurais pavirto doh.gif ) + kartais jei reikia su ukiniu muilu demes patrinu.
Ir tai neesu petenkinta skalbiniu svarumu  lotuliukas.gif


aha aš ir manau, jau su riešutais miltelių nereikia, jie nebeveikia tiesiog ( riešutai )
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 08 03, 10:37)
tai pagalvokit apie vandens kokybę - gal geriau išsitirt ir filtrus pritaikyt?... nes su tiek skalbimo priemonių,tai kažkas ne taip g.gif arba norit visiškai kaip naujų drabužių  bigsmile.gif

Paprastas filtras yra. O drabuziu tiesiog noriu svariu, bet kojinu pedutes, demeles vistiek reikia papildomai su muilu patrinti. Bet as skalbiu ne auksciau 60 laipsniu temperaturoje.
QUOTE(mindaiva @ 2011 08 03, 13:16)
aha aš ir manau, jau su riešutais miltelių nereikia, jie nebeveikia tiesiog ( riešutai )

Kaip jie gali neveikti? g.gif
Atsakyti
NIEKADA skalbiant riešutais papildomai nieko nededu(nebent sodos balinimui)...Nedėkit ir jūs mirksiukas.gif Veikia ar neveikia tai greičiau įsitikinimas, man irgi laiko nemažai praėjo, kol jie pas mane namuose įsitvirtino... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 07 24, 17:19)
O man muilo riesutai nepasiteisino verysad.gif  Taip norejau vystyklams skalbt, o pasirodo, nieko gero is ju verysad.gif  Dar vienakart maiselis atsiriso, tai pribiro visur ju doh.gif  smile.gif


kodėl nepasiteisino? Blogai skalbia ar kame problema?
Aš būtent vystyklams nusipirkau. Porą kartų jau išmėginau skalbti savo patalyne, rankšluoščius ir kt. drabužėlius. Kol kas rezultatu esu labai patenkinta. Netgi virduviniai rankšluoščiai (kurie dažniausiai būna su dėmėm) pakankamai gerai išsiskalbė, liko tik tos dėmelės, kurių ir vanish neįveikia. Skalbiniai laaabai minkšti, kas buvo visiškai netikėta, nes pas mus vanduo labai kietas. Gal tik šiek tiek erzina riešutėlių kvapas kol skalbiniai šlapi, bet jiems išdžiūvus, nelieka visiškai jokio kvapo, švaros kvapas, kaip kažkuri sakė blush2.gif
Beje, į maišelį dėjau 8 riešutėlius. Pas mane ant pakuotės parašyta dėti 4-8, priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių murzinumo. Taigi, kadangi vanduo kietas, pagalvojau, kad 8 vis tik efektyviau bus. Kitą kartą reikės mėginti su 6. Riešutėlius sudėjusi į maišelį šiek tiek sutraiškiau.
Ir dar toks pastebėjimas, kai ieškojau kur jų nusipirkti. Skaičiau, kad rašėte, jog pigiausiai juos pirkti assorti. Nuvažiavau ten, bet jie man tokie padžiuvę pasirodė blush2.gif Nusipirkau kitur, tai jie gerokai riebesni. Taigi, vis tik manau, kad skiriasi ir riešutėlių kokybė, todėl čia tiek daug skirtingų nuomonių.

QUOTE(Boni @ 2011 08 03, 15:41)
NIEKADA skalbiant riešutais papildomai nieko nededu(nebent sodos balinimui)...Nedėkit ir jūs  mirksiukas.gif Veikia ar neveikia tai greičiau įsitikinimas, man irgi laiko nemažai praėjo, kol jie pas mane namuose įsitvirtino... smile.gif

O kiek sodos dedat? g.gif

Beje, pagalvojau, kad išsivirus tą skystį, būtų galima naudoti ir kaip rankų muilą? Ant pakuotės rašo, kad galima ax.gif Kažin kas gautųsi įlašinus šiek tiek arbatmedžio aliejaus dėl dezinfekcijos geresnės ir tarkim kokio mėgiamo kvapo? g.gif Nei viena nebandėte? Ir kaip tas išvirtas valiktis valo tarkim kalkes? g.gif
Atsakyti
O kokią sodą dedate? Tą paprastą valgomąją, perkamą prekybos centruose? Ar kažkokia specialią? Jei taip, tuomet kur jos reikia įsigyti? ax.gif smile.gif
Atsakyti