Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai


 ! 
Juk žinute aukščiau parašyta, kad skelbimų vieta Skelbimų lentoje.

Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 25 birželio 2011 - 09:21
QUOTE(mindaiva @ 2011 05 17, 14:18)
galvojau pakeisiu nuomonę apie riešutus, pavirsiu puodą, čia Jūs mane taip apdžiuginot, kad nusiverda puodas gražiai, deja, koks buvo, toks ir liko. Praskalbiu riešutukais tik tuos rūbus kur mažoji apsisioja nedaug, ar tiesiog lauke buvom, smėlio užsipylė, nes net pėdučių nenuskalbia, kai vaikas pavaikšto basas ir pėdkelnių pėdutės susismėliuoja

Tai ką jie skalbia - švarius drabužius? lotuliukas.gif
Tai tiek be jokių priemonių skalbyklėje atskalbti galima blink.gif
Atsakyti
Tikra tiesa, kad jie dėmių ar labai užterštų drabužių neišskalbia, bet jie labai minkština audinį(ypač megztą), neleidžia elektrintis rūbams, be to jie tikrai turi to ekologiško muilo(matosi kai verdat skystį jog jie putoja, arba kad vanduo muiluotas jau prie 30 laipsnių temp), taip kad jie savybes skalbimui turi 100% tai tikrai smile.gif

Stebuklų nebūna, Indijoje visi jais skalbia, o kas gyvena kitose Europos šalyse apie riešutus žino jau daugiau nei 10 metų, pas mus jie taip tik vėlai pasirodė...Kai aš juos pirmą kartą pamačiau labai nepatikliai į juos pažiūrėjau, bet tai daugiau jau mūsų lietuvių natūra... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 06 27, 21:28)
Tikra tiesa, kad jie dėmių ar labai užterštų drabužių neišskalbia, bet jie labai minkština audinį(ypač megztą), neleidžia elektrintis rūbams, be to jie tikrai turi to ekologiško muilo(matosi kai verdat skystį jog jie putoja, arba kad vanduo muiluotas jau prie 30 laipsnių temp), taip kad jie savybes skalbimui turi 100% tai tikrai smile.gif

Stebuklų nebūna, Indijoje visi jais skalbia, o kas gyvena kitose Europos šalyse apie riešutus žino jau daugiau nei 10 metų, pas mus jie taip tik vėlai pasirodė...Kai aš juos pirmą kartą pamačiau labai nepatikliai į juos pažiūrėjau, bet tai daugiau jau mūsų lietuvių natūra...  biggrin.gif

Indijoje skalbia, nes jie ten ant medžių auga lotuliukas.gif Afrikoje iš palmių lapų sijonus darosi ir Europoje tai žino gal 300 metų. Tai ką? blink.gif
O čia vaizdelis toks piešiasi: kai reikia išplauti ką nors, kas ir taip nepurvina, imi riešutus, juos verdi (naudoji elektrą ar dujas). Tada skalbi tai kas ir taip nepurvina ir dar valai puodą, nes jis muiluotas. blink.gif Tokia religija ne man lotuliukas.gif Beje bandžiau, rezultatas būtent toks.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 06 28, 09:12)
Indijoje skalbia, nes jie ten ant medžių auga  lotuliukas.gif Afrikoje iš palmių lapų sijonus darosi ir Europoje tai žino gal 300 metų. Tai ką? blink.gif
O čia vaizdelis toks piešiasi: kai reikia išplauti ką nors, kas ir taip nepurvina, imi riešutus, juos verdi (naudoji elektrą ar dujas). Tada skalbi tai kas ir taip nepurvina ir dar valai puodą, nes jis muiluotas. blink.gif Tokia religija ne man  lotuliukas.gif  Beje bandžiau, rezultatas būtent toks.


jo, mums jie arba netinka, arba netokius čia atveža, gal dar ir nuo to priklauso...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 06 28, 09:12)
Indijoje skalbia, nes jie ten ant medžių auga  lotuliukas.gif Afrikoje iš palmių lapų sijonus darosi ir Europoje tai žino gal 300 metų. Tai ką? blink.gif
O čia vaizdelis toks piešiasi: kai reikia išplauti ką nors, kas ir taip nepurvina, imi riešutus, juos verdi (naudoji elektrą ar dujas). Tada skalbi tai kas ir taip nepurvina ir dar valai puodą, nes jis muiluotas. blink.gif Tokia religija ne man  lotuliukas.gif  Beje bandžiau, rezultatas būtent toks.



Taip taip,o lietuviai su kuokom medziojo ir puszalius mesos gabalus valge pries 1000m. ir ka? Esme tame,kad yra dalyku, kuriuos sekmingai pritaikome siais laikais,o yra dalyku,kurie tiesiog istorija ar tingaus gyvenimo budo rezultatas.
Siai dienai,kai aplink tiek chemijos ir viskas uztersta ,daugelis stengias eiti kuo svaresniu keliu ir kuo maziau nuodyti savo seima bei aplinka.
O virinti riesutu visai nebutina,kad jais skalbt smile.gif Aisku,nesvaresniems drabuziams tikrai vien ju neuztenka,zinau,nes turiu du terliuzus,kuriu padarytu demiu isemimas kartais baigiasi fiasko. Nieko nepadarysi,bet jokia vanish ir panasaus sh.... savo seimai nenaudoju ir nenaudosiu,verciau jau lauk mesiu tuos nepataisomus drabuzius,nei uzdesiu chemijos prisotinta audini ant vaiko. Va tokia religija man cool.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 06 28, 16:33)
Taip taip,o lietuviai su kuokom medziojo ir puszalius mesos gabalus valge pries 1000m. ir ka?  Esme tame,kad yra dalyku, kuriuos sekmingai pritaikome siais laikais,o yra dalyku,kurie tiesiog istorija ar tingaus gyvenimo budo rezultatas.
Siai dienai,kai aplink tiek chemijos ir viskas uztersta ,daugelis stengias eiti kuo svaresniu keliu ir kuo maziau nuodyti savo seima bei aplinka.
O virinti riesutu visai nebutina,kad jais skalbt  smile.gif  Aisku,nesvaresniems drabuziams tikrai vien ju neuztenka,zinau,nes turiu du terliuzus,kuriu padarytu demiu isemimas kartais baigiasi fiasko. Nieko nepadarysi,bet jokia vanish ir panasaus sh....  savo seimai nenaudoju ir nenaudosiu,verciau jau lauk mesiu tuos nepataisomus drabuzius,nei uzdesiu chemijos prisotinta audini ant vaiko. Va tokia religija man  cool.gif


Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 06 28, 18:33)
Taip taip,o lietuviai su kuokom medziojo ir puszalius mesos gabalus valge pries 1000m. ir ka?  Esme tame,kad yra dalyku, kuriuos sekmingai pritaikome siais laikais,o yra dalyku,kurie tiesiog istorija ar tingaus gyvenimo budo rezultatas.
Siai dienai,kai aplink tiek chemijos ir viskas uztersta ,daugelis stengias eiti kuo svaresniu keliu ir kuo maziau nuodyti savo seima bei aplinka.
O virinti riesutu visai nebutina,kad jais skalbt  smile.gif  Aisku,nesvaresniems drabuziams tikrai vien ju neuztenka,zinau,nes turiu du terliuzus,kuriu padarytu demiu isemimas kartais baigiasi fiasko. Nieko nepadarysi,bet jokia vanish ir panasaus sh....  savo seimai nenaudoju ir nenaudosiu,verciau jau lauk mesiu tuos nepataisomus drabuzius,nei uzdesiu chemijos prisotinta audini ant vaiko. Va tokia religija man  cool.gif

Tai aišku iš karto, kad čia ne tos pamaldos lotuliukas.gif "Vaikų argumentai" - ašarojantiems, bet kaip šviesių vyriškų marškinių apykaklės? Nors tiesa "verciau jau lauk mesiu tuos nepataisomus drabuzius,nei uzdesiu chemijos". gerokai čia "pasimėtyti" galima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 06 28, 18:23)
Tai aišku iš karto, kad čia ne tos pamaldos  lotuliukas.gif  "Vaikų argumentai" - ašarojantiems, bet kaip šviesių vyriškų marškinių apykaklės? Nors tiesa "verciau jau lauk mesiu tuos nepataisomus drabuzius,nei uzdesiu chemijos". gerokai čia "pasimėtyti" galima  blink.gif


Kas kaip nori,tas taip supranta.Milijonai zmoniu plauna indus visokiais feiriais ir vargo nemato,kad ta feiri su kose vaikams maitina.Man tai ne vaiku argumentai ,o gyvenimo stilius,pasauleziura. As tikrai ne piktai parasiau,tiesiog,jei juokaujam apie palmes,tai galima ir lietuvius prisimint. O chemijos nekenciu. Beje,sunus i mokykla eina tik su baltais baltiniais.Man taip graziau prie uniformos. Tad nesikandziojant galima paklaust - ka darote tada ir tada cool.gif
Atsakyti
žiūriu diskusijos kaip reikiant įsisiūbavusios : neseniai su nuolaidos kuponu nusipirkau skalbimo riešutų 100 gramų, bet jie supakuoti į plastikinį maišelį, o jokio medvilninio kartu su juo nedavė.... perskaičiau šią temą ir supratau, kad skalbimo metu jie kažkaip tirpsta, bet lieka lukštai. tiesa? tad turbūt nekokia mintis įmesti juos tiesiog į skalbimo mašinos būgną? g.gif jaučiu teks siūtis maišelį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristabelly @ 2011 06 30, 08:54)
žiūriu diskusijos kaip reikiant įsisiūbavusios : neseniai su nuolaidos kuponu nusipirkau skalbimo riešutų 100 gramų, bet jie supakuoti į plastikinį maišelį, o jokio medvilninio kartu su juo nedavė.... perskaičiau šią temą ir supratau, kad skalbimo metu jie kažkaip tirpsta, bet lieka lukštai. tiesa? tad turbūt nekokia mintis įmesti juos tiesiog į skalbimo mašinos būgną?  g.gif jaučiu teks siūtis maišelį rolleyes.gif


aga siūkis tikrai 4u.gif , nes rasi kitaip visuose rūbuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristabelly @ 2011 06 30, 07:54)
žiūriu diskusijos kaip reikiant įsisiūbavusios : neseniai su nuolaidos kuponu nusipirkau skalbimo riešutų 100 gramų, bet jie supakuoti į plastikinį maišelį, o jokio medvilninio kartu su juo nedavė.... perskaičiau šią temą ir supratau, kad skalbimo metu jie kažkaip tirpsta, bet lieka lukštai. tiesa? tad turbūt nekokia mintis įmesti juos tiesiog į skalbimo mašinos būgną?  g.gif jaučiu teks siūtis maišelį rolleyes.gif


Paimk paprasčiausią pėdutę(mažytę kojinytę pėdai)-nieko geriau ir pigiau nerasi thumbup.gif
Atsakyti