Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(kristabelly @ 2011 06 30, 08:54)
žiūriu diskusijos kaip reikiant įsisiūbavusios : neseniai su nuolaidos kuponu nusipirkau skalbimo riešutų 100 gramų, bet jie supakuoti į plastikinį maišelį, o jokio medvilninio kartu su juo nedavė.... perskaičiau šią temą ir supratau, kad skalbimo metu jie kažkaip tirpsta, bet lieka lukštai. tiesa? tad turbūt nekokia mintis įmesti juos tiesiog į skalbimo mašinos būgną?  g.gif jaučiu teks siūtis maišelį rolleyes.gif


Et,vis smagiau,tema gyvesne lotuliukas.gif
O maiseli tai butinai pasisiuk ar kojinyte panaudok,kaip patare Boni,nes zinok jokio malonumo tuos riesutus rankiot.As karta neuzrisau maiselio,tai zinau ta "malonuma" doh.gif biggrin.gif O maiseliai buna tik 450gr. dezutese ar didesnese,todel ir neradai ,bet pabandymui 100gr. tikrai uztenka,nes ne kiekvienai toks skalbimas yra priimtinas ir jei nepatiks,nereiks ismest ar kist i kampa.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
praverčiau kelis puslapiukus, bet niekaip nerandu, gal galit kas trumpai parašyti:

1) jei dedi maišelį su riešutais - skalavimo/gręžimo metų juos reik išimt?
2) kai panaudoji, laikyti vandenyje, ar sausai/išdžiovinti?
3) verdant, kiek vandens, kokiam kiekiui riešutų?

aš pabandžiau vieną partiją skalbinių su jais, mūsų vanduo labai minkštas, ir su skalbimo rutuliai skalbiant rūbai minkšti, o su riešutais kietokus išėmiau, ar ir kitoms taip pat? ar čia gal dėl to, kad šikart iš išgręžiau su jais?.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 01 liepos 2011 - 09:52
QUOTE(Fedes @ 2011 07 01, 10:51)
praverčiau kelis puslapiukus, bet niekaip nerandu, gal galit kas trumpai parašyti:

1) jei dedi maišelį su riešutais - skalavimo/gręžimo metų juos reik išimt?
2) kai panaudoji, laikyti vandenyje, ar sausai/išdžiovinti?
3) verdant, kiek vandens, kokiam kiekiui riešutų?

aš pabandžiau vieną partiją skalbinių su jais, mūsų vanduo labai minkštas, ir su skalbimo rutuliai skalbiant rūbai minkšti, o su riešutais kietokus išėmiau, ar ir kitoms taip pat? ar čia gal dėl to, kad šikart iš išgręžiau su jais?..  rolleyes.gif


labas
1. neišimu jų iki pat skalbimo pabaigos, išimu jau kai drabužius išimu
2. laikau juos sausai
3.neviriau , nusivylimas ir taip visur, kur juos panaudoju, kam dar dujas degint...

dėl minkštumo nežinau net, man kažkiek jie paminkština, bet ne kaži kiek
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 07 01, 11:23)
labas
1. neišimu jų iki pat skalbimo pabaigos, išimu jau kai drabužius išimu
2. laikau juos sausai
3.neviriau , nusivylimas ir taip visur, kur juos panaudoju, kam dar dujas degint...

dėl minkštumo nežinau net, man kažkiek jie paminkština, bet ne kaži kiek


ačiū 4u.gif
o kas patenkinti jais, gal galit pasakyt, kaip darot?. . biggrin.gif

ir jie kaip supratau epr vieną kartą nesusiskalbia, kelsi kartus skalbias, ar po kiekvieno karto mest lauk?

Atsakyti
Kadangi aš jais patenkinta-galiu padėt:)

1)Išimti skalbimo metu nereikia, nes skalavimo metu muilo riešutai neišskiria saponino, tad jų skalbimo funkcija neveikia.
2)Laikyti sausai.Anksčiau buvo instrukcijoje parašyta pagal indų klimatą, bet pas mus surūgsta.Aš laikau ant gyvatuko iki sekančio skalbimo.
3)verdant dviem litrų reikia 18-20 riešutukų.Paverdat 15 minučių ir palikit kitai dienai.Kitą dieną dapilkit iki 2 litrų ir dar kartą užvirinkit.Taip turi gautis tamsus skystis, kuri galima išpilstyti į butelius ir laikyti šaldytuve kai kambaryje šilta.

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 07 01, 17:57)
Kadangi aš jais patenkinta-galiu padėt:)

1)Išimti skalbimo metu nereikia, nes skalavimo metu muilo riešutai neišskiria saponino, tad jų skalbimo funkcija neveikia.
2)Laikyti sausai.Anksčiau buvo instrukcijoje parašyta pagal indų klimatą, bet pas mus surūgsta.Aš laikau ant gyvatuko iki sekančio skalbimo.
3)verdant dviem litrų reikia 18-20 riešutukų.Paverdat 15 minučių ir palikit kitai dienai.Kitą dieną dapilkit iki 2 litrų ir dar kartą užvirinkit.Taip turi gautis tamsus skystis, kuri galima išpilstyti į butelius ir laikyti šaldytuve kai kambaryje šilta.

ax.gif



ačiū 4u.gif smile.gif
hm, na, jei išimti nereik, tai turbūt nevirsiu... g.gif o kam jūs juos verdar apskritai?...
pas mane vokiška instrukcija, tai todėl truputį grybauju smile.gif
man plius iš maišelio jie išbyrėjo, tai galvoju, ar negeriau būtų į skalbimo rutulių plastmasę tą sudėt?... g.gif cool.gif
ir dabar kai žiūriu jūsų dozuotes, tai aš man rodos per daug jų prikimšau , dėl to man ir gavos rūbai kietokį, nes pilną maišiuką, kaip pridera prikimšau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 07 01, 22:06)
ačiū  4u.gif  smile.gif
hm, na, jei išimti nereik, tai turbūt nevirsiu... g.gif o kam jūs juos verdar apskritai?...
pas mane vokiška instrukcija, tai todėl truputį grybauju smile.gif
man plius iš maišelio jie išbyrėjo, tai galvoju, ar negeriau būtų į skalbimo rutulių plastmasę tą sudėt?...  g.gif  cool.gif
ir dabar kai žiūriu jūsų dozuotes, tai aš man rodos per daug jų prikimšau , dėl to man ir gavos rūbai kietokį, nes pilną maišiuką, kaip pridera prikimšau  biggrin.gif  biggrin.gif


pas mane ant pakuotės rašo dėti 5-7 lukštus, jei naudoji temperatūrą skalbiant 30-40' gali naudoti du kartus, trečią jau nebent virintum rūbus 90'
paieškok internete info, čia tau nors kažkiek lietuviškai smile.gif http://www.nojusta.l...o_kaip_naudoti/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 01 liepos 2011 - 21:27
Nusipirkau ir aš tuos muilo riešutus, šiaip galiu pasakyti esu visai patenkiтta. Tik tiek , kad pastebėjau jie neveiksmingi skalbiant ant trumpos programos prie 30 laipsnių. O su ilgesnėm programom, ir karštesniu vandeniu išskalbia visai normaliai. Ir dar toks trūkumas, kad išskalbus skalbiniai visiškai nebekvepia.
Papildyta:
Įdomu kodėl ši tema įkelta ne prie ekologiškų prekių o prie parduotuvių ir nuolaidų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 06 30, 19:06)
Paimk paprasčiausią pėdutę(mažytę kojinytę pėdai)-nieko geriau ir pigiau  nerasi  thumbup.gif

thumbup.gif ačiū už tokį gerą patarimą thumbup.gif

QUOTE(Boni @ 2011 07 01, 18:57)
verdant dviem litrų reikia 18-20 riešutukų.Paverdat 15 minučių ir palikit kitai dienai.Kitą dieną dapilkit iki 2 litrų ir dar kartą užvirinkit.Taip turi gautis tamsus skystis, kuri galima išpilstyti į butelius ir laikyti šaldytuve kai kambaryje šilta.

o gautą skystį naudoti skalbimui? blush2.gif
Atsakyti
Skalbimui rankomis ir skalbimo ma6ina, taip pat plauti indus(galima pamaišyti ir tradicinio ploviklio), gerai plauna langus ir kitus buitinius prietaisus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2011 07 11, 17:38)
Nusipirkau ir aš tuos muilo riešutus, šiaip galiu pasakyti esu visai patenkiтta. Tik tiek , kad pastebėjau jie neveiksmingi skalbiant ant trumpos programos prie 30 laipsnių. O su ilgesnėm programom, ir karštesniu vandeniu išskalbia visai normaliai. Ir dar toks trūkumas, kad išskalbus skalbiniai visiškai nebekvepia.
Papildyta:
Įdomu kodėl ši tema įkelta ne prie ekologiškų prekių o prie parduotuvių ir nuolaidų smile.gif


aš turbūt pripratus prie neutralių miltelių, prieš tia kelis metus naudojom tik juos. tai man muilo riešutai kvepia biggrin.gif visiškai nekvepia, tik švaraus vandens kvapas būna kai skalbiu su rutuliais. tai aš dėl kvapo tų riešutų kelis metu kartu su rutuliu... ax.gif

o šiaip pasiskaičiau, kad galima pakvėpint riešutus kvapiasiais aliejais šiek tiek ir skabti, tada ir skalbiniai kvepės, bet dar neišbandžiau.
Atsakyti
vakar isbandziau riesutus. Juokiausi kai tik suzinojau, maniau, eilinis zmoniu mulkinimas, bet likau suzaveta! Skalbiniai super svarus ir spalvos atrodo ryskesnes. Super naturalus ir geras produktas!
Atsakyti