Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(Aphanizomenone @ 2011 04 18, 12:15)
o gal tiesiog ne visos riesutu partijos buna geros? gal pateko mums prasto derliaus, kuriame mazai PAM, partija?
nes kitos moteriskes taip graziai atsiliepia apie si amziaus stebukla, o kitoms jokio nesvarumo "nepajima"?

bet kaip ten bebutu, tikrai daugiau nebepirksiu tu riesutu smile.gif visgi visi augalai turi dazanciu chemikalu savyje, tai kaip jie turi buti apdoroti, kad neliktu ju naturaliai sintetinamu medziagu.


taikliai pastebėta, aš ir pradžioj labai pergyvenau, ar tik neparuduos man rūbai blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Apie riesutus esu girdejus is pazistamos siule man siule na kazkaip nesigundziau veliau teko jais prekiaut ir ka gi isbandziau nuomoniu buvo visokiu pradzioj pirmas skalbimas su vyru idemiai ziurejom i vandeni ar atsiras kokiu putu pries pat skalavima tikrai atsirado na nebuvo tiek kiek su cheminiais milteliais bet biskiuka buvo, dar kad pasyskina spalva ypac juodiems drabuziams tai tiesa, del baltu jai drabuzis is keliu spalvu ir yra balta spalva skalbti galima drasiai tikrai nepapilkins, papilkintu mazdaug jai tik jais skalbtumet ilga laika na metus kokius o siaip baltiems nerekomenduoja tik del to kad balta audini geriau skalbti su balikliu, masciau kad bus jie man tik pabandymui paivairinimui bet va dabar pasibaige ir mintis kuzda kad vel ju noriu su jais skalbti smile.gif Del kvapo kvapas yra biski tokio saldumo kitiems acto na manes jis neerzina, bet vat kuo nusivyliau tai skysti gaminant man tikrai nepasiteisino schmoll.gif matomai esu pripratus prie chemijos kur poveikis tik uzpilus iskart pasimato rolleyes.gif
Atsakyti
Prasau parasyti kur ju galima butu isigyti. Konkrecius asmenis ar konkrecias internetines parduotuves, nes reiks siusti. Dekoju is anksto smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(gvilmina @ 2011 04 19, 11:33)
Prasau parasyti kur ju galima butu isigyti. Konkrecius asmenis ar konkrecias internetines parduotuves, nes reiks siusti. Dekoju is anksto  smile.gif .

Tai juk yra visgalis GOOGLE.Isiveskite i paieska ir ismes jums viska.Beliks atsirinkti,kas tinka pagal kisene. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš muilo riešutus naudoju vaikučio drabužiams skalbti, kadangi nuo kitų, net skirtų jautriai odai berdavo,o nuo riešutų nieko. Aišku dėmių neišskalbia, tai prieš tai mirkau baliklį, perskalauju ir tada į skalbenkę. Be to reikia nepamiršti, kad skalbiant muilo riešutais temperatūra mažiausia 40C turi būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kailiux @ 2011 04 19, 13:05)
Aš muilo riešutus naudoju vaikučio drabužiams skalbti, kadangi nuo kitų, net skirtų jautriai odai berdavo,o nuo riešutų nieko. Aišku dėmių neišskalbia, tai prieš tai mirkau baliklį, perskalauju ir tada į skalbenkę. Be to reikia nepamiršti, kad skalbiant muilo riešutais temperatūra mažiausia 40C turi būti  mirksiukas.gif



dėl temperatūros klysti, rašo 30,40lapisnių, trečią kartą skalbti jau 95' tada bus efektyviausiai panaudoti riešutukai, tai vadinasi galima bet kokia temp. , o dar tada koks tikslas lpaut riešutukais, jei prieš tai mirkoma yra rūbai balikliuose?? jau po baliklio, manau ir paprastas vanduo išplaus kažką g.gif , aš baliklio nenaudoju, va jis man tai labai didelis priešas, kaip ir cheminiai dėmių išėmėjai.
Atsakyti
Jei skalbiasi geriausiai kai 95 laipsniai, tai tokioje temperaturoje ir grynas vanduo gerai skalbtu. g.gif
Parduotuveje buvau susidomejus, bet uzkliuvo pardavejo pasakymas, kad jie pilnai neistirpsta. Tai reiskia, kad skalaujantis ju dar lieka. Sakote, saltas vanduo netirpina? Na nezinau... speju, kad tirpina, bet maziau. Be to, kur tu likusiu rutuliuku ieskoti slapiuose skalbiniuose...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gucii: 08 gegužės 2011 - 22:35
Norėčiau patikslinti komentarą apie tai jog"pilnai neištirpsta".Aš pati šitą terminą naudoju kam nors pasakodama....Bet turiu omeny, kad jie neištirpsat tiesiogine to žodžio prasme.Lukštai juk lieka.O daugumas būtent ir klausia kas lieka iš tų riešutų po skalbimo... smile.gif Tad tikrai neištirpsta biggrin.gif

Beje, jei jums puikiai skalbia skalbinius ant 95 laipsnių, galima ir skalbti be miltelių...Aš net neabejoju, kad jūs taip ir darote mirksiukas.gif

Bet ne visus rūbus galima skalbti ant tokios aukšto temp.Be to, jie greičiau dėvisi, traukiasi, blunka ir pan.O skalbiant muilo riešutais, jūr tausojat ne tik sveikatą, bet ir rūbą.Muilo riešutas labai minkština vandenį, ko pasekoje rūbas tampa labai minkštas, purus, nedulka... tongue.gif

Tiesa, rutuliukų nereikia skalbiniuose ieškoti jei gerai surišat maišelį su riešutais ir jei sklabiat išsivirusi skystą skalbiklį thumbup.gif

Atsakyti
Nuo vasario pradžios skalbiu vien tik su muilo riešutais. Man jie puikūs. Skalbiu aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, priklausomai nuo skalbinių. Balti rūbai šiek tiek pilkėja, ir nuo gręžinio vandens, ir tikriausiai dėlto kad riešutai neturi baliklio savybių smile.gif Bet visas kojines, darbinius-statybinius rūbus ir visa kita išskalbia puikiai. Dėmių, kaip ir bet kurie skalbikliai, riešutai neišskalbia. Man jie patinka dėl to, kad tai natūrali medžiaga, suyra komposte, dėl to, kad ne chemija skalbtais rūbais tenka vilkėti, lauke išdžiūvę skalbiniai neturi to sintetinio kvapo, dėl to, kad mūsų biologiniai valymo gyvūniukai nelabai toleruoja chemijos, tad skalbdama su muilo riešutais, galiu per dieną įdarbinti skalbyklę ne vieną kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 05 09, 11:40)
Norėčiau patikslinti komentarą apie tai jog"pilnai neištirpsta".Aš pati šitą terminą naudoju kam nors pasakodama....Bet turiu omeny, kad jie neištirpsat tiesiogine to žodžio prasme.Lukštai juk lieka.O daugumas būtent ir klausia kas lieka iš tų riešutų po skalbimo... smile.gif Tad tikrai neištirpsta  biggrin.gif

Beje, jei jums puikiai skalbia skalbinius ant 95 laipsnių, galima ir skalbti be miltelių...Aš net neabejoju, kad jūs taip ir darote  mirksiukas.gif

Bet ne visus rūbus galima skalbti ant tokios aukšto temp.Be to, jie greičiau dėvisi, traukiasi, blunka ir pan.O skalbiant muilo riešutais, jūr tausojat ne tik sveikatą, bet ir rūbą.

Pilnai neistirpsta tai ir norejo pasakyti, kad kitam skalbimui dar lieka. Papildai kazkiek ir toliau skalbi. Ne apie kevalus cia. O del aukstu temperaturu, tai zinoma, kad rubai greit prarastu ir formas ir spalvas. Yra geresniu ekologisku priemoniu, kuriomis galima skalbti ir 40 laipsniu t. mirksiukas.gif

QUOTE(balla @ 2011 05 09, 14:03)
skalbdama su muilo riešutais, galiu per dieną įdarbinti skalbyklę ne vieną kartą

Taip ir yra, kad ekologiskumo cia mazai. Nes sunaudoji daugiau vandens, daugiau elektros... O jei dar paziurejus is kaip toli tuos riesutus veza ir kokiom sanaudom
Atsakyti
QUOTE(gucii @ 2011 05 08, 23:34)
Jei skalbiasi geriausiai kai 95 laipsniai, tai tokioje temperaturoje ir grynas vanduo gerai skalbtu.  g.gif
Parduotuveje buvau susidomejus, bet uzkliuvo pardavejo pasakymas, kad jie pilnai neistirpsta. Tai reiskia, kad skalaujantis ju dar lieka. Sakote, saltas vanduo netirpina? Na nezinau... speju, kad tirpina, bet maziau. Be to, kur tu likusiu rutuliuku ieskoti slapiuose skalbiniuose...

Tu riesutu visai nereiki ieskot po drabuzius,nes jie tikrai islieka maiselyje i kuri idedi pries skalbdama.

QUOTE(Boni @ 2011 05 09, 11:40)
Bet ne visus rūbus galima skalbti ant tokios aukšto temp.Be to, jie greičiau dėvisi, traukiasi, blunka ir pan.O skalbiant muilo riešutais, jūr tausojat ne tik sveikatą, bet ir rūbą.Muilo riešutas labai minkština vandenį, ko pasekoje rūbas tampa labai minkštas, purus, nedulka... tongue.gif

Vat del siu priezasciu ir gryzau vel prie riesutu. Labai "padabintus" drabuzius ,tiksliau labiausa "ispuostas" vietas apipurskiu Ringuva ,bet labai retai.

QUOTE(gucii @ 2011 05 09, 14:14)
Taip ir yra, kad ekologiskumo cia mazai. Nes sunaudoji daugiau vandens, daugiau elektros... O jei dar paziurejus is kaip toli tuos riesutus veza ir kokiom sanaudom

Pala,o jei skalbsi ne riesutais,o naudosi skalbimo skysti ar miltelius,tai jau nei vandens,nei elektros nebenaudosi? Vandens ir elektros tikrai nesunaudoji daugiau,nei su skalbikliais,priesingai - skalavimo laika galima trumpint. Nelabai teisingai suprantate ekologiskuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 05 09, 17:27)
Pala,o jei skalbsi ne riesutais,o naudosi skalbimo skysti ar miltelius,tai jau nei vandens,nei elektros nebenaudosi? Vandens ir elektros tikrai nesunaudoji daugiau,nei su skalbikliais,priesingai - skalavimo laika galima trumpint. Nelabai teisingai suprantate ekologiskuma  4u.gif

Turbut neskaitete pries tai buvusio, mano pacituoto posto, ten ir rasite atsakyma.
Atsakyti