Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

nebloga pamokele, man labai patiko blush2.gif
Atsakyti

Dabar nuotrauka gavosi ant viršaus rėmelio ir nesimato tų gėlių, kurios turėtų būti ant pačios nuotraukos. Sekantys žingsniai:
4. Pasižymėjus nuotraukos layerį sumažinu jo Opacity (laikinai) tiek, kad kiaurai matyčiau rėmelio sluoksnį, ty, gėles, kurias turėsiu iškelti ant viršaus.
5. Layerių dėžutėj apačioj spaudžiu ikoną Add layer mask. Spaudžiu D kad nustatyt numatytąsias spalvas ir iš kart X kad viršutinė taptų balta. Tada pasirenku teptuką lygiais kraštais ir spalvinu ten, kur turi išlysti rėmelio gėlės. Jei per daug nuspalvinau, vėl spaudžiu X kad viršutinė taptų juoda spalva ir dabar spalvinu tas vietas, kurias reikia uždengti pačia nuotrauka. Jei noriu pasižiūrėti, ar gerai viskas gavosi, nuotraukos layerio opacity padidinu iki 100. Jeigu rezultatu patenkinta, toliau visus veiksmus kartoju nuo 2 punkto (t.y. įsikeliu sekančią nuotrauką į rėmelį ir toliau dirbu su ja).

Rezultatas:
user posted image
[/quote]

Prašau padėkit 4u.gif 4u.gif Kur rasti ta Add layer mask? 4u.gif
Atsakyti
[quote=gelyter,2008 03 25, 00:44]
Dabar nuotrauka gavosi ant viršaus rėmelio ir nesimato tų gėlių, kurios turėtų būti ant pačios nuotraukos. Sekantys žingsniai:
4. Pasižymėjus nuotraukos layerį sumažinu jo Opacity (laikinai) tiek, kad kiaurai matyčiau rėmelio sluoksnį, ty, gėles, kurias turėsiu iškelti ant viršaus.
5. Layerių dėžutėj apačioj spaudžiu ikoną Add layer mask. Spaudžiu D kad nustatyt numatytąsias spalvas ir iš kart X kad viršutinė taptų balta. Tada pasirenku teptuką lygiais kraštais ir spalvinu ten, kur turi išlysti rėmelio gėlės. Jei per daug nuspalvinau, vėl spaudžiu X kad viršutinė taptų juoda spalva ir dabar spalvinu tas vietas, kurias reikia uždengti pačia nuotrauka. Jei noriu pasižiūrėti, ar gerai viskas gavosi, nuotraukos layerio opacity padidinu iki 100. Jeigu rezultatu patenkinta, toliau visus veiksmus kartoju nuo 2 punkto (t.y. įsikeliu sekančią nuotrauką į rėmelį ir toliau dirbu su ja).

Rezultatas:
user posted image
[/quote]

Prašau padėkit 4u.gif 4u.gif Kur rasti ta Add layer mask? 4u.gif
[/quote]
sito klauk photoshopo pamokelese mirksiukas.gif ten tikrai pades,o cia yra vien tik pamokeles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyter @ 2008 03 24, 23:44)

Prašau padėkit  4u.gif  4u.gif  Kur rasti ta Add layer mask? 4u.gif


kur visuokiu irankiu palete arba sluoksniu paletes apacioje. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuotraukos ikelimas i remeli

Visu pirma reikia atidaryto remeli PS, paskui isitikinkit kad ta vieta kur turi but nutrauka yra permatoma, jei ne tada istrinkit/iskirpkit ja. Tada atidarom nuotrauka ir pertempiam ja i remelio sluoksni, pakisam nuotraukos sluoksni po sluoksniu su remeliu, aktyvus sluoksnis su nuotrauka, jei reikia ja sumazinti spaudziam Ctrl+T ir sumazinam iki norimo didzio. Issaugom norimu formatu. Viskas.

Mano rezultatas

user posted image
Atsakyti
Sveiki,nežinau ar buvo čia tokia pamokėlė,ar ne, bet aš neradau 4u.gif
Ar galima su photoshopu uždėti galvą ant kito kūno?Kitaip sakant ar galima vienam veidui suteikti kitą kūną ir atvirkščiai?
Atsakyti
QUOTE(Kriste252 @ 2008 03 27, 19:14)
Sveiki,nežinau ar buvo čia tokia pamokėlė,ar ne, bet aš neradau 4u.gif 
Ar galima su  photoshopu uždėti galvą ant kito kūno?Kitaip sakant ar galima vienam veidui suteikti kitą kūną ir atvirkščiai?

Galima, bet nezinau ar cia buvo tokia pamokele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriste252 @ 2008 03 27, 19:14)
Sveiki,nežinau ar buvo čia tokia pamokėlė,ar ne, bet aš neradau 4u.gif 
Ar galima su  photoshopu uždėti galvą ant kito kūno?Kitaip sakant ar galima vienam veidui suteikti kitą kūną ir atvirkščiai?


Pamokeles nebuvo, bet buvau imetusi nuorodele. Reik pajieskoti praeitoje temeleje. blush2.gif
Atsakyti
Pamoka kaip is trumpu nagusiu padaryti grazius ilgus nagus biggrin.gif
is tokiu
user posted image
i tokius
user posted image

atidarome nuotraua su trumpais naguciais su iraniu Polygonal lasso Tool apvedam naga,
toliau Edit>Free Transform arba ctrl+T ir prailgiman naga ta pati padarom su visais naguciais 4u.gif
labai paprasta pamoele gal kam bus naudinga :4u

P.S PAS MANE GAVOSI TRUPUTI NELYGIAI NES NENAUDOJU PELES DIRBDAMA SU POLYGONAL LASSO TOOL NES PAS MANE LOPTOPAS mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinksutė: 28 kovo 2008 - 11:03
QUOTE(Sfinksutė @ 2008 03 28, 11:02)
Pamoka kaip is trumpu nagusiu padaryti grazius ilgus nagus biggrin.gif


Faina pamokele, dekui reiks pasinaudoti kai prireiks bigsmile.gif
Atsakyti
nežinau ar pavyks idėt video pamoka virtualus makijažas na mane ta pamoka sužavėjo thumbup.gif

http://ruseller-desi...ter/make_up.zip
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2008 03 28, 13:44)
nežinau ar pavyks idėt video pamoka virtualus makijažas na mane ta pamoka sužavėjo  thumbup.gif

http://ruseller-desi...ter/make_up.zip

super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti