Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(gucii @ 2011 05 09, 14:14)
Taip ir yra, kad ekologiskumo cia mazai. Nes sunaudoji daugiau vandens, daugiau elektros... O jei dar paziurejus is kaip toli tuos riesutus veza ir kokiom sanaudom

Tikrai ne taip mane supratote wink.gif Norėjau pasakyti, kad su skalbimo milteliais galėčiau tik porą kartų skalbimo mašiną įdarbinti, o su muilo riešutais kiek tik eina. Kad biologiniams nuotėkų valymo gyvūniukams muilo riešutai lengvai apdorojamas maistas, o vat su milteliais jie sunkiai draugauja, tik po truputį. O vandens ir elektros susinaudoja tiek pat, ar su riešutais skalbiu, ar su milteliais skalbčiau. Kaip prieš tai rašė, net mažiau, nes skalavimo vieno karto užtenka wink.gif
Miltelius gabenti irgi reikia, o dar jiems pagaminti reikia nemažai gamtos resurų, tad manau kad riešutai šiuo atžvilgiu ekologiškesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gucii @ 2011 05 09, 20:00)
Turbut neskaitete pries tai buvusio, mano pacituoto posto, ten ir rasite atsakyma.

Skaiciau. Dabar perskaiciau dar karta ,bet vistiek nesupratau. As,atsiprasau,tikrai nesikabineju,tiesiog ydomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 05 09, 11:40)
Norėčiau patikslinti komentarą apie tai jog"pilnai neištirpsta".Aš pati šitą terminą naudoju kam nors pasakodama....Bet turiu omeny, kad jie neištirpsat tiesiogine to žodžio prasme.Lukštai juk lieka.O daugumas būtent ir klausia kas lieka iš tų riešutų po skalbimo... smile.gif Tad tikrai neištirpsta  biggrin.gif

Beje, jei jums puikiai skalbia skalbinius ant 95 laipsnių, galima ir skalbti be miltelių...Aš net neabejoju, kad jūs taip ir darote  mirksiukas.gif

Bet ne visus rūbus galima skalbti ant tokios aukšto temp.Be to, jie greičiau dėvisi, traukiasi, blunka ir pan.O skalbiant muilo riešutais, jūr tausojat ne tik sveikatą, bet ir rūbą.Muilo riešutas labai minkština vandenį, ko pasekoje rūbas tampa labai minkštas, purus, nedulka... tongue.gif

Tiesa, rutuliukų nereikia skalbiniuose ieškoti jei gerai surišat maišelį su riešutais ir jei sklabiat išsivirusi skystą skalbiklį  thumbup.gif



o kam tyčiotis? čia ekologiškumo principas?
Atsakyti
Boni,kadangi turi patirties daugiau,tai klausiu taves. Vistik noriu gryz vel prie muilo riesutu,tik mastau ka daryt su baltais drabuziais.Na,demetus tai vistiek purksiu ringuva,bet visai baltus kaip baltais palikt ilgiau? Kazkaip vis giliau itraukia ekologija,o skalbikliai net ir ekologiski ,kazkaip vistiek neatrodo taip graziai ir taikiai.
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 05 11, 23:29)
Boni,kadangi turi patirties daugiau,tai klausiu taves. Vistik noriu gryz vel prie muilo riesutu,tik mastau ka daryt su baltais drabuziais.Na,demetus tai vistiek purksiu ringuva,bet visai baltus kaip baltais palikt ilgiau?  Kazkaip vis giliau itraukia ekologija,o skalbikliai net ir ekologiski ,kazkaip vistiek neatrodo taip graziai ir taikiai.

nors ne manęs klausi, bet pasisakysiu:D , skalbiu rankomis baltus rūbus su Ringuvos muilu, riešutai neatskalbia...
Atsakyti
Manau, kad kiekviena turi savo gerų receptų, bet aš paklausiusi vienos tetulės, pilu sodos, bet tik baltiems skalbiniams.Iš tiesų, tai esu minėjus, baltos patalynės aš jau atsisakiau... ax.gif

Tai soda tikrai padeda, tik kiekį reikia labai individualiai nutaikyti, nes ir nuo rūbo priklauso, ir nuo kt.veiksnių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 05 12, 13:46)
Manau, kad kiekviena turi savo gerų receptų, bet aš paklausiusi vienos tetulės, pilu sodos, bet tik baltiems skalbiniams.Iš tiesų, tai esu minėjus, baltos patalynės aš jau atsisakiau... ax.gif

Tai soda tikrai padeda, tik kiekį reikia labai individualiai nutaikyti, nes ir nuo rūbo priklauso, ir nuo kt.veiksnių  smile.gif

Aciu 4u.gif Bandysiu su soda. Jei skalbt rankomis,tai idealiai issiskalbia su ukisku muilu ir soda - imuiluoju ir sodos ipili,taip palaikau ,o tada i skalbianke.Panasu,kad teks taip ir zaist doh.gif biggrin.gif ,jei noresiu baltos. Bandysiu viska ,geras idejas irgi surasysiu smile.gif
Atsakyti
Aš tai muilo riešutus naudoju patalynei, rankšluosčiams ir nekleckuotiems rūbams, nes dėmių su jais tikrai neišplausi. Ir virtuvinių rankšluostėlių jie neįveikia (nors jų niekas lengvai neįveikia, jei kokios riebalų ar uogienės dėmės pasitaiko).
Su riešutais skalbta patalynė man atrodo šiek tiek minkštesnė, nei su skalbimo milteliais (paprastai skalbdavau su "bobas" milteliais).
Bandžiau su muilo riešutais ir galvą plautis - nepatiko visai, visų pirma todėl, kad vistiek reikia šiek tiek šampūno dėtis, nes vien su jų nuoviru neišsiplauna, putų šiek tiek būna, bet vistiek nesupranti, kuri galvos vieta nuoviro negavo.
užtai puodas, kuriame riešutus kaitinau, kad išsiskirtų putos tai labai atsišveitė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitinėjau šią temą ir vis tik nusipirkau ir aš to stebuklo... dėja, nusivyliau, jei skalbti švarius drabužius jie gal ir tinka... bet patalynė ir rankšluosčiai gana greit užsiskalbė...
Jau nekalbu net apie menkiausias dėmeles, vadinasi vaikiškiems drabužiams netinka
Tad teko nusiraminti ir skalbti tuo kuo iki šiol...


Atsakyti
QUOTE(autojo @ 2011 05 16, 12:31)
Aš tai muilo riešutus naudoju patalynei, rankšluosčiams ir nekleckuotiems rūbams, nes dėmių su jais tikrai neišplausi. Ir virtuvinių rankšluostėlių jie neįveikia (nors jų niekas lengvai neįveikia, jei kokios riebalų ar uogienės dėmės pasitaiko).
Su riešutais skalbta patalynė man atrodo šiek tiek minkštesnė, nei su skalbimo milteliais (paprastai skalbdavau su "bobas" milteliais).
Bandžiau su muilo riešutais ir galvą plautis - nepatiko visai, visų pirma todėl, kad vistiek reikia šiek tiek šampūno dėtis, nes vien su jų nuoviru neišsiplauna, putų šiek tiek būna, bet vistiek nesupranti, kuri galvos vieta nuoviro negavo.
užtai puodas, kuriame riešutus kaitinau, kad išsiskirtų putos tai labai atsišveitė  biggrin.gif




galvojau pakeisiu nuomonę apie riešutus, pavirsiu puodą, čia Jūs mane taip apdžiuginot, kad nusiverda puodas gražiai, deja, koks buvo, toks ir liko. Praskalbiu riešutukais tik tuos rūbus kur mažoji apsisioja nedaug, ar tiesiog lauke buvom, smėlio užsipylė, nes net pėdučių nenuskalbia, kai vaikas pavaikšto basas ir pėdkelnių pėdutės susismėliuoja
Atsakyti

 i 
Skelbimų vieta Skelbimų lentoje.

Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 25 gegužės 2011 - 11:39
pagaliau ir as isigijau riesutuku smile.gif pasidalinsiu ispudziai kiek veliau. bet smagu, kad radau cia nemazai graziu atsiliepimu ir patarimu
Atsakyti