Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Sfinksutė @ 2008 04 22, 10:04)
Man tas puslapiukas nelabai patinka, pastebejau kad ne visos pamokeles aiskios, Kai kur buna praleistu zingsniu ir tada mastyk zmogau kas ir kaip  doh.gif  bet idomiu dalykeliu nemazai  thumbup.gif


O man visai nieko blush2.gif , nes lieka erdves eksperimentui, nes kitaip gautusi darbelio kopija, tik panaudota bus pacios nuotrauka. 4u.gif
Atsakyti
mamos o gal turit pradziamoksli kaip dirbt su adobe photoshopu, nes man cia dar daug kas neaisku... blink.gif g.gif ax.gif
Atsakyti
Labutis, iki išnaktų tvarkau nuotraukas su adobe photoshopu, ruošiuosi įrašinėti į diską, kad jas padarytų fotoatelje, ir dabar tik pamąsčiau, kad gal taip įrašytų nuotraukų nedaro g.gif , prašau man kvailai pasakyt, ar ne be reikalo čia vargstu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 22, 09:39)
O man visai nieko  blush2.gif , nes lieka erdves eksperimentui, nes kitaip gautusi darbelio kopija, tik panaudota bus pacios nuotrauka. 4u.gif

Taigi tam ir yra tokie puslapiai kad mokytumeisi prie ko cia kopija cool.gif
Atsakyti
Objektu naikinimas is nuotrauku
Papildyta:
Objekto panaikinimas dar vienas.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 04 24, 08:00)

thumbup.gif aciu uz pamokele
Atsakyti
QUOTE(smerfetka @ 2008 04 23, 00:36)
Labutis, iki išnaktų tvarkau nuotraukas su adobe photoshopu, ruošiuosi įrašinėti į diską, kad jas padarytų fotoatelje, ir dabar tik pamąsčiau, kad gal taip įrašytų nuotraukų nedaro  g.gif , prašau man kvailai pasakyt, ar ne be reikalo čia vargstu?  blink.gif


Manau, kad jei išsaugosi *.jpeg formatu ir tinkamo dydžio, nuotraukas tikrai padarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 04 24, 09:24)
Manau, kad jei išsaugosi *.jpeg formatu ir tinkamo dydžio, nuotraukas tikrai padarys smile.gif



O kaip tai daroma g.gif ? Nes aš patobulinu nuotrauką, užseivinu ir vsio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smerfetka @ 2008 04 24, 13:38)
O kaip tai daroma g.gif ? Nes aš patobulinu nuotrauką, užseivinu ir vsio  blush2.gif


Kai saugai, pasirink File-Save as, ten lentelės apačioje, kur yra pavadinimo įrašymas, sekančioj eilutėj galima pasirinkti kokiu formatu saugoti. Gali būti, kad automatiškai išsaugo jpeg, bet gali būti kad ne. Čia reikia konkrečiai žiūrėti smile.gif O dėl formato pačios nuotraukos, tai čia reikia žiūrėti nuotrauką atsidarius. Kadangi Photoshop'ą susiinstaliavau tik vakar biggrin.gif (prieš tai tik daug skaičiau biggrin.gif), tai galėčiau nebent grįžusi namo vakare pažiūrėti ir paskui parašyti kaip ten konkrečiai ką daryti smile.gif
Atsakyti
sveiki. Gal kas zino kaip paryskinti islieta foto g.gif arba kaip padaryti is mazos nuotraukytes didesnio formato (ta prasme kaip padidinti rezoliucija ar kaip cia vadinas doh.gif ) aciu
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 04 24, 19:42)
sveiki. Gal kas zino kaip paryskinti islieta foto  g.gif  arba kaip padaryti is mazos nuotraukytes didesnio formato (ta prasme kaip padidinti rezoliucija ar kaip cia vadinas  doh.gif ) aciu

Iš mažos nuotraukos didesnės tikrai nepasidarysi. schmoll.gif Ir paryškinti išlietos foto nepavyks... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Draidra @ 2008 04 25, 08:33)
Iš mažos nuotraukos didesnės tikrai nepasidarysi.  schmoll.gif  Ir paryškinti išlietos foto nepavyks...  schmoll.gif


Galima siek tiek atstatyti ryskuma. mirksiukas.gif

Pbandyk sitas funkciajas, man siek tiek padejo.
Papildyta:
QUOTE(sherla @ 2008 04 24, 22:42)
sveiki. Gal kas zino kaip paryskinti islieta foto  g.gif  arba kaip padaryti is mazos nuotraukytes didesnio formato (ta prasme kaip padidinti rezoliucija ar kaip cia vadinas  doh.gif ) aciu


Dar cia bet gal labiau pazengusiems, nes reik zinot kur kokia funkciaja yra.
Atsakyti