Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo riešutai

QUOTE(Silvy @ 2011 02 07, 20:48)
As jei verdu,tai 4kart daugiau daugiau riesutu dedu,nei Jus.Nelaikau nuoviro saldytuve,laikau vonioje,man taip greit nesurugsta , paskutini viriau pries menesi-geras dar mirksiukas.gif
Dar nusipirkau druska,skirta naudoti kartu su riesutais,tai skalbimas zymiai efektyvesnis thumbup.gif .



o kas per druskyte, gal plačiau galima? bigsmile.gif
Atsakyti
Aha, idomu kas cia per druska 4u.gif

O mergaites, gal cia ir visai suprantamas dalykas, niekas apie ji nekalba.. ka darote su tais riesuteliais skalavimo metu? juos reik isimti? ar skalaujant nieko tokio kad jie ten buna?
visgi muilas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mei @ 2011 03 27, 22:26)
Aha, idomu kas cia per druska  4u.gif

O mergaites, gal cia ir visai suprantamas dalykas, niekas apie ji nekalba.. ka darote su tais riesuteliais skalavimo metu? juos reik isimti? ar skalaujant nieko tokio kad jie ten buna?
visgi muilas...  g.gif


Kadangi skalavimas visada buna saltu vandeniu,tai soponinai is riesutu neissiskiria,todel riesutu isimt nereikia. Kad is riesutu issiskirtu soponinai ,berods,turi buti ne maziau 40 laipsniu(pataisykit ,jei klystu),na,bent jau as skalbiu jais ne zemesnej temp. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jola10 @ 2011 03 06, 19:10)
o kas per druskyte, gal plačiau galima? bigsmile.gif

Tikriausiai šita ar panaši druska
100 proc. sodium bicarbonate, tai, kaip suprantu geriamoji soda unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2011 03 29, 21:26)
Tikriausiai šita ar panaši druska
100 proc. sodium bicarbonate, tai, kaip suprantu geriamoji soda  unsure.gif  ax.gif

Tai soda, bet ne geriamoji, rodos kalcinuota.

Pasisakysiu ir as apie riesutus. Nupirkau riesutus assorti parduotuveje, bandziau skalbti 2 kartus. Pirma karta skalbiau patalyne, tai man patiko. Antra karta skalbiau vaiko tamsius drabuzius, labai nepatiko, po skalbimo net atsirado demiu, kuriu iki jo nebuvo. Sviezumo kvapa pakeite purvinu kojiniu kvapas. Teko perskalbt drabuzius dar karta su milteliais. Kai skalbiau antra karta dariau taip: pakroviau skalbimo masina iki puses, imeciau maiseli su riesutais (buvo apie 7 riesutukai, kuriais pries tai skalbiau patalyne), nustaciau programa ir 40 laipsniu. Rezultatas mane nuvyle. Gal as ka ne taip padariau?
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2011 03 30, 11:52)
Tai soda, bet ne geriamoji, rodos kalcinuota.

Pasisakysiu ir as apie riesutus. Nupirkau riesutus assorti parduotuveje, bandziau skalbti 2 kartus. Pirma karta skalbiau patalyne, tai man patiko. Antra karta skalbiau vaiko tamsius drabuzius, labai nepatiko, po skalbimo net atsirado demiu, kuriu iki jo nebuvo. Sviezumo kvapa pakeite purvinu kojiniu kvapas. Teko perskalbt drabuzius dar karta su milteliais. Kai skalbiau antra karta dariau taip: pakroviau skalbimo masina  iki puses, imeciau maiseli su riesutais (buvo apie 7 riesutukai, kuriais pries tai skalbiau patalyne), nustaciau programa ir 40 laipsniu. Rezultatas mane nuvyle. Gal as ka ne taip padariau?

Mane irgi nuvyle, gerai kad nenusipirkau 1kg, o tai po ilgesnio skalbinoman balti rubeliai patapo pilki, o apskritai visi rubai kazkokie bespalviai feee, nepatiko visiskai verysad.gif gryzau prie iprastu milteliu. doh.gif
Ir nezinau ka su likusiais riesutais daryti, turiu daaaugiau nei puse maiselio. Gal kas pirktu ??? jei patinka blush2.gif
Atsakyti
Oi ,tikrai neskubėkit mesti ar kitiems perleidinėti.Aš su jais skalbiu jau du metai.Nenoriu aš čia mokyti ,bet patarti tikrai galiu ax.gif Iš savo patirties galiu pasakyti, kad pilkina ne riešutai, o pats vanduo.Aš pvz baltos patalynės iš tiesų atsisakiau, nes nenoriu naudoti baliklių jokių, o tas pilkšvumas tikrai nemielas.Rūbam naudoju paprastą sodą(baltiem).Dirbu ofisinį darbą, tad patikėkit, pilkais baltinukasi niekada nesėdžiu biggrin.gif
Skalbiant labai reikia atrinkinėti rūbus, nes dažniausiai kiti skalbiniai keičia spalvą ne nuo riešutų ar kitų skalbiklių, bet kitų rūbų.

Beje, tuos riešutus kur turit sunaudokit megztų audinių skalbimui-tai fantastika,Jie suteikia minkštumo, purumo, nuima dilginimą ir pan.Jei vistiek kategoriškai nenorit naudoti-išsivirkit skystą skystį ir baudokit buitiniams prietaisams, indams plauti.Juk tai nėra jokios chemijos!Nevergaukit feiriams, saugokit savo sveikatą tongue.gif

Gerai čia susakiau,ania? mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, as irgi sutinku, negalima ismesti tokio gero daikto. As naudoju muilo riesutus jau pusantru metu, isgydziau savo dukrytei alergija, nes labai stipriai bere nuo kitu milteliu. Esu labai patenkinta, jau pripratau skalbti riesutais, aisku demems reikia kazka dar naudoti - as naudoju skysta muila su tulzim. Puikiai skalbia visus skalbinius ir patalybe irgi. Tik su baltais drabuziais dar naudoju balikli, as ji ir anksciau su milteliais naudojau, nes musu vanduo ne labai geras, su bet kokia skalbimo priemone pilkesni pasidaro balti rubai.

O dar as muilo riesutus naudoju vietoj visos valymo chemijos namuose. As juos verdu ir ta skysti naudoju viskam: grindims plauti, langams, santechnikai, viryklei, wc ir t.t. Jokiu kitu priemoniu neperku. Labai sutaupau ir dar jokios chemijos namuose. smile.gif
Atsakyti
Ir as naudoju visur namuose, tinka ir indams plauti (jei jie nera labai riebaluoti).
Dar neseniai atradau gera dalyka : idedu kelis riesutelius i pasibaigusi tualeto gaivikli. Tai nuleidziant vandeni, kartu praplaunamas klozetas - svaru ir ekologiska! Keiciu kas savaite.
Atsakyti
thumbup.gif

Apie tai net nepagalvojau, bet tikrai žinau,k ad muilo riešutas pats labai teigiamai veikia vamzdynus...Veikia kaip nukalkintojas ir pan.Šaunuolė už idėją!
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2011 04 13, 12:25)
Dar neseniai atradau gera dalyka : idedu kelis riesutelius i pasibaigusi tualeto gaivikli. Tai nuleidziant vandeni, kartu praplaunamas klozetas - svaru ir ekologiska! Keiciu kas savaite.


O kaip jis veikia g.gif ? Tai gi šaltas vanduo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 13 balandžio 2011 - 15:02
ir aš nusipirkau riešutukų...
išskalbiau vaiko rūbus, atrodė, kad kvepia gaiva, ir gal švaru? bet buvo ir nelabai jie sutepti
vėliau skalbiau vyro maikes, savo maikytes , nieko jie neatplovė, o vyro pažastyse maikių tebekvepėjo dezodorantas...
vėliau bandžiau patalynę...kažkokia ji neatrodė man išskalbta, gal ir ekologiška, bet švara nespindi, nemėgėja aš tų kvapių minkštiklių, niekada jų nededu, miltelių ir norėjau atsisakyti, bet matau, kad teks prie jų grįžti. Rūbus visada rūšiuoju, tiesa, net paprastos smėlio dėmelės,ant vaiko striukės, kurią puikiai ir lengvai nuskalbčiau su rankomis ir ūkišku muilu, bet norėjau išbandyt su riešutukais, jie neišskalbė, taip, akd niekas neįtikins, kad jie kažko verti, na nebent tik, gamtai geriau...o rūbai neatrodo man išskalbti... tai koks tikslas jais skalbt, jei poto rankomis viską perskalbiu su RINGUVOs muilais doh.gif
Atsakyti