Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(paluri @ 2011 04 13, 13:25)
Ir as naudoju visur namuose, tinka ir indams plauti (jei jie nera labai riebaluoti).
Dar neseniai atradau gera dalyka : idedu kelis riesutelius i pasibaigusi tualeto gaivikli. Tai nuleidziant vandeni, kartu praplaunamas klozetas - svaru ir ekologiska! Keiciu kas savaite.



vat ir man įdomu kaip jis veikia, jei klozete šaltas vanduo?
o indus plaut, kai jie nelabai riebaluoti, su riešutais nematau prasmės, nes puikiai nusiplauna išvis benieko, tik su kempine ir vandeniu
riešutukai man tinka tik mažai nešiotiems vaikiškiems drabužiams praplauti...
Atsakyti
na ka ir as pirma karta gyvenime tapau reklamos auka (nors esu tikrai taupi ir visad apgalvoju, kad ir 20 lt isleisdama ar to reik) ir nusipirkau tu riesutu doh.gif nieko neskalbia. ir daugiau dejau ir vandeny laikiau ir sausai laikiau, ir labiau trumpinau ir maziau. zodziu - pravalas, o ne skalbiklis. ir rubai nieko nepasvelnejo, nors reklamoje teige, kad jau bus minkstuciai, ir vilna skalbiau irgi nieko nepaminkstejo... o ir kvapo net neisplauna, kaip kazkuri raset, kaip smirdejo kojines, taip ir smirda smile.gif. net mano vasarines maikutes kurias keiciu kasdien i tose prakaito kvapas liko...
tai dabar darau taip, kad neismesti pinigu i bala: kadangi musu vanduo is grezinio labai geros kokybes (bet vis tiek balti rubai po keliu plovimu riesutais tapo kaip 10 metu deveti. tai reiskia, kad ne vanduo del rubu pilkejimo kaltas), pilu ringuvos balance miltukus (pirkdavau almawin, bet lietuviski taip pat gerai plauna ir be fosfatu, o kainuoja 4 kart pigiau) ir dedu i bugna tu riesutu maiseli, vietoj minkstiklio taip iseina (bet tik ne baltiem skalbiniams). tai taip ir sunaudosiu po biski juos. negi dabar i kompasta 35 lt ismesiu?

nors geguze bus seimos pagausejimas, tai bet gaila man vaiko rubelius sugadinti su tais riesutais, atrodys kaip caro ruriko laiku drabuzeliais aprengtas - neaiskios spalvos, sysio kvapo. dar kazkaip nenupusau tiek ant ekologisko gyvenimo budo, kad vaikscios kaip su neplautais drabuziais.

gal irgi kazka ne taip dariau?
Atsakyti
Nežinau, gal jums savo šeimos nuotraukų įmest, kad įtikint jog esu švari plaudama rūbus TIK su muilo riešutais??? biggrin.gif Mano kolegė net galvą plauną su šampūnu iš muilo riešutų ir atrodo ji -nuostabiai!

Aš nenoriu čia reklamos daryti, bet tikrai ,manau, yra žmonių kuriems ne tik su riešutais nesiskalbia... doh.gif Bet čia kalbu ne apie skalbiklius ax.gif

P.S.Ir net neįsivaizduoju kokie turėtų būti rūbai užnešioti jog po geros valandos prasukimo skalbianke neišsiplauna kojinių ar prakaito kvapas, man atrodo kartais gali ir nieko nedėti, bet kasdienę nešvarą turėtų ir grynas vanduo praplauti...Na, bet čia tik mano nuomonė...Tad nepykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2011 04 16, 18:30)
Nežinau, gal jums savo šeimos nuotraukų įmest, kad įtikint jog esu švari plaudama rūbus TIK su muilo riešutais??? biggrin.gif Mano kolegė net galvą plauną su šampūnu iš muilo riešutų ir atrodo ji -nuostabiai!

Aš nenoriu čia reklamos daryti, bet tikrai ,manau, yra žmonių kuriems ne tik su riešutais nesiskalbia... doh.gif Bet čia kalbu ne apie skalbiklius  ax.gif

P.S.Ir net neįsivaizduoju kokie turėtų būti rūbai užnešioti jog po geros valandos prasukimo skalbianke neišsiplauna kojinių  ar prakaito kvapas, man atrodo kartais gali ir nieko nedėti, bet kasdienę nešvarą turėtų ir grynas vanduo praplauti...Na, bet čia tik mano nuomonė...Tad nepykit  mirksiukas.gif



nepykstu, bent jau aš tai tikrai, o ir kalbos nerimtos... tada juk jau gal galima ir išvis tik su vandeniu plauti? net be riešutų? o dėl super užnešiotų rūbų, jau įsižeidžiau, nes tikrai rūbus keičiu dažnai, man prakaito kvapas nelieka, lieka dezodoranto, kas rodo, kad neišplauti rūbai...
taip, suka skalbiankė valandą ar net pusantros ir veltui gadinasi tik elektra, jums skalbiasi - super, o man tie riešutukai nieko verti ir niekas neįtikins kitaip, nors aš buvau labai užsidegusi jais plauti ir tausoti gamtą...
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 04 16, 20:32)
lieka dezodoranto, kas rodo, kad neišplauti rūbai...


Gal jums tada patį dezodorantą reikia pakeisti, gal čia jo problema mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 04 16, 20:04)
Gal jums tada patį dezodorantą reikia pakeisti, gal čia jo problema  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif ir kojinių atsisakyt, nes kvapas lieka išskalbus? laugh.gif


sesuo turėjo riešutus, galvojo vaiko rūbelius skalbs. Bet po kelių plovimų atsisakė, nes neišskalbdavo skalbinių schmoll.gif
aš irgi kiek galiu esu už ekologiją, bet vaikščiot nešvariais rūbais, miegot nuskalbtoj patalynėj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 04 16, 21:04)
Gal jums tada patį dezodorantą reikia pakeisti, gal čia jo problema  mirksiukas.gif



čia buvo tik vienas palyginimas kad neišsiplauna, o juk rašiau, kad ir vaiko striukės, kuri buvo ištepta smėliu,neišplovė, tai vaikui ir žaist neleist? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 17 balandžio 2011 - 09:20
QUOTE(mindaiva @ 2011 04 17, 10:17)
čia buvo tik vienas palyginimas kad neišsiplauna, o juk rašiau, kad ir vaiko striukės, kuri buvo ištepta smėliu,neišplovė, tai vaikui ir žaist neleist? g.gif


Leiskit, leiskit. Aš, jums tik idėją daviau, kas galėtų būt negerai, o jūs čia pykstat iš karto doh.gif

Beje, paskaitykit dezodoranų sudėtis ir matysit, kad anie ne tokie jau nekenksmingi. Dauguma jų dėmių yra neišplaunamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 17, 01:49)
lotuliukas.gif ir kojinių atsisakyt, nes kvapas lieka išskalbus? laugh.gif
sesuo turėjo riešutus, galvojo vaiko rūbelius skalbs. Bet po kelių plovimų atsisakė, nes neišskalbdavo skalbinių  schmoll.gif
aš irgi kiek galiu esu už ekologiją, bet vaikščiot nešvariais rūbais, miegot nuskalbtoj patalynėj  schmoll.gif


Visiskai pritariu Mindaivai ir Vitulkai. Kol nesunaudosiu likusius riesutus, skalbsiu jais tik patalyne (bet ne balta).
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 04 17, 13:47)
Leiskit, leiskit. Aš, jums tik idėją daviau, kas galėtų būt negerai, o jūs čia pykstat iš karto  doh.gif

Beje, paskaitykit dezodoranų sudėtis ir  matysit, kad anie ne tokie jau nekenksmingi. Dauguma jų dėmių yra neišplaunamos  4u.gif



nepykstu, čia kaip Šapro anekdote, apie bomžą, kuris iškabą skaitė ALAUS NĖRA, labai pikta intonacija, ir galvojo, kad ta iškaba tyčiojasi iš jo, ir taip neturinčio sveikatos lotuliukas.gif
apie dez. žinau, žinau ir apie mineralus, bet čia ne ta tema
dar pagalvojau, gal tų riešutukų visokių būna g.gif , dėl to taip skirtingai visos atsiliepiame? g.gif
Atsakyti
pasakysiu ir as savo nuomone. netikejau tais riesutukais, kol pati nepabandziau.
isbandziau juos ir likau patenkinta ir nustebinta.... thumbup.gif

aisku sunkiai plauna kokiu zoliu demes, bet ir milteliai ju kartais neisplauna....
drabuzeliai buna minksti thumbup.gif o del kvapo- tai nesmirda, bet aisku ir kvapu parf. jokiu nera
Atsakyti
o gal tiesiog ne visos riesutu partijos buna geros? gal pateko mums prasto derliaus, kuriame mazai PAM, partija?
nes kitos moteriskes taip graziai atsiliepia apie si amziaus stebukla, o kitoms jokio nesvarumo "nepajima"?

bet kaip ten bebutu, tikrai daugiau nebepirksiu tu riesutu smile.gif visgi visi augalai turi dazanciu chemikalu savyje, tai kaip jie turi buti apdoroti, kad neliktu ju naturaliai sintetinamu medziagu.
Atsakyti